Komisja wojskowa - problem

owocowy1111

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wczoraj byłem na komisji wojskowej. Mam stwierdzone dosyć zaawansowane płaskostopie, ale bez ograniczeń ruchowych czy innych znaczących powikłań.
Tyle że jak przebiegnę 3km to stopy i kostki bolą jakby miały odpaść.
I tu problem: na komisji lekarz uznał, że nie mam płaskostopia. Dostałem kategorię A bez żadnych zastrzeżeń. Czy powinienem to sprostować?
Nie chodzi mi o zmianę kategorii. Tylko żeby w razie W nie rzucili mnie przypadkiem na desant albo do piechoty.
Czy te adnotacje przy kategorii są brane pod uwagę?
 

Humbleguy

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2012
Posty
86
Punkty reakcji
0
Przecież nie ma zasadniczej służby... Więc nie ma sensu nic zmieniać.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Jesteśmy wszyscy w rezerwie. Dlatego teraz tez są powołania na komisje lekarską. Tak na wszelki wypadek gdyby trzeba było walczyć z naszymi sąsiadami ze wschodu.
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Dokładnie tak jak powiedział Mexter. Teraz wszyscy jesteśmy w rezerwie, ale w razie wojny możemy być powołani do służby. Także owocowy, natychmiast to sprostuj, abyś nie zginął na wojnie;]
 

owocowy1111

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kategorii i tak mi nie zmienią (nawet bym nie chciał). Tylko czy ta informacja może zaważyć na przydziale?
 

Humbleguy

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2012
Posty
86
Punkty reakcji
0
Racja panowie.
Może, nie może,zdrowa rezerwa byłaby pewnie mięchem armatnim rzuconym na przód ;p
Więc może warto mieć wpisane takie rzeczy.
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
A czemu mieli by Ci niby nie zmienić? Łamiesz kręgosłup np i co? Nadasz będziesz miał kategorię A?... Idź się dowiedz najlepiej do WKU najbliższego...
 
Do góry