Najprzystojniejszy Polski Siatkarz :)

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no to tak najprzystojniejszy byl wedlug mnie Arkadiusz Gołaś ale niestetu juz nie żyje tak to Bakiewicz i moze byc Wlazły
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Arek ...
ehh świetnie grał w siatkę ... szkoda, że nie ma go wśród nas ... ;/
może kiedyś się z nim spotkamy :) oby.
oby jak najszybciej.
pzdr wszystkim.
 

jagis16

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Krzyżowa
Każdy ma swój gust i dziwią bądź śmieszą mnie wypowiedzi typu: Wlazły jest brzydki, ja nie wiem co wy w nim widzicie itd. Nie mówię, że tutaj takie coś jest, po prostu często się spotykam z takimi wypowiedziami :). Mi najbardziej podoba się właśnie Mariusz, a poza tym Michał Bąkiewicz. No i jeszcze Marcel Gromadowski, ale jego obecnie chyba nie ma w kadrze, jakoś tam było powołany, dlatego wspominam o nim na końcu. Co do śp. Arka Gołasia, to fakt, ładny był chłopak... Właśnie: był ;(.
 

Karolcia91xxx

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sandomierz
Ehh a mi się podoba Łukasz Kadziewicz ;] on jest super... bardziej patrze na gre ale czasem też fajnie sobie popatrzeć na facetów;p i jeszcze moim zdaniem fajny jest Mariusz Wlazły...
 

Buśak

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
259
Punkty reakcji
0
Według mnie bezapelacyjnie KADZIU ...a zaraz po nim Szampooon móóój ;** hahaha xD kocham tych beboków :D:D
 

Karolcia91xxx

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sandomierz
Dla mnie najprzystojniejszy jest KAdziewicz :D on to jest śliczny ;)....gdyby był troszke mlodszy albo ja troszke starsza to moze;p...hehe mam nadzieje ze jeszcvze dlugo dlugo bede go ogladac na boisku ;)
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Dużo dziewczyn pisze,że Wlazły jest mega przystojny.Wczoraj natknołem sie przypadkowo na niego i wg. mnie to zwykły szaraczek niczym nie wyrużniający sie z tłumu.. :)
 
Do góry