Najlepszy antywirus z tych darmowych

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
ale jak się oriętuje to f-secure jest płatnym programem. chyba że coś się zmieniło?
 

LolsiQ

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Najlepszym antywirusem jest AVIRA - według komputer świata. Sam jej osobiście używam i bardzo dobrze się sprawuje. Od kilku miesięcy nie miałem ani jednego wirusa - ofc. wszystkie mi wykrywało ;]
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
widziałem i ja to zestawienie ale tam avira na pewno nie była na pierwszym miejscu, była to Panda, Gdata
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
są testy z darmowymi antywirusami... choć rzadko je można spotkać...
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
właśnie dlatego się pytam, dawno nie widziłem takiego testu (ostatni może z rok temu). ale czy jest sens taki test tworzyć
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Dlaczego miało by być nieopłacalnie...nie łapię ;) Są przecież czasopisma i serwisy komputerowe ,które robią testy(także antywirusów) i jakoś im się powodzi:p
 

jagodahh

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
102
Punkty reakcji
2
Miasto
lubuskie
noname80 Panda to najgorszy antywirus w istnieniu antywirusów! Avast mam na drugim kompie no i jest ok. Na tym mam Nortona i zdecydowanie jest najlepszy ;) Ziomek, wydaj raz kasę na orginalne oprogramowanie. Haha, wszycy tu wiemy że nielegalne jest intrygujące, ale zrób coś legalnego raz w życiu. Twój komputer będzie szczęśliwy, zapewniam. :D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Z Nortonem to ja akurat najlepszych wspomnień nie mam tak samo jak z Avastem obydwa av są wg. mnie z jednej półki tyle że norton ma większą baze wirusów i lepsza wykrywalność (natomiast avast wydaj mi się bardziej stabilny od nortona).
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
noname80 Panda to najgorszy antywirus w istnieniu antywirusów! Avast mam na drugim kompie no i jest ok. Na tym mam Nortona i zdecydowanie jest najlepszy ;) Ziomek, wydaj raz kasę na orginalne oprogramowanie. Haha, wszycy tu wiemy że nielegalne jest intrygujące, ale zrób coś legalnego raz w życiu. Twój komputer będzie szczęśliwy, zapewniam. :D

Zainstaluj chociaż raz antywirusa (aktualną wersję) zanim wypowiesz się na jego temat, bo inaczej taka dyskusja nie ma żadnego sensu...
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Zainstalowałem Comodo IS. Póki co jest ok, zobaczymy, jak będzie dalej. ;]
 

grider

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Z darmowych jedynie Comodo Interet Security. Dużo opcji konfiguracji, Defense+ radzę wyłączyć, bo będzie blokował każdy uruchamiany program i będzie wywalał alerty.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Defense+ Chyba po to on jest, aby informował o KAŻDEJ aplikacji próbującej się wydostać poza obszar komputera.
 

Nekson

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Osw.
Od kilku lat używam avast i jestem z niego w pełni zadowolony i nie narzekam. ;)
 

ukaszi

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Dolnyśląsk
Wiem że post starawy, ale jeśli można się wtrącić to z darmowych polecił bym Ci Avasta - wiadomo darmowym można sobie w nosie podrapać ale kiedyś używałem tylko avasta i spełniał moje oczekiwania. Oczywiście porównać darmowego z płatnym nie można bo porównanie miało by jedną zgodną cechę - pracujące w środowisku windows ;P
Więc jeśli nie chcesz na razie wydawać kasy wybierz darmowego Avasta ze strony producenta (najnowszy) oraz do tego mały program Ad-aware i co jakiś czas nim skanuj konta (co około 2 dni) skanuje szybko (ok 5 min) i wyłapuje bardzo dużo "robaków" i innych śmieci które obciążają kompa. Jeśli kiedyś się dorobisz i chciał byś mieć naprawdę dobry pakiet zabezpieczenia to radzę Ci wybrać Eset Nod32 lub Kaspersky - oba programy mają licencję na rok lub dłużej. Nod32 jest chyba trochę droższy, ale i skuteczniejszy. Poza tym Kasperski strasznie pochłania pamięć komputera (ram, procek) Mam dobrego kompa i widzę dużą różnicę pomiędzy obydwoma programami. Pozdrawiam :)
 

grider

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Defense+ Chyba po to on jest, aby informował o KAŻDEJ aplikacji próbującej się wydostać poza obszar komputera.
Już przy trybie bezpiecznym wywala alerty przy próbie uruchomienia notatnika, a chyba nie chodzi o to żeby ostrzegał przed otworzeniem każdej aplikacji..
 
Do góry