Metallica

blada19

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam. Nonono Metallica :) Niezle "master" i "metallica" chyba dwa najlepsze albumy :) Kto uwaza innaczej??
 

NightHunter

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Według mnie najlepsze albumy Metallici to
1.Black Album za piosenki takie jak "Nothing Else Matters""The Unforgiven" oraz "Enter Sandman"
2.Ride The Lightning głównie za "fade To Black" :)
 

blada19

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Album "black" to to samo co "metallica" bo tak naprawde nazywala sie metallica "metallica" :D No ale "Ride..." tez jest good, choc wole "master..."
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
jak dlamnie to wszystkie albumy Metallicy sa super ale najlepszy to:

1Ride The Lightning

2master..."

te dwa to poezja dla uszu :) moge ich słuchac nonstopa :)
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
wg mnie najlepsza to jednak Black Album <Metallica>. najmniej podoba mi się St. Anger, to już jakaś inna Metallica... :/
chociaż nie jestem jakąś napaloną fanką tejże kapeli, szanuje ich twórczość, bo to są klasycy. mało jest takich zespołó, które mogłyby sie pochwalić takim dorobkiem.
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
najmniej podoba mi się St. Anger, to już jakaś inna Metallica...


no tez z poczatku jakos nie mogłem sie przystosowac ale po dłuzszej serii słuchania
nawet mi sie podoba i to bardzo :) jest inna ale oto w muzyce chodzi zeby nie grac monotonnie
tylko zaskoczyc czyms nowym :) i mysle ze jest ok :eek:k:
 

ziomal

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z nienacka
Ja w wakacje sciagałem cała dyskografie i powiem wam ,że te stare albumy są najlepsze no i koncertówka :0
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
no więc poznajcie superfana tego zespołu :D tak to ja :D :p

uważam że wszystkie alumy Mety są świetne, nawet tak nie lubiany Load i ReLoad :) tym albumom trzeba sie porządnie przysłuchać żeby dostrzec ich potencjał ;)

pozdrawiam wszystkich fanów Metki na forum :)

był ktoś w Chorzowie na koncercie? 31 maja 2004, miodzio było :)

a tak przy okazji wspomne że Metallica niedawno weszła do studia i nagrywają nowy albumik :)
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
"Superfan" - sorki czym się różni super fan od prawdziwego fana :) ? Bo ja jestem zwykłym fanem , chyba . Nie mam nadprzyrodzonych zdolości (joke) . Dobra teraz na poważnie . Co do płyt Metallicy , hmm wszystko do Black albumu jest dla mnie genialne . Co do loada i reloada, moim zdaniem do tych płytek trzeba dojrzeć . Po pierwszym przesłuchaniu Load , doszedłem do wniosku że to słaba płyta , dopiero od pewnego czasu jestem nią zaszokowany . Jest zupełnie inna od poprzednich , i naprawde są na niej niezle utwory . Co do re-loada , zawsze lubiłem songi z tej płyty .
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Jak dla mnie to "Kill'em all", "Czarny" i "Master of Puppets" wymiatają.
Co do St. Anger, to jakos mi nie przypadl do gustu, mialem jakies takie skojarzenie z SOAD (który de facto bardzo lubie), ale nieudane w tym przypadku.
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
a jak myślicie, jaka będzie nowa płyta? (Metallica teraz siedzi w studiu jak ktoś nie wie :p)
ja myśle że to będzie swego rodzaju przełom, kolejna płytka całkiem różniąca sie od innych. Nowy basista (Rob Trujillo) moim zdaniem wprowadzi sporo ciężkiego grania ;)
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Nowa płytka ?? Czekam na nią z niecierpliwością , również oczekuje przełomu . Jeżeli tylko nie będzie podobna do St.Anger będzie świetna . Chciałbym osobiście usłyszeń coś w stylu MoP , ale wątpię czy potrafili by wydać coś w tym rodzaju . Zresztą jak sami wspominają eksperymentują , bawią się , i nie chcą wrac do brzmienia ze starych płytek . No cóż ja czekam na przełom a już w którą stronę pójdą zależy tylko od nich samych . Ja chciałbym żeby wrócili do stylu gry z lat 80'
(moje ciche marzenia)
pozdro
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
"...And Justice For All" - jak dla mnie swietny album. ot chocby za "Shortest Straw" czy "one". Master tez jest niezly. Czarny oklepany, ale wciaz dobry. na Loadzie i Reloadzie texty mi sie podoba.

Natomiast St. Anger... hmmm... gdyby nie ta pusta perka i brak solowek to byloby niezle, bo riffy sa calkiem calkiem. wokal tez moznaby wzmocnic jakos :]
 

Srutututek

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Metallica, czyli moja druga miłość :)
Najbardziej podobały mi się hmm.. Master Of Puppets i ReLoad. W Master Of Puppets jest najciężej, z resztą... ta płytka przeszła do legendy.. A ReLoad to moja pierwsza zakupiona płyta, spędziłem moje młodzieńcze lata na przesłuchiwaniu jej i większość tekstów z tej płyty znam na pamięć ;)
Pozdrawiam.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Najcięższe brzmienia są chyba na ..And justice for all" , przynajmniej na moje ucho . Tak jak wspominałem dla mnie wszystkie płytki poniżej Black album są genialne . Jednak najbardziej lubie właśnie "and justice" , za świetne teksty za klimat utworów i całej plyty .
 
Do góry