Klanarchia

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jak się podoba moja zmyłka^^?
Bishop, zajmij się małym oszustem, masz większe szanse niż ja, bo moje możliwości są tu ograniczone :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
no właśnie tak, z tamtym postem równolegle. ja z nowym postem czekam na to co opiszesz. weź pokaż temu oszustwoi przekrój jego własnego ciała xD
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Test Ci przysługuje. Rzucam 1k10 i jeśli wypadnie 1-5, wtedy otrzymujesz punkt Splugawienia.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
A to spoko :p Jak wrócę do Luny to zaryzykuje, a potem najlepiej by mi pasowało wylądować w klanie technoklanytów/spotkać technomantę żeby przeszczepić moduł i sprzedać moją poczciwą katanę :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Oki doki. Z resztą podczas pojedynku Ty swoje już zrobiłeś.

Bishop nie pisałem już, żebyś dodawał coś od siebie w kolnej(!) inkarnacji, bo co to by zmieniło ;p.

Jak widzicie, jesteśmy już przy samej końcówce. Jeśli utrzymamy bieżące tempo, koniec części drugiej nastanie w tym tygodniu.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
trzy inkarnacje po kolei... pypfryypy szachrajstwo jakęwy

odpiszę jak ten stwór obrzydza Aeta ale w koncu zdecyduje sie na niego wsiasc jak wroce z wewnetrznego egzaminu na prawko
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
xD
Co się dziwisz? Więcej strzelaj i rzucaj a też będziesz miał :p Ja miałem 2 razy na razie :D (2 nie licząc efektów które dał mi Willar)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Szczęście w kościach, nie od nich zależne :D Co najwyzej poprzez rózne sposoby sobie tych kosci dorzucaja :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie trzeba się tak spieszyć, mi jeszcze jeden upiór do wyeliminowania został xD Caleb, co z tym bydlakiem, co go uwolniłem w Ścieżkach przeklętych na koniec? Co potem mu zwiałem :)

Przeczytajcie sobie mój post. By do wszystkich dotarło. Nie będzie to wojskowa reguła, ale porządku ktoś tu pilnować musi.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
nie trzeba się tak spieszyć, mi jeszcze jeden upiór do wyeliminowania został xD Caleb, co z tym bydlakiem, co go uwolniłem w Ścieżkach przeklętych na koniec? Co potem mu zwiałem :)
Tia, myślisz, że Ci powiem ;)? Jeśli nawet ktoś na Was poluje, to ja tu jestem od utrudniania, nie będę zdradzać co który parszywiec planuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry