metanabol

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
heh :) Sterydy w odpowiednich ilościach i przy dobrym odblokowaniu nie są aż tak bardzo szkodliwe hmm jak ja to widze ? dlaczego wziełem pierwszy raz ?po pierwsze siłownia to moja pasja i życie ;) suplów już multum zjadłem i dalej jjem heh mam dziewczyne więc nierobie tego dla panienek ;) czy zryło mnie po tym hmm neisądze wynuiki w szkołach mam takie same jak miałem :) agresja to każdy organizm inaczej reaguje ja byłem spokojny i jestem spokojny ;)
pozdrawiam ;)
To teraz jeszcze bardziej nie rozumiem :) . Mam prośbę pisz ludzkim językiem :D co to są supły? Domyślam się, że odżywki, ale nie jestem pewna, więc nic nie piszę :) . Jeśli tak kochasz siłownię, to zapewne wiesz, że prawdziwe mięśnie można uzyskać tylko dzięki odpowiedniemu, systematycznemu terningowi, więc po co ci jeszcze wspomagacze? Piszesz, że nie są az tak szkodliwe, ale jednak są, więc po co one? Zapewne lepiej niż ja orientujesz sie w temaci i zdajesz sobie sprawę jakie są skutki uboczne zażywania sterydów, czy warto ryzykować? Aby dobrze wyglądać przezcież nie trzeba ich brać...
 

oleinar

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Prosze o kontakt na PW osoby, ktore zamawialy sterydy przez internet (nieistotne z jakim skutkiem).
Oczywiscie sprzedaz sterydow bez recepty sa nielegalne, jednak jest to forum dla ludzi a kazdy dobrze wie jaka jest sytuacja, na czarnym rynku mozna dostac wszystko.
UWAGA!
Nie naklaniam tym postem do kupowania jhakichkolwiek srodkow, ani sam nie zamierzam zaczerpnac informacji na temat ich sprzedazy. Robie to w innej sprawie, ale to juz na PW.
Pozdro 500
 

Mateo17

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja mam kumpla który zaczął ćwicyć z Metanabolem ruskim miał 31 w łapie... I gdy wziął 100 tab ursną do 36,5. I żadnych "syfów" jak to inni piszą nie miał... Więc polecam jeden cykl sobie zażyć i myśle ze nic się nie stanie... Ale róbcie jak chcecie... Ja zaczynam tez brać mete...

Ja mam kumpla który zaczął ćwicyć z Metanabolem ruskim miał 31 w łapie... I gdy wziął 100 tab ursną do 36,5. I żadnych "syfów" jak to inni piszą nie miał... Więc polecam jeden cykl sobie zażyć i myśle ze nic się nie stanie... Ale róbcie jak chcecie... Ja zaczynam tez brać mete...

Ja mam kumpla który zaczął ćwicyć z Metanabolem ruskim miał 31 w łapie... I gdy wziął 100 tab ursną do 36,5. I żadnych "syfów" jak to inni piszą nie miał... Więc polecam jeden cykl sobie zażyć i myśle ze nic się nie stanie... Ale róbcie jak chcecie... Ja zaczynam tez brać mete...

Aha i zapomniałem dodać ze mój kumpel ma nie całe 170
 

Misiu-1990

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Zazywajac mety przez 1 cykle o ile mniej wiecej sie urosnie ?? Jak czesto maja byc treningi w czasie cyklu ?? Jaka meta jest najlepsza Polska ?? Rosyjska ?? A moze jakas inna ??... Z kad mozna wziasc mete ?? Skutki uboczne ?? Jakie leki sa najlepsze na ochrone watroby i jej regeneracje ?? Czy po 1 cyklu trzeba sie odblokowac ??



I na koncu czy moje warunki sa dobre do przyjmowania metki


wzrost 198 cm
waga 100 kg +/-
staz na silce 0,5 roku +/-
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Zazywajac mety przez 1 cykle o ile mniej wiecej sie urosnie ?? Jak czesto maja byc treningi w czasie cyklu ?? Jaka meta jest najlepsza Polska ?? Rosyjska ?? A moze jakas inna ??... Z kad mozna wziasc mete ?? Skutki uboczne ?? Jakie leki sa najlepsze na ochrone watroby i jej regeneracje ?? Czy po 1 cyklu trzeba sie odblokowac ??
I na koncu czy moje warunki sa dobre do przyjmowania metki
wzrost 198 cm
waga 100 kg +/-
staz na silce 0,5 roku +/-
1.Każdy organizm jest inny nikt Ci nie powie ile urośniesz
2.Takei same jak przed cyklem
3.Zależy od dila
4.z apteki %)
5.Trądzik, nadpobudliwość, zniszczona wątroba i dużo więcej niechce mi sie pisać <google.pl>
6.Hepatil
7.Jeżeli tylko 100 tab mety to niemusisz sie odblokowywać
8. Twoje warunki sa złe za krótki staż a po drugie jaki wiek ?
 

Misiu-1990

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
moj wiek to 17 lat ale jak narazie to pytam z ciekawosci bo mam chcec na mete ale sie wacham ;D
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Powinieneś się wachać nad suplementami a nie nad SAA powiedz mi tylko ile odżywek zjadłeś tlyko szczerze
 

gosc12

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
metanabol na kazdego inaczej dziala wiec nie mozna sie kierowac tym ze twoj kolega bral i nie ma zadnych skutkow ubocznych bo u ciebie moga sie one pojawic :p pobawcie sie jeszcze suplami a nie wpierda....... sie w to :cenzura:
 

Mateo17

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wy macie wszyscy nasrane... Metanabol to jest prawie jak odżywka a wy się tak nad tym zastanawiacie jakbyście mieli w:cenzura:ać ome albo deke... Kur... I nie ma wcale takich skutków ubocznych po stu tabletkach... Narka...
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
jesli Twoim zdaniem meta jest lżejsza od deki czy omy to gratuluje ;) tabletki są dużo bardziej toksyczne niż strzały a jak :cenzura: wiesz to sie nieodzywaj ;)
 

Mateo17

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja jestem już w trakcie cylku i już wzięłem ponad 50 tabletek i czuje sie bardzo dorez żadnych skutków ubocznych... W nie całe trzy tygodnie przytyłem 3 kg... I jestem zadowolony z metanabolu... I przestańcie mi ty :cenzura:ić ze to takie złe... !
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
haha slyszalem ze po 200 - 300 mety jak czegos tam nie wezmiesz ( nie wiem czy czasem nie chodzi o odblokowanie :/ ) to nie staje <sciana> - to raczej nie prawda ( ???????????? ) a tak apropos to co to odblokawanie?? :p :D:D
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
jak sie nie odblokujesz to będizesz bezpłodny oczywiście [przy dużych dawkach hehe niemoże Ci niestać od koxu ;)
 
Do góry