Koniec polaków na IO

john11

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Polscy siatkarze muszą sie pożegnac z igrzyskami olimpijskimi po przegranej walce z włochami.Powinniśmy wygrać , nie wiem może trzeba coś zmienić w polskiej siatkówce.Włochy to nie jest bardzo wymagający zespół jak na warunki naszych zawodników. :lagodny: :lagodny: :lagodny:
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Wg mnie polska siatkówka ma się dobrze a nawet bardzo dobrze (jeśli mowa o męskiej) a sport jest sportem - ktoś musiał wygrać ktoś musiał przegrać.
Przed IO mało kto wierzył, że cokolwiek ugrają (ja w sumie też). Po dobrej grze w grupie zwiększyli nasz apetyt i niemal wszyscy chcieli już medal. Ja też. Ba! Niektórzy przed meczem z Włochami obawiali się że do finału nie dojdziemy bo Brazylia po drodze.
Faktem jest że z Włochami nie zadowoliła gra Gumy, Wlazły zepsuł kilka piłek (no ale to tylko człowiek a nie maszyna)
Szkoda, wielka szkoda ale cieszmy się tym, że pokazali dobrą siatkówkę (zwłaszcza ze Sborną) no i postawą Wiki i Możdżonka. Dobry wybór Lozano.
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Strasznie żałuję, że nie wygrali tego meczu. Byli już strasznie blisko.
No ale trudno - ktoś musiał wygrać a ktoś przegrać. Myslę, że Włosi mieli wyjątkowe szczęscie. Gra była bardzo wyrównana.

Szkoda,że tak wyszło no ale polska drużyna dała z siebie wszystko.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
tak jak Niemczyk mowil powinni od poczatku grac Wika i Możdżonek. moze ysmy wygrali pierwszego seta i gra bylaby calkiem inna.
 

M&F

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
szkoda ich ;/ ale walczyli do końca i to sie liczy ;]
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
szkoda, szkoda, szkoda!! Było kilka momentów w których mogliśmy wygrać ale ktoś psuł serw albo coś. No trudno żyje się dalej. "Chcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze" :frusty:
 

takezzo

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zamość
Grali ladnie. Niestety... co zauważyłem, trudno jest naszym dokończyć, dobić przeciwnika, przykład; choćby Brazylia, jakbysmy wygrali tamtego 1. seta to wygralibysmy caly mecz 3;0 a poznie tylko chinole do skopania ;< No ale cóż, raz sie wygrywa raz przegrywa, najbardziej ciesze sie ze ladnie oklepali ruskich :))
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
mam nadzieje ze po IO nastapi zmiana pokoleniowa w kadrze. kilku 'dziadkow' powinno juz odejsc i wkroczyc powinna mloda krew :D
 

Karolcia91xxx

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sandomierz
No te igrzyska nam nie wyszły...ale licze na to że kolejne nam wyjdą ;) mam nadzieję że mój Kadziewicz bedzie jeszcze grał na nich ;D
 
Do góry