Makijaż na a'la Japoneczkę

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Chdzi mi o makijaż na tak zwaną a'la Japoneczkę.
Mam bardzo duże oczy a chciałabym żeby dawały "złudzenie japońskich oczu" czy wiecie jak to sie robi zeby oczy były bardziej "skośne" :question:
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
nakladaj cien w zewnetrznych kacikach oczu i rozcieraj w kierunku brwi - tylko nie przesadz - najlepiej ciemniejszym cieniem... daje to efekt lekko skosnych oczu... do tego cale oko na lini rzes czarna kredka coby sie wydawaly mniejsze - japonki maja male oczka...
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
mi czasami taki efekt daje,
gdy daję kredkę na oko i w zewnętrznym kąciku oku wydłużam ją.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Wewnętrzny koncik oka to ten od strony nosa, a zewnętrzny od strony "ucha" :question:
Wiem głupota nie wiedziec, ale jakoś przez ostatnie 15 lat nie było mi to potrzebne do życia :lol:
 

Zhen ni

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Siemianowice Śląskie
też mam ten sentyment do krajów dalekowschodnich :)
Duży efekt daje tu przede wszystkim naturalna, o jasnym odcieniu cera i dosyć mocno pokreślone oczy :]
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
też mam ten sentyment do krajów dalekowschodnich :)
Duży efekt daje tu przede wszystkim naturalna, o jasnym odcieniu cera i dosyć mocno pokreślone oczy :]
Tylko że ja mam jeden problem mam ciemne włosy ale niebieskie oczy :p i to trochę na japonkę nie pasuję ale stram się jak moge ^^ już opanowałam sztukę makijażu "japonek".

Kocham Japonię, jej kulturę i historię nazwę to miłością na całe życie :)
Dlatego tak bardzo chę wyglądać jak japonka :p
 

Zhen ni

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Siemianowice Śląskie
Hehe...a możesz przesłać swoja fotę ze wcześniej wykonanym makijażem? :) Jestem badzo ciekawa jak Ci to wyszło :)
Też mam ciemne włosy, bo brązowe i zastanawiam sie nad zmianą koloru na czarne(na razie tylko szamponetką), i niebiesko-zielone oczy.
Mój jedyny problem to pojawiające się niedoskonałości ale jakoś daję radę...
Jakiego używasz podkładu bo za pewne jasnego i co jeszcze wiąże sie z Twoim makijażem i wcześniej wspomnianymi niedoskonałościami cery? :)
 
Do góry