Kupno mieszkania Warszawa

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Muszę cię zmartwić hyperfine, ale dzień otawrty akurat był wczoraj. Najwyżej możesz się umówić z nimi i zadzwonić do domu sprzedaży.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
crypt napisał:
Muszę cię zmartwić hyperfine, ale dzień otawrty akurat był wczoraj. Najwyżej możesz się umówić z nimi i zadzwonić do domu sprzedaży.
Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem to pokażą Ci wszystko co chcesz, przecież to Ty jesteś klientem i wymagasz.

hyperfine napisał:
No na budowe. Zobaczyć jak to wygląda od środka? Bo mi ciężko by było kupić mieszkanie nie widząć go.
Nie można kupić mieszkania nie oglądając go to niewykonalne po prostu... to nie kot w worku.

Ernesst napisał:
Wiesz, mozna wziąśc kredyt na nie wiadomo ile i mieszkac w pałacach, ale czy to ma sens?
Ma to sens, jeżeli stać Cię na kredyt na niewiadomo jakie pałace, bo jeżeli, ktoś Ci taki kredyt da to znaczy, że jesteś już bogatym człowiekiem :)
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
"Nie można kupić mieszkania nie oglądając go to niewykonalne po prostu... to nie kot w worku."
No tak nie do końca, bo możesz kupić, zaklepać sobie mieszkanie, które dopiero jest w trakcie budowy a wszystkie informacje o tym jak to wygląda masz poprzez rysunek rzutu mieszkania.
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
crypt napisał:
"Nie można kupić mieszkania nie oglądając go to niewykonalne po prostu... to nie kot w worku."
No tak nie do końca, bo możesz kupić, zaklepać sobie mieszkanie, które dopiero jest w trakcie budowy a wszystkie informacje o tym jak to wygląda masz poprzez rysunek rzutu mieszkania.
Ja jestem dumną posiadaczką nowego mieszkania na Sokołowskiej w Warszawie, ale co raz bardziej zaczynam zazdościć siostrze, która chce się budować pod Warszawą, własna chałupa to by było coś, no ale na razie jestem samotną babeczką, więc byłby za duży, ale na stare lata, ach... :)
 

Ernesst

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
80
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
warszawa
Myślicie4 , że jak umówię się indywidualnie, będę mógł zobaczyć tyle samo co Ci na dniach otwartych?
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Na pewno będziesz mógł się wypytać bez problemu o wszystko. Wiadomo, że na takim dniu otwartym też można spokojnie, ale jak jest dużo ludzi i każdy się chce o coś spytać to może być ciężej niż w przypadku bezpośredniego umówienia z developerem.
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
crypt napisał:
Na pewno będziesz mógł się wypytać bez problemu o wszystko. Wiadomo, że na takim dniu otwartym też można spokojnie, ale jak jest dużo ludzi i każdy się chce o coś spytać to może być ciężej niż w przypadku bezpośredniego umówienia z developerem.
Mnie to się marzy własny dom, teraz siostra ze szwagrem chcą się budować i aż im zazdroszczę no ale sama musze jeszcz epoczekać a też nie wiadomo czy się uda, zresztą wybudowanie domu w Warszawie to kosmos, pod Warszawą już trochę lepiej, ale też chyba najdrożej w całej Polsce;/
 

ppawell

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie sądziłem, że to kiedykolwiek napiszę (jako zapalony mieszczuch), ale wyprowadzenie się z centrum stolicy było dla mnie zbawienne :) Poszukałem mieszkania w Pruszkowie, w ciszy i spokoju i odtad zyje mi sie o wiele lepiej. Codzienne dojezdzanie do pracy okazalo sie calkiem niezle, wcale nie stoje w korkach i nie trace pol dnia na podroz (bo to przeciez rzut beretem). M kupilem od Janpula anpul.pl i nie mam na co narzekac. Kiedys czytalem, ze mieli obsuniecie z terminem, ale okazalo sie, ze to ich wykonawca padl. Ja problemow nie mialem, wszystko bylo git :) No i cena, jak na warunki warszaweskie - rewelacja!!!
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
JWC to lider na warszawskim rynku mieszkaniowym od 1993 roku.... tylko takim ufać. Wchodze na ich stronę i tam mam wszelkie potrzebne informacje, gdzie co i jak :)
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
crypt napisał:
"Nie można kupić mieszkania nie oglądając go to niewykonalne po prostu... to nie kot w worku."
No tak nie do końca, bo możesz kupić, zaklepać sobie mieszkanie, które dopiero jest w trakcie budowy a wszystkie informacje o tym jak to wygląda masz poprzez rysunek rzutu mieszkania.
No i tak właśnie jest najczęściej jak chcesz mieszkanie od dewelopera.

Ernesst napisał:
Mi tam wcale dom się nie marzy, ładne duże mieszkanko nic cie nie interesuje sprawa
Przy domu jest dużo więcej pracy z utrzymaniem go w dobrym stanie.
 

Ernesst

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
80
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
warszawa
To, że jakaś firma jest dłużej na rynku, nie znaczy, że jest lepszy od tych ,które dopiero wchodzą w ten rynek
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Ernesst napisał:
To, że jakaś firma jest dłużej na rynku, nie znaczy, że jest lepszy od tych ,które dopiero wchodzą w ten rynek
Ja jakoś ufam Skanskiej. Wydaje mi się, że to pewna firma. W Polsce robią wiele inwestycji, raczej ni słyszałam żeby gdzieś nawalili.
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
Ernesst napisał:
Myślicie4 , że jak umówię się indywidualnie, będę mógł zobaczyć tyle samo co Ci na dniach otwartych?
Dzwoniłem tam dzisiaj i się dowiedziałem, że w połowie września ma być dzień otwarty jeśli jesteś jeszcze zainteresowany.
 
Do góry