Najbardziej przeceniane zespoły

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Dlaczego mówisz coś o zespole, którego KOMPLETNIE NIE ZNASZ !! :]
PARABOLA z całym szacunkiem, ale biedni to są Ci pokroju Behemoth'a i reszty zespołów w stylu Kat'a, szczerze to sikam na nie, bo to dla mnie jest nieporozumienie konkretne :]
czyżbyś się gubił ?

A nieporozumieniem są tacy ludzie jak ty , którzy uważają się za słuchaczy METALU , po czym wychwalają slipknota i mówią w taki sposób o Kacie , pieprzysz głupoty i na dodatek obrażasz polską legendę(i ja w przeciwieństwie do ciebie wiem co mówię ,uważam się za fana Kata , posiadam cała dyskografie na oryginalnych płytach). Rozumiem , że muzyka Kata może się komuś nie podobać , ale podczas gdy ktoś nazywa się słuchaczem Metalu to szacunek należy mieć.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Kat wywarl duze wrazenie na Metallice jak zagrali w Polsce pierwszy raz.. zawsze wspominaja ta kapele i mowia ze duz wowodki z nimi wypili :lol:

mozna sie spierac co do Metallica teraz ale wtedy byli krolami Metalu chociaz nie byli jescze tak znani i komplemet z ich strony o czyms swiadczy napewno :)
 

kakyoshi

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
38
JACOBBS, czy ja gdzieś porównywałem Kata do Behemoth'a ??? Sory, ale nie widzę nic takiego.. powiedziałem Kat i Behemoth w sensie, że ogólnie tworzą w Polsce scenę ciężkiej muzy... a to różnica.
Druga sprawa, tak dla Twojej świadomości.. Craig - gość odpowiedzialny w Slipknocie za sample, efekty specjalne na scenie, światła itp., Sid - gramofony, Clown i Chris - zestawy bębnowe i wokale wspomagające Corey'a i wokale w tle. Automatycznie na samych instrumentach gra 4 gości gdzie do nich dochodzi Corey z wokalem :) ..stary nie mów mi, że 4 osobowy zespół, bo to prawie tak jest, ale jeszcze jedno... zbierz się we czterech i zagraj chociaż jeden kawałek Slipów tak samo jak to brzmi w studio-nie masz szans, szczególnie jeśli chodzi o dwie ostatnie płyty.
Okej Szanuję Romana wiem kto to jest, to co wcześniej mówiłem było wywołane całą dyskusją, Ty np. jedziesz cały czas po Slipach dlatego oddałem ripostą i tyle... Szanuję gościa, ale nie lubię i 'nie jem'.. muszę? nawet jak słucham metalu ?? To jakiś obowiązek ? Chyba nie.. dla mnie ikonami metalu zawsze będą zespoły klasyczne(już mówiłem o tym).
Proponuję najnowsze dzieło http://www.youtube.com/watch?v=Wws7mnMewPw tego w 4 nie zagrasz.
ANARCHISTA, co to jakieś bóstwo Kat ? Dobrze, że masz całą dyskografię, chwała Ci za to.. ale czy to mus, żeby ich słuchać ?? Fuck no! z całym szacunkiem. Fanatykiem nie jestem tylko słuchaczem :]
peace.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
JACOBBS, czy ja gdzieś porównywałem Kata do Behemoth'a ??? Sory, ale nie widzę nic takiego.. powiedziałem Kat i Behemoth w sensie, że ogólnie tworzą w Polsce scenę ciężkiej muzy... a to różnica.
Sam fakt, że stawiasz ich na jednej linii już o czymś świadczy. To dwa zupełnie inne gatunki metalu, których nie powinno się stawiać na jednej linii i nazywać przedstawicielami jednej sceny.
Craig - gość odpowiedzialny w Slipknocie za sample, efekty specjalne na scenie, światła itp., Sid - gramofony, Clown i Chris - zestawy bębnowe i wokale wspomagające Corey'a i wokale w tle. Automatycznie na samych instrumentach gra 4 gości gdzie do nich dochodzi Corey z wokalem
No nie wiem, ja ich na tym filmiku więcej naliczyłem. Wikipedia:
* Sid Wilson - gramofony (DJ) (od 1998)
* Joey Jordison - perkusja (od 1996)
* Paul Gray - gitara basowa (od 1995)
* Chris Fehn - instrumenty perkusyjne, chórki (od 1998)
* James Root - gitara rytmiczna (od 1999)
* Craig "133" Jones - instrumenty klawiszowe, sampler, gitara rytmiczna (od 1996)
* Shawn "Clown" Crahan - instrumenty perkusyjne, chórki (od 1995)
* Mick Thomson - gitara prowadząca (od 1997)
* Corey Taylor - wokal (od 1997)

Okej Szanuję Romana wiem kto to jest, to co wcześniej mówiłem było wywołane całą dyskusją, Ty np. jedziesz cały czas po Slipach dlatego oddałem ripostą i tyle... Szanuję gościa, ale nie lubię i 'nie jem'.. muszę? nawet jak słucham metalu ?? To jakiś obowiązek ? Chyba nie.. dla mnie ikonami metalu zawsze będą zespoły klasyczne(już mówiłem o tym).
Twoje słowa bynajmniej nie wskazują na to, żebyś go szanował. Eee... A KAT to nie jest zespół klasyczny? To ikona i legenda, czy tego chcesz czy nie.
 

kakyoshi

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
38
A co ja napisałem :)
Craig, Sid, Clown i Chris + 4 gości i Corey, razem daje 9 ..chyba się nie zrozumieliśmy. Slipknota słucham praktycznie od ich powstania, ale to już z innej beczki ;]
pzdr!
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Parabolo, ale nie całkiem, będę tęsknił :) tylko Ciebie gdybym chciał to i tak bym nie mógł zbanować, uwielbiam kłótnie z Tobą bo nigdy nie popełniasz słownych wpadek :)
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Vardamir, jestem dogłębnie wzruszona Twoim przywiązaniem ;) :lol:

A propos kłótni, ostatnio niestety coś rzadko dajesz się sprowokowac do dyskusji, pewnie nawał obowiązków na forum Cię przytłacza. Zostaw Kąciki Złamanych Serc i inne bzdety i wróc tutaj!
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie, ostatnio miałem małe problemy związane ze studiami, kącik w życiu poza forum, a i dział o grach uprzątnąłem :) kącik i miłość na koniec sobie zostawiam, najtrudniej będzie, ale i największa przyjemność, tam pewne z 10K tematów które nie powinny istnieć jest :D
 

kakyoshi

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Parabolo, ale nie całkiem, będę tęsknił :) tylko Ciebie gdybym chciał to i tak bym nie mógł zbanować, uwielbiam kłótnie z Tobą bo nigdy nie popełniasz słownych wpadek :)

Chcesz mnie zbanować? Za co..? Za to, że piszę o zespole z branży, którą opisuje topic? :) A niby gdzie mam o tym pisać.. w dziale POP ?! :mruga: ?! Okej, ale przynajmniej MNIEJ ODWAgę i ZOSTAW TO CO NAPISAŁEM, żeby inni mogli zobaczyć jaki moderator z Ciebie i jak niesprawiedliwie banujesz !! Nie mówię tego żeby dogryźć tylko tak jak jest !
Druga rzecz, nie rozumiem dlaczego usunąłeś drugi raz mój post w innym temacie.. i nie pisz mi na PW, bo właśnie mówię to otwarcie, NIECH INNI WIDZĄ ZA CO BANUJESZ.

pozdrawiam.

..wracając do tematu to w sumie postawiłbym na Iron Maiden i Metallicę, ale jedynie od strony cash'owej (czyt' money), pod względem rozgłosu,popularności, sprzedaży płyt.. ale na pewno nie od strony muzycznej, ani u IM ani u MTLCY ;]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Chcesz mnie zbanować? Za co..? Za to, że piszę o zespole z branży, którą opisuje topic? :) A niby gdzie mam o tym pisać.. w dziale POP ?! :mruga: ?! Okej, ale przynajmniej MNIEJ ODWAgę i ZOSTAW TO CO NAPISAŁEM, żeby inni mogli zobaczyć jaki moderator z Ciebie i jak niesprawiedliwie banujesz !! Nie mówię tego żeby dogryźć tylko tak jak jest !
Druga rzecz, nie rozumiem dlaczego usunąłeś drugi raz mój post w innym temacie.. i nie pisz mi na PW, bo właśnie mówię to otwarcie, NIECH INNI WIDZĄ ZA CO BANUJESZ.

pozdrawiam.

..wracając do tematu to w sumie postawiłbym na Iron Maiden i Metallicę, ale jedynie od strony cash'owej (czyt' money), pod względem rozgłosu,popularności, sprzedaży płyt.. ale na pewno nie od strony muzycznej, ani u IM ani u MTLCY ;]
nie zbanowałem Cię, bo taka nuda była że wreszcie przynajmniej jest o co się pokłócić. ale okazji miałem już wiele. parabola Cię przewyższa, jeszcze nigdy nie miałem okazji żeby się do niej przyczepić. to raz. po drugie usunąłem tylko te dwa Twoje posty które nie ciągneły wątku a zawierały zespół nie pasujący do topicu. i był to całkiem inny temat. a jaki ze mnie niesprawiedliwy mod wie już całe forum, tylko Ty tym zaskoczony jesteś. nie wiem gdzie o tym pisać, nie tu, nie mój problem, bo to jedyny dział muzyczny, wiec szukaj miejsca gdzie jakoś to przyjmą. muzyka ogólnie?
 

kakyoshi

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
38
nie zbanowałem Cię, bo taka nuda była że wreszcie przynajmniej jest o co się pokłócić. ale okazji miałem już wiele. parabola Cię przewyższa, jeszcze nigdy nie miałem okazji żeby się do niej przyczepić. to raz. po drugie usunąłem tylko te dwa Twoje posty które nie ciągneły wątku a zawierały zespół nie pasujący do topicu. i był to całkiem inny temat. a jaki ze mnie niesprawiedliwy mod wie już całe forum, tylko Ty tym zaskoczony jesteś. nie wiem gdzie o tym pisać, nie tu, nie mój problem, bo to jedyny dział muzyczny, wiec szukaj miejsca gdzie jakoś to przyjmą. muzyka ogólnie?

Trwa sonda o powstanie działu.. także czekam. A przewyższać kogoś w kłótniach nie mam zamiaru x]
peace. :]
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
tak off topując.
co do sondy- gdy admin dawal propozycje to robil dział nawet po 2-4 głosach na tak, kilka godzin po zrobieniu sondy. Często było tak ze ja wchodze na drugi dzień i tu nowy dział, a w dziale z propozycjami temat z sondą której dzien wczesniej nie bylo, z 5 głosami i z postami ledwo 3 osób.
A tutaj mamy trochę postów różnych osób, kilka głosów na tak i na nie, a ze strony admina cisza.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Z tym Slipknotem to żartowałam, dyskutujcie sobie do woli, tak cicho się zrobiło...
Żałuję tylko, że LaggeR - inny fan Slipknota - nie doczekał tego momentu i uciekł z forum zniechęcony i osamotniony ... ;)
 

Wolvi

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Wg mnie ostatnio Coma jest za bardzo przeceniana.. kiedyś bardzo lubiłem ten zespół.. do mniej więcej czasu wydania pierwszego albumu.. a teraz.. teraz mam wrażenie że jest to już tylko maszynka do robienia pieniędzy...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Z tym Slipknotem to żartowałam, dyskutujcie sobie do woli, tak cicho się zrobiło...
Żałuję tylko, że LaggeR - inny fan Slipknota - nie doczekał tego momentu i uciekł z forum zniechęcony i osamotniony ... ;)
ja zawsze byłem gotów się z nim kłócić więc o co mu szło? nie taki samotny
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Najbardziej przecenionym zespołem wszech czasów jest Metallica. Na Kill'em All większość riffów powymyślał D.Mustaine (Megadeth) jego pomysły wykorzystywali jeszcze na Ride the Lightning (które też miało zerżnięte od innych kapel riffy, np For Whom the Bell Tolls od Black Sabbath). Na Master of Puppets (przełomowa płyta) większość motywów wymyślił Gustafson z Overkill. Dalej zaczęłi smęcić bo zaczęli wymyślać swoją muzykę.
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
Najbardziej przecenionym zespołem wszech czasów jest Metallica. Na Kill'em All większość riffów powymyślał D.Mustaine (Megadeth) jego pomysły wykorzystywali jeszcze na Ride the Lightning (które też miało zerżnięte od innych kapel riffy, np For Whom the Bell Tolls od Black Sabbath). Na Master of Puppets (przełomowa płyta) większość motywów wymyślił Gustafson z Overkill. Dalej zaczęłi smęcić bo zaczęli wymyślać swoją muzykę.

A moglbys powiedziec z kad masz te info? Podac zrodlo albo cos bo teraz mnie tym zainteresowales:p A co do tych przecenianych zespolow to uwazam jeszcze Kata o ktorym jakis czas temu tutaj rozmawialiscie. Pewnie zaraz zjedzie mnie tu grono tró hejwi metalofcoff no ale co zrobic, przesluchalem dyskografie i mam tak samo jak z IM, widocznie heavy metal to nie moje klimaty ale jednak sama muzyka troche mnie smieszyla... proboja grac jak takie zagraniczne kapele, wstawiajac te gitarowe zagrywki wszedzie gdzie sie da i mnie to troche meczylo. A wogole jak widzialem wywiad z Kostrzewskim u wojewodzkiego i jak on sie tam zblaznil to od tamtej pory mam do nich jakas nie chec i kojaza mi sie z kiczem;p Ale to tylko moje zdanie.
 
Do góry