Natural Dread Killaz

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Zna ktos slucha ;)

Natural Dread Killaz to młoda, niezwykle utalentowana wrocławska formacja. Ich muzyka to
ekscytująca, wybuchowa mieszanka reggae, dancehallu, ragga i hip hopu. 23 maja 2005, Blend Records powracając na rynek wydawniczy wydał debiutancki albumu "Naturalnie", który stał się jednym z najważniejszych wydarzeń roku 2005 na błyskawicznie rozwijającej się polskiej scenie reggae. Muzycy z respektem i dojrzałością podchodzą do jamajskich tradycji gatunku, jednocześnie są bardzo otwarci na nowe wpływy i brzmienia, dzięki czemu tworzą dźwięki bardzo świeże i nowoczesne. Reggae od zarania było przede wszystkim muzyką do tańca, Natural Dread Killaz pamiętają o tym i w trakcie koncertów rozgrzewają parkiet do czerwoności. Słyną z niebywale żywiołowych i energetycznych występów.

Na plycie naturalnie jest kawalek z Jr Stress'em chyba "mafija" wg mnie najlepszy fragment jaki wogole kiedys wyspiewal junior ;)
 

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
To jest Biba, biba!
Lubię. Nawet bardzo.
Ale straciłem troszkę zaufania, kiedy to nie przyjechali na planowany koncert do mego miasta. Bu. Wtedy się na nich obraziłem, ale szybko wrócili do mego winampa. Podobnie nie przyjechał kiedyś Dzioło (znacie może). Ech. Zapyziała dziura. Tylko punkowe koncerty.

Ale NDK jak najbardziej pozytywnie.
 

pabolo21

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z krzesła
No oni są też extra. Lubie sobie ich rano posłuchać, wtedy mam reszte dnia bardzo dobrego i nic nie jest w2 stanie mnie wkurzyć ;) Najbardziej lubie "obudź w sobie lwa" :eek:k:
 
N

Nazer

Guest
To oni śpiewali piosenkę "uwierzyć w siebie"? Moja koleżanka słucha tego czasem przed egzaminem. Nawet fajnie grają, ale wolę Paprika Korps. :]
 

choczaj

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
35
he..ja też ich lubię.
byli kiedyś w moim miasteczku na koncercie było na prawdę spoko był to mały klubik więc klimat był zaje.bisty, można było normalnie z nimi pogadać czy nawet pośpiewać (sam śpiewałem z nimi kawałek piosenki "junior") a przed koncertem zczailiśmy ich z kolegami na małym "buszku" (sami poszliśmy tam w tym samym celu) więc pogadali z nami normalnie.
ogólnie to podoba mi się w jednym, że nosi spoko obrączki na dredach a wcześniej chodził w takim spoko kapelusiku małym

a mi najbardziej poodoba się piosenka "budzisz się rano"
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
znam, znam. w poprzednie wakacje spędziłam "razem z nimi". ^,

a sensi milla znam na pamięć xD
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Uwierzyć w siebie... Qrde wg mnie najlepsza ich piosenka :)

... a musisz uwierzyć w siebie bo wiara czyni cuda ...

W ogóle NDK są tacy "pozytywni" :D
 

kingulinda

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
gdzieś na skraju snów :)
NDK ehh od nich w sumie zaczynała sie moja przygoda z tą muzyką :D ( pierwszą ich piosenką którą słyszałam było :smoke weed ) ale sa dobrzy w tym co robią i niech tak bedzie jak najdłuzej! a dredy faktycznie mają cudowne :D (każe zrobic takie moim dzieciom kiedyśtam :p)

Bo niewazne co w twym zyciu sie dzieje,
wiem ze czlowiek jest lepszym gdy sie smieje :eek:k:
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Znam kilka ich kawałków ;)
Spoko są.
Może podacie tytuły ich piosenek...pościągałabym sobie więcej ;)
 

kingulinda

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
gdzieś na skraju snów :)
mówisz i masz :p
Biba
Blades
Budzisz się rano
Dar
Dorasta
Good sensi
Jedna miłość
Junior
Leń
Mafija
Muzykalna dzielnica
Na ratunek
Obudź w sobie lwa
Sample
Smoke weed
Uwierzyć w siebie

ja od siebie polecam utwory "biba" i "budzisz sie rano". miłego słuchania :D
 

Mamatwojejbabci

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
piekło!
byłam na ich koncercie. to był totalny spontan, nie miałam pojecia co graja, ale poszłam;]
klub był wypchany po brzegi! Najbardziej pamiętam z tej imprezy "bibe" bo wiekszosc koncertu przesiedzialam w jakims bardziej ustronnym miejscu bo bałam sie ze mnei stratuja;] i wtedy dopadł mnie i moich ludzi pan z kamerą i pyta sie który z członków NDK jest naszym zadniem najprzystojniejszy... heh... nie miałam pojecia jak sie nazywaja jak wygladaja wiec krzyczymy z kolezanką ze kumple z tyłu są najprzystojniejsi... facet nas meczył dalej to palnełyśmy ze najfajniejszy jest gość w dredach... nie wiedzialam że 50% zespołu je nosi xD

dopiero potem mi ktoś uświadomił ze bylam na reggae nad warta gdzie tez grali;p
 

Biedronka=*

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z kosmosu..:)
Dopiero od niedawna słucham tego zespołu ale myśle ,że jest swietny i warty zainteresowania:)
Niestety nie znam jeszcze wszystkich ich piosenek ale te które mam bardzo
przypadły mi do gustu ;)
 

wrozka_zebuszka

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
szczecin
wokalista NDK jest po prostu MEGA, na tegorocznym woodstocku dał popis swoich umiejętności :D mianowicie byłam lekko zdziwiona, że skacząc, biegając po scenie można mieć wciąż tak fascynujący głos. bo chyba nie powiecie, że gość nie ma bombowej tonacji ;>?
 

wrozka_zebuszka

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
szczecin
to był mój pierwszy koncert natural'a :D ja na pełnym hardszoku: że on niby i że niby smoke weed, taaa? ;> i żadnej zadychy (?), góra-dół, a wróżka na to 'niemożliwe'!
 
Do góry