KSW 18 - Wasze typy

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Jakie typujecie wyniki na KSW 18? które odbędzie się 25 lutego w Orlen Arenie w Płocku.

Fight Card:
Walka wieczoru 1: Jan Błachowicz vs. David Branch
Walka wieczoru 2: Jerome Le Banner vs. Marcin Różalski
Extrafight 2: Kamil Waluś vs. Kamil Bazelak
Extrafight 3: Dean Amasinger vs. Maciej Jewtuszko
Extrafight 4: David Olivia vs. Karol Bedorf

Co do reszty walk na razie jeszcze nie wiadomo jak to będzie wyglądało ja osobiście typuję zwycięstwa Błachowicza, Różalskiego, Walusia, Bedorfa i Jewtuszki.
Gala zapowiada się znakomicie :)
 
B

bone1906

Guest
Po kolei. Le Banner, jeśli nie oleje przygotowań i nie przyjedzie tylko po wypłatę, powinien rozjechać Różala - walka będzie się raczej toczyć w stójce, a tam dobre ciosy rękami plus low kicki rozbiją Marcina. Jedyna jego szansa na wygraną to jakiś cios na farta, ewentualnie szukanie rozwiązania w parterze - wiadomo, że Jerome nie jest tam zbyt dobry, ale nie można zakładać, że się nie rozwinął.
Błachowicz vs Branch - ciężko powiedzieć, Błachowicz mnie nie przekonał w ostatnim zwycięstwie, Branch to nominalnie zawodnik wagi średniej, taki dość solidny, ale bez rewelacji. Myślę, że Jan wyciągnie decyzę.
Sowiński vs Wartburton - mam nadzieję, że Kornik wygra, coć Anglik jest ciężkim zawodnikiem, niewygodnie walczy, więc Kornik będzie miał ciężko.Mój typ kornik decyzja, ewentualnie jakiś knockout.
Bedorf vs Olivia - kolejne ciężkie do typowania zestawienie, obaj po dłuższej przerwie. Bedorf wygląda na silnego fizycznie, ale Olivia pokazał, że rzuca typami jak chce. Stawiam jednak na Olivię.
Jewtuszko vs Amasinger - Maciek ma trochę do udowodnienia, sobie i kibicom, więc sądzę, że będzie mocno przygotowany. Stawiam na Irokeza, TKO w 3 rd
Bazelak vs Waluś - freakfight, o Bazelaku nie wiadomo nic oprócz tego, że ma niewyparzoną gębę. Waluś stoczył bodajże dwie walki, w jednej pokazał się tragicznie (3 knockdowny w rundzie, sędzia przerwał chyba z litości, bo raczej nie było nokautu, tylko ogromna dominacja rywala), w drugiej chaotycznie i na przypał, ale jakoś wygrał. Także wstrzymuję się od głosu tutaj :)
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Stawiam na przegraną Różalskiego z Banerem, Powód? Jest słabszy po prostu.
 
Do góry