Naciągnięte więzadło

Marcin_Lief

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
WItajcie,mam problem z kolanem. Tydzień temu na zawodach w taekwodno nabawiłem się kontujii. PIerwszy lekarz stwierdził,że mam zerwane więzadło a tydzień później zlecił mi rehabilitacje którą już zaczołem.Drugi stwierdził naciągnięcie i zabronił mi poruszać tą nogą. W kolanie zebrała mi się woda a lekarze nie chcą z nią nic robić.Co ja mam robić? Muszę wrócić na treningi i to jak najszybciej! Proszę o pomoc.
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Zależy Ci na czasie? Idź na odprowadzenie wody z kolana, tylko musisz się liczyć z tym, że będziesz musiał to robić już regularnie...
 

samotnyamant

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
bielsko biała
sam jestesm sportowcem i wiem co znaczy zerwane wiazadło w kolanie....problem jest powazniejszy niz ci sie wydaje ja miałem operacje tego kolana i nie moge grac w piłke przez rok ale to zalerzy co dokładnie ci sie z stało w kolano to juz zalerzy od specjalisty
 

Paweł@

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
przesrana sprawa. wiem bo terz mialem spuszczana wode z kolana. napoczatek to nic nieboli ale jak jest koniec to boli jak cholera. :(
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
ale to zalerzy co dokładnie ci sie z stało w kolano to juz zalerzy od specjalisty
To chyba zależy od niego co sobie zrobił, a nie od specjalisty. Specjalista wybierze sposób leczenia. Pierwszy pewnie był jakiś niekompetentny; drugi, skoro przy podejrzeniu zerwania, powiedział, że jest naciągnięte to znaczy że wiedział co mówi... Więc Lief zapewne nie miał robionego przeszczepu.

W ogóle to temat z przed 4 miesięcy...
 
Do góry