kursory na bloga

kumka14

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
szczecin
Mam pytanko. Czy można wstawić kursor na oneta. A nie to na jakiej stronie założyć blog z tymi opcjami?
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Na blog.onet.pl raczej nie ma takich opcji... Bodajże ownlog.com daje możliwość edycji kodu html bloga...
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Witam...

Szczerze Ci powiem, że dopiero teraz dowiedziałem się o tym że na WP można założyć bloga... Także nie wiem czy da się czy nie... Z tego co widzę z POMOCY to dodawanie wpisów jak i ustawienia są bardzo podobne do tych z onet.pl... Więc chyba nie da się... Ale na 100% nie jestem pewien...

Pozdrawiam...
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Taki bajer jak kursory i inne tego typu rzeczy są możliwe tylko na blogach gdzie możesz edytować kod HTML. Czyli:
blog.pl
mylog.pl
ownlog.com
i innych. Te są najpopularniejsze (zwłaszcza dwa pierwsze)
 

Bas123

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Można założyć jeszcze na blox.pl

Polecam stronke blog.kursory.pl, chyba jedyna strona z gotowymi łatwymi w instalcji kursorami na blogi
 
A

arkovianin

Guest
Na bloggerze także jest możliwość edycji kodu html...naucz się pisać-dobra rada od starego dziada :lol:
 

wynqsuperior

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Pepperland
No, czy ja wiem, czy Mylog jest tak popularny? Kiedyś był, ale ostatnio nie bardzo, ludzie się zaczęli wykruszać i słusznie. Jasne, swego czasu był chyba najpopularniejszy, co jednak wcale zaletą nie było. Jednak niektórzy dalej naiwnie wierzą, że Mylog stanął na nogi, ale czy można założyć bloga tam, gdzie jego przyszłość nie jest do końca pewna? ; )))))

Najlepszym rozwiązaniem właśnie byłoby nauczenie się jak edytować kod / tworzyć własne szablony, a nie kombinować i szukać... choć na Onecie też można prowadzić świetnego bloga, no ale wiadomo, że dużych możliwości to tam nie ma.

x
 

Bella_Shine

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Na onecie na 100% nie można wstawić kursora.To samo dotyczy muzyki na blogu itp.
 
Do góry