Miłość a Rzeczywistość

Veutec

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
No bo chyba nie mam wyboru. Inaczej po prostu zwariuję. Najwyżej dostanę od życia tak w mordę, że się będę zbierał znowu 2 lata... :) A może M. okaże się tą jedyną...
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Fajnie, poczekamy więc na Twój kolejny temat w tym dziele pod tytułem "dlaczego M. mnie nie chce". Albo inny "dlaczego jestem takim frajerem?" lub "znowu w życiu mi nie wyszło".

Jak bedziesz ślepo podązał "ściażkami miłości" (jak Ci tu radzą) to daleko nie zajedziesz, ale rób jak uwazasz.

J.B
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
milosci nie ma.
Im Ty jestes lmilszy dla dziewczyny tym ona ma Ciebie bardziej w d.u.p.i.e... Ty planujesz przyszlosc, uwazasz ze wszystko jest ok, ze milosc kwitnie. Jednak zauwazasz ze jej przestaje zalezec... to jest ta Twoja milosc. Jakbys poznal wiecej dziewczyn nie tylko 2, to bys moze troche wiecej rozumial.
Ciezko Ci tak wytlumaczyc od podstaw, jeszcze jak masz porady innych gdzies.
Wez sie troche zastanow....
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Przemax, co to za żale? Bo nie kumam. Weź usuń tą cenzurę, lub rozwiń myśl.

Ale domyślam się, że chodziło o "Traktuj kobiete jak k.u.r.w.ę". Jeśli tak, to jedyną osobą która jest żałosna jesteś Ty sam :)

J.B
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
napisalem g.owno.

ale skoro uwazacie ,ze kobieta niekocha i nieoddala by zycia za faceta to na 100% niebyliscie jej pierwszymi to raz 2. na to nie zaslugiwaliscie 3. wlasne porady kierujcie do okreslonej grupy dziewczyn 4. i na tej podstawie wysuwajcie hipotezy.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
napisalem g.owno.

ale skoro uwazacie ,ze kobieta niekocha i nieoddala by zycia za faceta to na 100% niebyliscie jej pierwszymi to raz 2. na to nie zaslugiwaliscie 3. wlasne porady kierujcie do okreslonej grupy dziewczyn 4. i na tej podstawie wysuwajcie hipotezy.


watpie czy jakas dziewczyna "oddala by zycie" z milosci, jak ty to piszesz, za kogos takiego jak autor tematu... moze przez pierwszy tydzien, jakby mial szczescie przez miesiac.
 

Veutec

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Z waszym nastawieniem to trudno rzeczywiście doświadczyć miłości. Jak pi.erdo.lisz panienkę, a przed drzwiami 3 w kolejce czekają. To jesteś dla niej tylko ch.uj.em. Nie powiem że nie. Dlatego myślę, chłopaki, że albo się weźmiecie za innych chłopców albo wam się nie odechce patrzyć na panienkę jak na zwykłą c.i.pę. Właśnie dlatego ja prędzej czy później doświadczę prawdziwej, wiecznej i pięknej miłości, a wy będziecie chodzić z połamanymi c.h.uj.ami i mówić, że nie ma miłości.
Dla miłości trzeba stworzyć warunki...
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Z waszym nastawieniem to trudno rzeczywiście doświadczyć miłości. Jak :cenzura:isz panienkę, a przed drzwiami 3 w kolejce czekają. To jesteś dla niej tylko chujem. Nie powiem że nie. Dlatego myślę, chłopaki, że albo się weźmiecie za innych chłopców albo wam się nie odechce patrzyć na panienkę jak na zwykłą :cenzura:ę. Właśnie dlatego ja prędzej czy później doświadczę prawdziwej, wiecznej i pięknej miłości, a wy będziecie chodzić z połamanymi chujami i mówić, że nie ma miłości.
Dla miłości trzeba stworzyć warunki...


Kto mowi ze traktuje dziewczyna jak k..., dla kobiet pelen szacunek, uwielbiam kobiety ;) nie chce zadnej skrzywdzic, jezeli mamy sie tylko zabawic ona to wie, ona tego chce, ona to akceptuje. Jezeli chcemy byc w zwiazku ona tez o tym wie, i tez tego chce. Jednak to ja wiem czego oczekuje od danej dziewczyny, jezeli ona tego nie akceptuje... to czesc.
A jezeli bede lecial na dziewczyne ktorej sie spodobalem i sie jeszcze z tego cieszyc... nic z tego nie wyjdzie :/
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Na jedno wychodzi. Zabawny jestes. Nie wiem o jakiej grupie dziewczyn piszesz. Ja dziele laski tylko na ładne i nieładne :) Poza tym bycie "pierwszym" nie ma żadnego znaczenia, natomiast ma znaczenie jeśli sobie wkręci że jest tą jedyną i wyjątkową, ale to już rola faceta żeby ją w tym upewnić. A faktycznie porady opieramy na własnych doswiadczeniach.

J.B
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
watpie czy jakas dziewczyna "oddala by zycie" z milosci, jak ty to piszesz, za kogos takiego jak autor tematu... moze przez pierwszy tydzien, jakby mial szczescie przez miesiac.

A skad wiesz kim jest autor tematu? :D

Dla Ciebie jest zalosny, dla mnie jest jedynie zagubiony. Nie mowil Ci nikt o przykladzie naigrywanego kolegi z podstawowki a po kilku latach jezdzacego w luksusowym Porshe z boska laska, kiedy tobie niewystarcza jak zawiazac koniec z koncem - i jedyne co zostaje to niewiara w nic co nie jest GITOWE.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
A skad wiesz kim jest autor tematu? :D

Dla Ciebie jest zalosny, dla mnie jest jedynie zagubiony. Nie mowil Ci nikt o przykladzie naigrywanego kolegi z podstawowki a po kilku latach jezdzacego w luksusowym Porshe z boska laska, kiedy tobie niewystarcza jak zawiazac koniec z koncem - i jedyne co zostaje to niewiara w nic co nie jest GITOWE.


autor sam sie okreslil postami.

Sa takie przypadki, jednak sa to osoby, ktore chca zmiany, i sluchaja rad madrzejszych, bardziej doswiadczonych ludzi.
 

Veutec

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Kto mowi ze traktuje dziewczyna jak k..., dla kobiet pelen szacunek, uwielbiam kobiety ;) nie chce zadnej skrzywdzic, jezeli mamy sie tylko zabawic ona to wie, ona tego chce, ona to akceptuje. Jezeli chcemy byc w zwiazku ona tez o tym wie, i tez tego chce. Jednak to ja wiem czego oczekuje od danej dziewczyny, jezeli ona tego nie akceptuje... to czesc.
A jezeli bede lecial na dziewczyne ktorej sie spodobalem i sie jeszcze z tego cieszyc... nic z tego nie wyjdzie :/
A więc oboje jesteście kurkami No pięknie, a znosicie jaja. Mogę jedno żeby w was rzucić
Polska młodzież w większości ma z.j.e.bane myślenie. Dziękujemy neostrado!!
 

Veutec

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Kurki - żartobliwie o :cenzura:ch.
Wydaje mi się, że więcej niż Ty. Bo rozumu to na pewno.
A w piątki to co nie masz "akceptacji w łóżku" z panienkami, że na forum siedzisz. Proponuję zmarszczyć freda dla ulgi
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
wiesz ze przez takie cos mozesz sie spodziewac bana ?
nie obrazaj innych uzytkownikow.

Przeczytaj moj post nr:49 jeszcze raz, albo jeszcze raz i jeszcze, az go zrozumiesz ;)

Ja po prostu wiem (zazwyczaj) czego chca kobiety i im to daje, jak kobieta chce sie kochac, to nie bede czekal az pojdzie do kogos innego, a sam ja uwielbial i darzył miloscia...
Dzisiaj jestem sam, bo o 22 jade do domu z akademika i czekam na ludiz ktorych mam zabrac. A popoludnie za to spedzilem w milym towarzystwie ;)
 

Veutec

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Może i się rozpędziłem z tymi obrazami, ale.... Grochem o ścianę.. i tak jest....
Może kiedyś zmądrzejecie..... Oby
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
A więc oboje jesteście kurkami No pięknie, a znosicie jaja. Mogę jedno żeby w was rzucić
Polska młodzież w większości ma z.j.e.bane myślenie. Dziękujemy neostrado!!

Tak dziękujemy za takich użytkowników jak Ty.

No i wybacz wineotu, ale my nie jesteśmy Twoimi ziomalami ani młodzieżą. A ten post (i kilka innych) świadczy tylko i wyłącznie o Twojej płytkości.

Zdegustowany bardzo.

J.B
 

Veutec

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Kto mowi ze traktuje dziewczyna jak k..., dla kobiet pelen szacunek, uwielbiam kobiety ;) nie chce zadnej skrzywdzic, jezeli mamy sie tylko zabawic ona to wie, ona tego chce, ona to akceptuje. Jezeli chcemy byc w zwiazku ona tez o tym wie, i tez tego chce. Jednak to ja wiem czego oczekuje od danej dziewczyny, jezeli ona tego nie akceptuje... to czesc.
A jezeli bede lecial na dziewczyne ktorej sie spodobalem i sie jeszcze z tego cieszyc... nic z tego nie wyjdzie :/

przeanalizowałem dogłębnie:)
Wnioski:
1. Nie szanujesz kobiet
2. Być może je uwielbiasz
3. One nie szanują Ciebie
4. Krzywdzisz je (nie do końca świadomie)
5. One nie szanują siebie
6. Ty nie szanujesz siebie

Ale nie zrozumiesz tego... Nie teraz jeszcze
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
przeanalizowałem dogłębnie:)
Wnioski:
1. Nie szanujesz kobiet - traktuj kobiete tak jak chce byc traktowana nie traktuj k... jak damy, a damy jak k... Wychodze z takiego zalozenia.
2. Być może je uwielbiasz
3. One nie szanują Ciebie Nie musza mnie szanowac, wazne ze mnie uwielbiaja.
4. Krzywdzisz je (nie do końca świadomie), daje im tylko to czego chca, brakuje im uczucia dam im je, brakuje im sexu tez im dam. NIe wiem gdzie tu krzywda
5. One nie szanują siebie powtorzyles sie....
6. Ty nie szanujesz siebie Nie szanuje nieudacznikow... ktorzy nie chca sie zmienic, tym lepiej dla mnie, mniejsza konkurencja. Dzieki takim jak Ty, bardzo latwo mozna "pocieszyc" dziewczyna po nieudanym zwiazku....

Ale nie zrozumiesz tego... Nie teraz jeszcze

moje odp pogrubilem
 
Do góry