Neuroshima

Status
Zamknięty.

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Haren jak pisałem na początku - edytuję KP, także niczego nie musisz wklejać.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
byćmoże mogłoby być więcej słownych i nie tylko przepychanek między-playerowych ale to nie zależy od Ciebie... Ponadto zauważyłem, że nie mieliśmy w żadnej sesji na forum romansu jeszcze i dlatego mogę pokierować postać w kierunku szaleńca-romantyka, ewentualnie nawrócić go ze złych dróg a podsunięta postać Lucy dała mi ten pomysł:p Ogólnie to nie wiem dlaczego, (może dlatego, że nie gram koksem) - ale jakoś mniej mnie interesuje teraz sama akcja strzelanie itp a bardziej interakcje ze światem i playerami. Zresztą, po to wybrałem cwaniaka żeby urozmaicić i powkurzać resztę.
Doceniam to co robiłeś przedtem, prawie mnie zmuszając do zabicia Batiego ;) Gdybym nie miał jeszcze opcji szaleństwa, którą wykorzystałem, byłbym to zrobił
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Przyjąłem do wiadomości :).

Jako że stoicie (mówię o pierwotnej czwórce graczy) w sytuacji, gdzie właściwie niewiele jest do roboty prócz przeszukiwań, dziś dodam jeszcze post, także kto chętny niech jeszcze odpisuje.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Mapa jest od teraz dostępna dla wszystkich i nie zajmuje miejsca w ekwipunku. Link do niej oraz aktualny skład drużyny - w mojej sygnaturce.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hm, czyli de facto się nie pomyliłem (pisałem nie patrząc na mapę). Możesz traktować, że mówiłem o Nowym Orleanie
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Sorki, miałem do przygotowania sesję na żywo i chwilowo nie mogłem ogarnąć obydwu, także teraz postaram się odpowiadać regularnie.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Jeremy po zejściu ze wzniesienia zmoczył gardło kilkoma łykami wody. Podczas jazdy wziął gryza zlepki orzechowo-ziarnistej, która wchodziła w skład racji. Gdy zobaczył kruka, wiedział, że coś złego się stanie. Pan lubi przekazywać swoją wolę poprzez zwierzęta, a kruk bynajmniej nie był dobrym zwiastunem. Jeszcze nim zobaczył nadchodzące maszkary, instynktownie spojrzał ku Słońcu - wschód jest w prawo. Powiedział o tym szybko kierowcy, po czym chwycił dwururkę i przerzucił skrzydełko bezpiecznika, dając iglicy wolną drogę ku spłonce. Gdy samochód minął grupę kreatur i pojechał w prawo, Jeremy krzyknął, próbując przekrzyczeć dudniące radio - Teraz w prawo, musimy jechać na wschód! Te pomioty Belzebuba nas i tak nie dogonią, a nie zabłądzimy tak łatwo w labiryncie! Pan chce, byśmy jechali na wschód!

Kurcze dobrze, że się zreflektowałeś. :D Jakieś totalne zamroczenie mnie złapało lol
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Właśnie byłem ciekaw, czy specjalnie chcesz jechać dookoła :p Ale nie edytuj posta, tylko dodaj kolejny - że "słysząc krzyki łowcy cośtam" ;-)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Haren Shotgun jest na śrut i nie ma dwóch luf, tylko przeładowuje się na zasadzie pump-action.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Tak. Zauważ, że jeśli loftki są na śrut, to można nimi skosić nawet grupę przeciwników, a gdyby weszły obydwa strzały (2x3 obrażeń), to jest nie byle co. Większy magazynek oznaczałby już przesadnego koksa.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
to znaczy, że mam sam zdecydować jakie to zwierzę, improwizować?
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
faktycznie, przyzwyczaiłem się już, że wyrzuca powiadomienie o pw więc nie patrzyłem tam nawet...
 
Status
Zamknięty.
Do góry