Najbardziej szpanerski telefon

N

nianiaSweet

Guest
Wiadomo zawsze można trafić w każdej marce na kiepski model, mozna miec pecha, nikt nie chce nikomu narzucać swojego zdania, ja np nie miałam złych wspomnień z telefonami od lg dlatego mnie one odpowiadaja, ale kazdy ma inne doswiadczenia.
 
G

gino25

Guest
Moim zdaniem szpanerski telefon, prawda ze jescie nie mozna kupowac tylko za pare tygodnie, nowy Sonyericsson Xperia X10.
Bardzo mi sie podoba :p
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Szpanerski to jest samsung Avila z gps'em :)
Podoba mi się oferta z Tak Tak fona, cena jest spoko a i warunki nie krzydzące, chciałoby się takie coś, oj chciało. Niestety chwilowo kasy brak :( święta i takie tam...
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Avila szpanerska? Daj spokój - mam i nie polecam. Jak dla mnie jeżeli już to tylko Nokia N95 wysadzana diamentami ;)>klik<
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
No co Ty :D ja bym chciała Avile. Co Ci się w niej nie podoba? Wiesz, telefon wysadzany diamentami to już przeginka :) mówimy chyba o przystępnych pułapach jednak. Mi by Avila stykała, zwłaszcza z tym gps'em. O ile skutecznie mi nie wybijesz jej z głowy to chyba się skuszę, bo cena jest naprawdę spoko :)
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
telefon wysadzany diamentami... hah nie rozśmieszajcie mnie... pewnie za ta cene mozna kupic cos o wiele lepszego i lepiej wyglądającego, mi sie podobają HTC HD2 ,iphone 3gs,omnia 2,nokia x6,HTC desire
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
No to jest grube przegięcie :) Za tę cenę tak naprawdę można kupić całkiem niezły samochód ;) pod warunkiem, oczywiście, że diamenty prawdziwe. HTC HD2 faktycznie świetny, chyba najbardziej mi się podoba. Przyznam, że patrzyłam przyziemnie :D Pewnie jeśli w ogóle jest dostępny w Polsce to tylko w jakiś ofertach biznesowych.
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Eeee tam, mi się podoba - Wam nie musi ;p A Avila? Wiesza się (a mam kartę tylko 4GB) i jest zdecydowanie przereklamowana. Za tą samą cenę miałabym o wiele lepszy tylko niestety dałam się namówić na nią
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
A widzisz, tego nie jestem w stanie wiedzieć :) to są doświadczenia wynikające z użytkowania dopiero. Co wzięłabyś w to miejsce gdybyś miała jeszcze raz fona kupować? Z realnych i dostępnych tym razem :D
 
K

kejti07

Guest
Super konkurs na yam.pl Zobacz jakie to proste!
krok 1- zaloguj się na yam.pl
krok 2- zaproś swoich znajomych do wspólnego mikroblogowania
krok 3- odbierz nagrodę
do wygrania: Iphone, Ipody i super koszulki.

szczegóły- http://yam.pl/main/konkurs/iphone
zaloguj się- www.yam.pl
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
a3z4 :D boski tekst ;) no tak, wówczas cóż pozostaje, tylko szpanować takim telefonem, jak już funkcjonalności nie chcą funkcjonować :p
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
33
A widzisz, tego nie jestem w stanie wiedzieć :) to są doświadczenia wynikające z użytkowania dopiero. Co wzięłabyś w to miejsce gdybyś miała jeszcze raz fona kupować? Z realnych i dostępnych tym razem :D

Wiesz skusiłabym się chyba na jakąś Nokie, bo od zawsze je miałam i nigdy nie było żadnych problemów. I to raczej byłaby Nokia 5530. O wiele lepszy wyświetlacz i nawet wizualnie jest o niebo lepiej
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Ja w sumie jestem zadowolona ze swojego telefonu :) nie jest jakiś wyjechany w ksmos. Mam Nokie 6300 i jest bezawaryjna póki co. Prawda taka, że im bardziej szlanerski telefon tym więcej elektroniki w środku, a elektronika po prostu lubi się psuć :) Nokie 3310 były niezniszczalne :D
 

Damian455422

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja myślę ze najbardziej szpanerski telefonem jest Iphone ma najlepszy ekran dotykowy i dużo kosztuje no i ma aparat 2mpx a nagrywa jak niejeden 5mpx lub 8mpx
 
M

marco9512

Guest
Szpanerski w jakim sensie ? Jeśli chodzi o sam telefon a nie o funkcje itp. To N96 i N95 HTC Iphone
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
A co powiecie na coś takiego? http://www.twojaera.pl/artykul,393,komorka_w_przyszlosci,porady,2.html :) to dopiero byłoby szpanerskie. Kiedy, myślicie, możemy spodziewac się tego typu aparatów na rynku?
 
Do góry