Mam Problem Z Erekcja Przed Seksem

Status
Zamknięty.

karollo666

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ważne że ja wiem skąd;)
GDY SIE PODNIECE TO JEST WSZYSTKO DOBRZE ALE KIEDY MA DOJSC DO STOSUNKU I JUZ "MAM WEJSC" W DZIEWCZYNE WTEDY NAGLE MOJ PENIS OPADA JEST TO POWAZNY PROBLEM GDYZ NIE MOGE UPRAWIAC SEKSU BO JAK DOJDZIE CO DO CZEGO TO ON OPADA,MOZE TO PRZEZ STRES ALBO CO...WIECIE JAK TEMU JAKOS ZARADZIC??? :(
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
człowieku powinieneś się cieszyć masz magicznego penisa,
6 zmysł w członku, coś jak naturalna antykoncepcja, uważaj żeby nie zaczął do Ciebie mówić, albo właśnie porozmawiaj z nim bo moze on sie wstydzi i boi sie stosunku z kimś innym niż ręką, bo to nie jest smmejzi, anbiliwybul, niesamowite ze poza zasięgiem pochwy stoi a jak już jest u wrót opada, daj to na "nie do wiary"

nie moge nic wiecej napisac, bo tego sie nieda wytłumaczyć, masz gupiego dydola i koniec,
może sprubój zakryć myszke ręką, i dopiero w ostaniej chwili ją zabrać i krzyknąć AKUKU

dobra to było jako ziomal, teraz jako pryszły psycholog, boisz sie ci.pki, rada nie bój sie ci.pki, powinno pomóc
 

Porki

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
34
polecam ci wiecej gry wstepnej i pieszczot !!!
Jeśli chodzi o pieszczoty to ze strony partnerki zeby to dłuzej robiła i nie bój sie bo przez stres tez tak jest !!!
Powodzenia i miłych zabaw !!! :eek:k:
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
człowieku powinieneś się cieszyć masz magicznego penisa,
6 zmysł w członku, coś jak naturalna antykoncepcja,
(...)
może sprubój zakryć myszke ręką, i dopiero w ostaniej chwili ją zabrać i krzyknąć AKUKU
wymiatasz :D


Nie jestem facetem ale...
...to może być to od stresu, tak jak poprzednik pisze spróbujcie więcej gry wstępnej wprowadzić, no i wyluzuj :)
 

Drill

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olimp
stresik udeza w banie , chcesz jak najlepiej wypasc a tu suchy penis :bag:


glowną twoja pomocą w tej sprawie powinno byc wsparcie partnerki zebys poczuł sie kochany mimo to ;) p to jest problem spotykający wielu facetow ktorzy zaczynaja wspolzyc z kobieta :)

jesli zabieracie sie to bzykania ze swiadomoscia ze np ktos was moze nakryc , alb ty sie boisz czegoś :p to moze byc ten problem - STRES , trema ;) albo sie nazarłes jajek :D



mozesz dla rozluznienia sie zalkoholizowac troche z laska ;) ale bez przesady
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
a moze po prostu nie kobietki Cie rajcuja :lol:

nie no dobra nie zartuje sobie. moim zdaniem to raczej nie mozliwe gdyz penis to nie jakas zabawka ktora sie stresuje a miesien, widzisz powiedzmy naga kobiete i ten miesien twardnieje. tutaj sa nerwy polaczone od mozgu :) czy jakos tak :) to co widzisz lub myslisz, ta wiadomosc idzie do mozgu a z mozgu trafia do twojego przyrodzenia.
 

karollo666

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ważne że ja wiem skąd;)
a moze po prostu nie kobietki Cie rajcuja :lol:

nie no dobra nie zartuje sobie. moim zdaniem to raczej nie mozliwe gdyz penis to nie jakas zabawka ktora sie stresuje a miesien, widzisz powiedzmy naga kobiete i ten miesien twardnieje. tutaj sa nerwy polaczone od mozgu :) czy jakos tak :) to co widzisz lub myslisz, ta wiadomosc idzie do mozgu a z mozgu trafia do twojego przyrodzenia.


a moze po prostu moja dziewczyna mnie nie podnieca,bo jest lekko przy kosci? ale skoro ja kocham sam juz nie wiem...
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
chłopie jesteś JEDI do tego OBIŁAN
niema co ukrywać
to jest poprostu niemozliwe zeby fitok tak poprostu opadł, to sie nie da, nie możliwe, ale skoro Tobie się przydarzyło

no kolo zesłały nam Ciebie niebiosa, prowadź nas, może załóż sekte hmm Zakon Prawie Impotenta,
reasumując rzecz niezwyle ciekawa nie chciałbym tego oglądać ale odpowiedzi na to pytanie niema
idz sie mamy zapytaj moze, albo do lekaza,

a moze

ona i Ty macie magnesy w nażądach rozrodczych, ale tak ze sie one odpychają znaczy te same bieguny są do sie skierowane, spróbuj palcem jej przestawić
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
RAMZE$ czytając twoje posty po prostu momentami zlatuje z krzesła.. Dajesz czadu..
albo do lekaza
ale chyba zaczynasz się juz litować że nawet porady z lekarzem podajesz..
heh a swoją drogą lekarz prze "rz" piszemy mój drogi :p
 

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
skoro nie dajesz rady, to proponuje żeby dziewczyna przejęła inicjatywę...jak sama zobaczy, że to odpowiedni moment to po prostu w ciebie wejdzie :) najlepiej na jeźdźca
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Ramze powinnismy byc bezwzględni, ale chyba z całym forum zamiast prosic o powagę śmiejemy sie bez opamiętania :p wariat... koniec off topa, moze ktos jednak znjdzie się i pomoze koledze ;) ?
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
koleś ma problem a wy sie zlewacie z niego troche powagi to jest forum.
Jak sie masturbujesz to jest wszystko ok?
 

corvus83

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej!

Widzę, że mało tu mamy poważnych ludzi, wrażliwych na cudze problemy.
Z takimi odpowiedziami idźcie zabłysnąc do działu "humor". Spróbujcie chłopu pomóc. Trzymajmy sie kupy ludziska. Im więcej sensownych odpowiedzi, tym więcej możliwości, sposobów na pokonanie problemu.

Myślę, że twój problem tkwi w głowie, jest raczej natury emocjonalnej. Z ciałem raczej wszystko jest ok. Skoro stoi przed, będzie stał i w trakcie.
Twój problem może wynikać z obawy przed kolejną kompromitacją, a nawet z tego, że za bardzo chcesz.
Wiem, że trudno o tym nie myśleć i może się to dziać podświadomie. Najlepszym wyjściem jest chyba podjęcie współpracy z partnerką. Pogadajcie o tym, wygadaj się. Jeśli do tej pory nie robiła żadnych uwag, nie starała się ci dokuczyć, komentować tego co się stało, z pewnością cię zrozumie i razem spróbujecie to zwalczyć. Moja rada - próbować do skutku ale nie na siłę. Możecie nawet nie odbywać pełnego stosunku, pozostac przy pieszczotach. Zobacz co wtedy będzie się działo. Jeśli będzie ok, róbcie krok na przód. Traktujcie seks z dystansem, a nie ze śmiertelną powagą. Czerpcie z tego radość. Z nieudanych prób nie róbcie tragedii, powiedz sobie "cholera, znowu sflaczał" pośmiej się z tego. Jeśli już raz uda się odbyć stosunek jest duża szansa, że coś się w tobie przełamie i będziesz mógł normalnie się kochać.

Jeszcze coś - czy często się wcześniej onanizowałeś, lub nadal to robisz? Jeśli tak, być może zbytnio się przyzwyczaiłeś do tego sposobu zaspokajania. Weź to odstaw.

Będzie dobrze! 3m się!

So_Sad @ 24.08.2006 00:11 napisał:
a moze po prostu nie kobietki Cie rajcuja laugh.gif

nie no dobra nie zartuje sobie. moim zdaniem to raczej nie mozliwe gdyz penis to nie jakas zabawka ktora sie stresuje a miesien, widzisz powiedzmy naga kobiete i ten miesien twardnieje. tutaj sa nerwy polaczone od mozgu smile.gif czy jakos tak smile.gif to co widzisz lub myslisz, ta wiadomosc idzie do mozgu a z mozgu trafia do twojego przyrodzenia.

Penis to żaden mięsień. Mięsień tam jest, owszem - opuszkowo-gąbczasty, ale odpowiada za wyrzucenie nasienia podczas wytrysku oraz wspomaga wydalanie moczu. W większości penis zbudowany jest z ciał gąbczastych i jamistych, w kórych występują połączenia tętniczo-żylne. W momencie podniecenia napływająca do ciał jamistych krew powoduje rozszerzenie, wydłużenie i usztywnienie prącia. To tak w bardzo dużym skrócie przypomnienie co mamy między nogami.

A możliwe to jest niestety... i w większości takich przypadków problem jest w głowie, a nie między nogami.

Pozdrawiam!
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
dokladnie tak jak corvus83 napisal.
dodam kilka uwag od siebie. wynika z tego (czego doswiadczasz),ze jestes ponad norme wrazliwy. bardzo pragniesz tej dziewczyny i ciegle myslisz o samym zlaczeniu z nia. dlatego bardzo sie napalasz i..kicha. wystepuje ten objaw szczegolnie wtedy gdy dziewczyna jest dla ciebie wazna. fizycznie jestes ok. to tylko twoja psychika robi ciebie w konia (haha) :lol: spoko. wszystko wroci do normy. porozmawiaj (w tonie mozliwie zartobliwym) o twoich "niepowodzeniach" z partnerka. wazna jest jej reakcja. staraj sie w trakcie pieszczot nie myslec o sobie, wciaz sie kontrolowac : czy stoi czy juz opadl - skup sie na niej i pieszczotami staraj sie ja doprowadzic do ekstazy - ona niech tez cie piesci. dobrze by bylo aby doprowadzila cie do wytrysku bez wchodzenia w nia. potem odpoczynek i od nowa: pamietaj: mysl tylko o niej a ona niech tez sie toba zajmuje. wszystko bedzie dobrze - przekonasz sie! :)
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ehh taki sam problem ma mój chłopak... nawet nie wiecie jakie to jest wkurzające jak chłopakowi nie staje. Dziewczynie różne rzeczy przychodzą do głowy.. " nie podniecam go''?
Nie wiem dlaczego się tak wstydzisz!!! przecież sex to nic strasznego!!! wystarczy tylko się wyluzować i pójdzie gładko a nie cały czas myślec o tym ze zaraz oklapnie...
Napisalam o tym w "innych problemach" "sexproblem" wejdzcie i pomóżcie :)
 

kafar45

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
36
jeśli to Ci sie pojawia bardzo często powinienieś skorzystać z usług lekarza!!
on Ci powie co i jak :) jesli problem jest fizyczny!!
ale tak jak ktoś powiedział gra wstępna odgrywa bardzo ważna role w stosunku sekusalnym,tak więc nie Róbcie tego na szybko,tylko rozkoszujcie się swoimi ciałami!!
ale i tak sądze ze to leży w twoim umyśle bo pewnie sobie myslisz "co jeśli jej niepodniece,zamały czy coś"
niemyśl tak tylko rób co do Ciebie należy !!
jeśli sie masturbujesz przed stosunkiem to niemozesztak robić !!

a osoby które się wyśmiewają głupio pewnie w połowie nieuprawiały jeszcze sexu i nawet niewiedzą jak to jest,od tego jest takie forum o temacie :zdrowie mężczyzny " żeby na nim pisać
jak nie to sie przeniescie na jakies inne forum typu "dla dzieci"
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
chłopie jesteś JEDI do tego OBIŁAN
niema co ukrywać
to jest poprostu niemozliwe zeby fitok tak poprostu opadł, to sie nie da, nie możliwe, ale skoro Tobie się przydarzyło

no kolo zesłały nam Ciebie niebiosa, prowadź nas, może załóż sekte hmm Zakon Prawie Impotenta,
reasumując rzecz niezwyle ciekawa nie chciałbym tego oglądać ale odpowiedzi na to pytanie niema
idz sie mamy zapytaj moze, albo do lekaza,

a moze

ona i Ty macie magnesy w nażądach rozrodczych, ale tak ze sie one odpychają znaczy te same bieguny są do sie skierowane, spróbuj palcem jej przestawić

Ramzes..... You have RAJT, on jest magicznym fiutkiem i nikt chyba nie umie tak jak on??A moze jest osobna nacja?- jakies takie uFO czy cos w tym stylu??Bo to jest nie z tej ziemi, albo po prostu jestes GEJEM, ktory nie odnalazl swego powolania!!!!!
 

tojak

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nie martw się , takie sytuacje bywają u niejednego faceta. Jak problem nie minie to idź do lekarza rodzinnego (nie wstydź się), on Ci da odpowiednie skierowanie. Nie jestem lekarzem ,ale dam Ci radę: zadbaj o intymną atmosferę podczas spotkania z ukochaną i dajcie sobie więcej czasu - zróbcie podczas spotkania kilka prób , poeksperymentujcie z pieszczotami (nic na siłę). Zobaczysz że się uda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry