Najbardziej nielubiana/znienawidzone subkultura.

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
bo emo tak naprawdę nie istnieją, są produktem marketingu i myśli ludzkiej...
 

chicharrica

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
46
kurna, każdy pisze o tych emo, ja jestem z Warszawy i tutaj czegoś takiego nie widzę na ulicach.

Łomatko a ty skądżeś się urwał narodowcu68? myślałam, że takich indywiduów jak ty nie ma na tym forum, szczególnie w wątku,
w którym większość krytykuje osobników jak mniemam zbieżnych poglądowo z tobą... a może w ten sposób chcesz przekonać kogoś do waszych chorych
poglądów?? wstyd mi za ten kraj, że uchował i toleruje takich szaleńców...
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
bo emo tak naprawdę nie istnieją, są produktem marketingu i myśli ludzkiej...
tak jak wampiry są podobno głęboko zakorzenionymi fantazjami erotycznymi tak emo są fantazjami medialnymi :D
z tymże emo chyba jednak istnieją znalazłem takie cuś...
http://www.youtube.com/watch?v=dI6hsmCwues&feature=related
chyba nie potrafię znaleźć słów, które opiszą moje obrzydzenie i pogardę. to jest dobry argument do rozmów z rodzimowiercami... najlepszym dowodem na to, że Perun nie istnieje jest fakt, że jeszcze mu piorun dupska nie spalił :D

Łomatko a ty skądżeś się urwał narodowcu68? myślałam, że takich indywiduów jak ty nie ma na tym forum, szczególnie w wątku,
w którym większość krytykuje osobników jak mniemam zbieżnych poglądowo z tobą... a może w ten sposób chcesz przekonać kogoś do waszych chorych
poglądów?? wstyd mi za ten kraj, że uchował i toleruje takich szaleńców...

jakbyś nie wiedziała forumowisko jest siedliszczem nacjonalizmu :] to że nie przesiadujemy w działach typu kącik złamanych serc, styl życia, sposób na pryszcza itp jest spowodowane tym, że nie zajmujemy się pierdołami. cieszę się, że mój nick tak cię oburzył, że aż musiałaś się zarejestrować... i walnąć mi minusa żeby odreagować swoje dziwaczne frustracje :] mi wstyd za ten kraj w którym media robią w narodzie taką papkę z mózgu, że część ludzi nie potrafiących samodzielnie myśleć ma urojone we łbach narodowiec=szaleniec. wychodzi na to że przed 39 mieliśmy w Polsce jakieś 40-50% szaleńców... w kraju gdzie 70% było Polakami.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Łomatko a ty skądżeś się urwał narodowcu68? myślałam, że takich indywiduów jak ty nie ma na tym forum, szczególnie w wątku,
w którym większość krytykuje osobników jak mniemam zbieżnych poglądowo z tobą... a może w ten sposób chcesz przekonać kogoś do waszych chorych
poglądów?? wstyd mi za ten kraj, że uchował i toleruje takich szaleńców...
Haha skądżeś się urwała? Tu większość jest zbieżna poglądowo z nim xD, w końcu to prawicowisko, a myślałaś, że gdzie trafiłaś? :p
 

lilly90lodz

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
1
Ja to mam szczerze mowiąc alergię na dresiarzy... nie wiem czemu/. Nienawidze kolesi lansujacych się na ulicy w drechach gibiących się na boki, plujacych na chodniki, co drugie slowo to 'kur**' itp. po prostu tego nienawidze. Jeszcze komentujacych kazdą orzechodzącą kolo nich osobe i myślących, że są tacy super... ech, nigdy nie lubiłam drechów.
 
S

spluwa666

Guest
podoba mnie się chińskie prawo,klęczy banda przestępców a Pan władza im w łeb strzela.Gdyby prawo chińskie istniało w Polsce, to nie było by problemu z długiem,a Polska byłaby świecka.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
podoba mnie się chińskie prawo,klęczy banda przestępców a Pan władza im w łeb strzela.Gdyby prawo chińskie istniało w Polsce, to nie było by problemu z długiem,a Polska byłaby świecka.

pomijając to, że Chiny to kupa gówna

a każdy radykalizm kończy się fiaskiem
 

mofayah

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2011
Posty
98
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Dresy? Tak, owszem. Nie popieram. Ale moim zdaniem "gorsi" są Skinheadzi. Nie dość, że ci dzisiejszy nie wiedzą na czym niegdyś opierała się ich subkultura i skąd się wywodzi, to uważają się za zacnych patriotów. Polegli kombatanci wojenni pewnie przewracają się w grobach, patrząc na dzisiejszy polski "patriotyzm" Skinheada. Może jeszcze gdzieś zachował się przedstawiciel, mający pojęcie o tym, co wyznaje. Ja jednak jeszcze takowego nie spotkałam. Ot co.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Polegli kombatanci wojenni pewnie przewracają się w grobach, patrząc na dzisiejszy polski "patriotyzm" Skinheada. Może jeszcze gdzieś zachował się przedstawiciel, mający pojęcie o tym, co wyznaje. Ja jednak jeszcze takowego nie spotkałam. Ot co.

Tu spotkasz paru,przeczytaj temat
http://www.forumowisko.pl/topic/9895-skini/
 

mofayah

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2011
Posty
98
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Poczytałam, ale nadal nie uważam, że istnieją jeszcze tacy... "korzenni rudeboy'e".

Czym jest cześć oddawana Hitlerowi? Czym są nazistowskie hołdy i aryjskie wierzenia? Czym jest tragedia milionów Polaków wyrządzona przez jedno słowo niemieckiego dyktatora: „giń”? Co czuje ulica, po której dumnie kroczy Polak, wielbiący hitlerowską ideologie? „Nie kocham, Hitlera. Wielbię jego poglądy”. Poglądy? Tak, dokładnie te, które uważały za słuszność białego człowieka i dobro kraju ponad wszystko. Te, które gotowe były poświęcić dla wynagrodzenia krzywd jednej duszy – miliony ludzkich dusz. Te, dla których zginęły bez żadnych śladów, w ukryciu i bez rozgłosu setki tysięcy. I w końcu te, które są wielką sprzecznością, jednym wymysłem jednego człowieka, niszczącym ludzką jedność.
 

thefckyea

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Tje tam subkultury... co tu nie napiszecie wszyscy wiedzą, że subkultura uogólnia i szufladkuje. To jak jest w rzeczywistości to inna sprawa, ale każdy będzie miał inne zdanie o gościu w długich kłakach z koszulką slayera i w glanach i o tym samym gościu jak opierdzieli się na palę, założy bluzę JP i spodnie z kroczem po kostki.... to nie ma nic do tolerancji.. to się po prostu każdemu kojarzy z czymś i tyle.. to tak jak np. z samochodami. Widzimy starą Beemke trójkę i 95% powie, że na bank jakiś dres jedzie. Widzimy Mercedesa S klase i połowa powie, że jakiś dziadek nie ma co z emeryturą robić... dopóki się kogoś nie pozna, zawsze będzie uogólniany na podstawie wyglądu...
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
Nie lubie wszelkiej maści brudasów w glanach i z jakimiś durnymi naszywkami.
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Nie lubie wszelkiej maści brudasów w glanach i z jakimiś durnymi naszywkami.
Czyli każdy gość w glanach jest dla Ciebie brudasem czy masz na myśli punków i metali?
Bo jak wszystkich to jesteś debilem,a może powiesz o jakie naszywki chodzi bo z twojej durnej wypowiedzi nic nie wnioskuje.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Czyli każdy gość w glanach jest dla Ciebie brudasem czy masz na myśli punków i metali?
Bo jak wszystkich to jesteś debilem,a może powiesz o jakie naszywki chodzi bo z twojej durnej wypowiedzi nic nie wnioskuje.

Wielcy Narodowcy... Najeżdżacie tak na "brudasów", ale łysych młodzieńców, z szelkami w czerwieni, napompowanych jak balonik pięciolatka, to ja w życiu widziałem więcej spier*zielających przed punkami. Może taka specyfika miejsca w którym mieszkam, ale nie ważne. Ja tam się nigdy do waszych wojen nie wtrącałem, ale co by tu nie mówić. Narodowy socjalizm to pomyłka, której resztki trzeba tłumić w zarodku. Z resztą po co ja to piszę. Zaraz na mnie wyskoczy jakiś młody gniewny, oskarżając mnie o lewactwo, żydostwo, przy okazji powątpiewając w moją hetero-seksualność. To wszystko czego jesteście w stanie dokonać w rozmowie, bo przecież żadnych argumentów nie macie.
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wielcy Narodowcy... Najeżdżacie tak na "brudasów", ale łysych młodzieńców, z szelkami w czerwieni, napompowanych jak balonik pięciolatka, to ja w życiu widziałem więcej spier*zielających przed punkami. Może taka specyfika miejsca w którym mieszkam, ale nie ważne. Ja tam się nigdy do waszych wojen nie wtrącałem, ale co by tu nie mówić. Narodowy socjalizm to pomyłka, której resztki trzeba tłumić w zarodku. Z resztą po co ja to piszę. Zaraz na mnie wyskoczy jakiś młody gniewny, oskarżając mnie o lewactwo, żydostwo, przy okazji powątpiewając w moją hetero-seksualność. To wszystko czego jesteście w stanie dokonać w rozmowie, bo przecież żadnych argumentów nie macie.
Ilu znasz Narodowców i Ns ,że tak piszesz?
Mówisz,że skini uciekają przed punkami w Katowicach ?
Ja jestem z Sosnowca i było pare akcji w Katowicach i to punki zawsze pokazywali jak są słabi,ale nie będę się kłócił,gdyż nie jestem tam na co dzień.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Ilu znasz Narodowców i Ns ,że tak piszesz?
Mówisz,że skini uciekają przed punkami w Katowicach ?
Ja jestem z Sosnowca i było pare akcji w Katowicach i to punki zawsze pokazywali jak są słabi,ale nie będę się kłócił,gdyż nie jestem tam na co dzień.

Nie chodzi mi o żadne przechwalania, bo nie ma czym. W żadnej akcji udziału ie brałem, ani nie widziałem. Znałem paru nazi skinów i punków, za dawnych czasów. Przewagę mieli Puncy. Nie jakiej dzieciaki. Rośli męże, nie wychudzone badyle. Nie o to jednak chodzi, bo ani do jednych, ani do drugich blisko mi nie było. Co jakiś czas jakieś info jedynie napływało od znajomych. A przechwałki na temat akcji mnie niespecjalnie obchodzą. To że pobiłeś, lub uczestnicy akcji pobili dzieciaka w irokezie, czy dwumetrowego gacha też nie.
 
Do góry