najbardziej znienawidzone kapele

merkaba69

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
34
tak jak w temacie
moje typy to:

Slipknot za ten wieśniacki image,
Green Day, Good Charlotte, Blink 182, Sum 41 za to, że moja siostra katowała mnie tym shitem ponad rok, na szczęście jej przeszło :)
Guns&Roses nie wiem czemu, ale nigdy ich nie lubiłam
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Green Day, Good Charlotte, Blink 182, Sum 41
Mam inne zdanie na temat tych kapel. Bardzo ich lubię w w szczególności "Sum 41" za płytę "Chuck" z 2004 r. :)

Nie lubisz tych kapel tylko za image czy za muzykę ?
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
Guns n' Roses to nie shit i nie mozna ich wrzucac do tego samego worka razem z Green Day, Good Charlotte, Blink 182, Sum 41

Gunsi w przeciwienstwie do reszty wymienionych przez Ciebie zespolow wniesli bardzo duzo nowosci do rocka, niepowtarzalny wokal Rosea, gitara solowa slasha... mozna wymieniac bez konca

a Ty porownujesz ich do jakichs podrzednych zespolikow :\

zastanow sie czasem

widocznie nie znasz ich tworczosci i piszesz bzdury

jezeli sa wg Ciebie slabi to napisz dlaczego

co do reszty zgodze sie z Toba ale Gunsow Ci nie wybacze :p
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Tokio hotel, linkin park, blog 27 (no do jasnej cholery... 'spiewaja' pop a ubierają sie jak kalifornijscy punk rockowcy x_x) yym... evanescence - pseudogotycki... my chemical romance mnie wkurza.. duzo osob uwaza to za emo :mruga: a do tych grin dejów, blinków itp to ee... czasami fajnie dla jaj posluchac :D W końcu od czegoś się zaczynało, no nie? :p
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Guns n' Roses to nie shit i nie mozna ich wrzucac do tego samego worka razem z Green Day, Good Charlotte, Blink 182, Sum 41

Gunsi w przeciwienstwie do reszty wymienionych przez Ciebie zespolow wniesli bardzo durzo nowosci do rocka, niepowtarzalny wokal Rosea, gitara solowa slasha... mozna wymieniac bez konca

a Ty porownujesz ich do jakichs podrzednych zespolikow :\

zastanow sie czasem

widocznie nie znasz ich tworczosci i piszesz bzdury

jezeli sa wg Ciebie slabi to napisz dlaczego

co do reszty zgodze sie z Toba ale Gunsow Ci nie wybacze :p
Ej... ja też się z tym nie zgadzam! Gunsi rządzą ;)

Jedyne przypałowe (według mnie i pewnie nie tylko)"zespoły" to... Tokio hotel i Blog 27 :mruga:
My chemical romance-cóż. Pierwszą usłyszałam "Helenę" i mi się bardzo podobała,ale teraz jest ich pełno w gazetach
dla małolat,a poza tym nie podoba mi się nowa fryzura wokalisty. Jakoś tak sztucznie teraz jest
i ten klip "Welcome to the black parade" mi się za bardzo nie podoba.
 

Remande

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Nie żywię nienawisci do żadnej z kapel. Jeśli jakas nie jest w moim guście to po prostu jej nie słucham. Po jakiego grzyba mam tracić zdrowie ;]
 

merkaba69

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Guns n' Roses to nie shit i nie mozna ich wrzucac do tego samego worka razem z Green Day, Good Charlotte, Blink 182, Sum 41

Gunsi w przeciwienstwie do reszty wymienionych przez Ciebie zespolow wniesli bardzo durzo nowosci do rocka, niepowtarzalny wokal Rosea, gitara solowa slasha... mozna wymieniac bez konca

a Ty porownujesz ich do jakichs podrzednych zespolikow :\

zastanow sie czasem

widocznie nie znasz ich tworczosci i piszesz bzdury

jezeli sa wg Ciebie slabi to napisz dlaczego

co do reszty zgodze sie z Toba ale Gunsow Ci nie wybacze :p

po pierwsze primo
nie napisałam, że to shit a tym bardziej nie porównywałam ich do tego badziewia, czytaj dokładnie

po drugie primo
nie lubię ich bo mnie nudzą, za bardzo przypominają mi Bon Jovi czy jak to się tam pisze, ale to tylko moje zdanie więc jeśli czujesz się urażony to przepraszam :)

po trzecie primo

"durzo" pisze się przez ż :p
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
wiem jak sie pisze duzo :]

a zdenerwowal mnie fakt, ze zestawilas (choc nie porownalas) Gunsow z :cenzura: wyzej wymienionym

a jak juz sie czepiasz bledow to sprawdz co znaczy "primo" bo powiedzialas tryz razy "po pierwsze", a jak kazdy wie, cos co jest "po pierwsze" jest tylko raz, a Twoje kontrargumenty choc wymienilas trzy wg. Ciebie za kazdym razem byly pierwszymi :p

a swoj blad juz poprawilem i przepraszam jezeli kogos to urazilo lub zniesmaczylo :p
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Hm.. kapele ktorych nienawidze... nie bede pisal o TH bo to jest wiadome ... O blogu 27 tez nie bede pisal :D Za to napisze o Linkin Park - ich muzyka przyprawia Mnie o bole glowy. Co do Guns N' Roses - kapela swietna i nie wiem jak mozna ich nie lubiec. Uwielbiam ich. I prosze nie porownojcie tego co robili kiedys do tego co tworza teraz.
 

Tori

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Nie żywię nienawisci do żadnej z kapel. Jeśli jakas nie jest w moim guście to po prostu jej nie słucham. Po jakiego grzyba mam tracić zdrowie ;]

Zgadzam się całkowicie. Nie rozumiem co ma dać np. ogólna krytyka Tokio Hotel? Nie lubię, więc nie słucham i nie oglądam i kropka. To jak wyglądają i co tworzą to ich sprawa, widocznie są ludzie którzy chcą by to robili. Co daje naśmiewanie się z jakiś zespołów, które nam nie pasują bądź przez image czy rodzaj muzyki jaką wykonują? Ja wolę się skupić na muzyce, którą lubię. Szczerze mówiąc, jeśli czyjaś muzyka mi się podoba to nie obchodzi mnie w co jej wykonawcy się ubierają czy jakie mają fryzury. Kocham muzykę the Gathering i gdyby malowali się i ubierali jak np. TH to i tak bym ich słuchała.
 

Dead Girl

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ojojojojoj.
Znienawidzone kapele?
Nie ma takich.
Dla każdego inny zespół będzie "znienawidzony".
To co jednego przyprawia o bóle głowy, drugiego wprawia w stan... hmm... euforii.
Jedni coś kochają, drudzy nienawidzą.
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Ojojoj ależ jesteście tolerancyjni :p No wiadomo, że lepiej skupiać się na tym co się lubi, ale zawsze coś nam nie podpasuje :p No i racja, jeden lubi to, drugi co innego..
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Ziemia
Najbardziej znienawidzone kapele... hmmm.. jak ktoś nie cierpi, nie może żnieść rocku bądź metalu to nienawidzi wszystkich kapel, no może poza wyjątkami.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
z popu to Bajm
a jak pozostajemy przy rocku, wszystkie polskie kapele, które grają pop, a mienią się rockiem, np. Ich Troje, Virgin, Szymon Wydra, Ewelina Flinta itd.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
nienawidze wszelkich szatanskich scierw czyli: Cradle Of Filth i takie tam
Rolling Stones - nie ma sie czym zachwycac......
i jeszcze pare sie znajdzie ale nie pamietam na ta chwile
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
Rolling Stones - nie ma sie czym zachwycac......

a co Ty do nich cierpisz i wlasciwie z Twojego postu wynika, ze sa szatanskimi scierwami, chyba, ze zle zinterpretowalem Twoja wypowiedz...
 
Do góry