Koszykowka

Klaudy$16-lw

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lidzbark-Warmiński
Witam...ja z pytaniem :) od 4 lat cwicze koszykowke i mam zamiar nadal to kontynuowac tyle ze mam problem...po gimnazjum nie bede miala gdzie tego cwiczyc...nie ma w lidzbarku zadnej sportowej szkoly a rodzice dalej nie chca mnie puscic :/ nie wiem jak z nimi rozmawiac na ten temat...zawsze jest ta sama odpowiedz:"koniec tematu nigdzie nie pojedziesz bo bedziesz robila co Ci sie podoba i nikt nie bedzie mogl Cie sprawdzac" :(
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Nie musi być to liceum sportowe, moze być zwykły ogólniak, który ma swoją reprezentacje w kosza...a jeśli jej nie ma..to przecież mozna zagadać z kolesiem od w-f, zęby taka powstała..wtedy sie wystarczy gdzieś zapisać, do jakiejś ligi szkolnej i po kłopocie. Dyrektor też nie będzie robił problemów, bo to promocja szkoły i już...
 

Klaudy$16-lw

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lidzbark-Warmiński
ja juz nie raz rozmawialam o tym z nauczycielami w-f...jedyna reprezentacja jest w zawodowce a ja nie chce tam sie uczyc... :/ ale dzieki wam za rady jeszcze pogadam z nauczycielem a jak nic z tego nie bedzie trudno...chociaz nie chce tak latwo sie poddac...POzdrAw!am
 

staniu

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Świebodzin
jeśli jesteś dobra w kosza i masz chęci to nigdy z nich nie rezygnuj bo jestes mloda i twoi rodzice nie wiedza co traca jesli bedziesz dawala z sobie wszystko na treningach osiagniesz coś to będa z Ciebie dumni :)
 

Klaudy$16-lw

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lidzbark-Warmiński
ja nie uwazam ze jestem dobra...poprostu nie umiem o sobie mowic pozytywnie...nie chce sie chwalic...ciagle sysze pochwaly i trenerzy z olsztyna gdanska itp mowia zebym szla do nich do szkoly...ale ja poprostu chce dla siebie nadal cwiczyc a nie dla innych...PozdrAw!am... :)
 

staniu

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Świebodzin
głupie gadanie przecież tam są wieksze mozliwosci mozesz tylko zyskac :D
 

Klaudy$16-lw

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lidzbark-Warmiński
ale w tym problem ze nigdzie mnie nie chca puscic poza miasto...a do zawodowki nie pjde bo nie chce sie zmarnowac w takiej szkole...ten temat chyba byl bez sensu... :) nikt mnie nie rozumie :( PozDraW!am
 
Do góry