Klanarchia

Status
Zamknięty.

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Szpony są dwuręczne rozumiem, tak? Ale czy w można walczyć nimi i tarczą na raz? bo w sumie jak one i tak są zaczepione na rękach to nie widzę przeszkód :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jednoręczne. Jak nie jest oczywiste (typu młot bojowy) to piszę w nawiasie.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
net mi działa wracam do gry. w tej chwili mam rozumieć jestem umierający z 1hp?
+1 Walka bronią. Bishop, chcesz wilczą figurkę? Jak nie, to wywalam xD napiszę, że jak chcesz, to Ci ją daje, to dopisz potem, że ją bierzesz jak Ci na niej zależy :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja dopiero po jakimś czasie się obczaiłem, że w ogóle jestem żywy (myślałem, że w Klanarchii jest 6 HP xD)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Czy zaklęte tatuaże tak jak fetysze są jednorazowe? Znaczy, jak użyje, to zniknie całkiem?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Tak, są jednorazowe. I też mogą być 3 max.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bishop, jak zmieniasz na topór, to musisz coś z ekwipunku wywalić. Już się nie mieści (zobacz swoją KP - chwilowo poszerzyłem plecak).
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Caleb, a system popleczników działa? Tzn czy mógłbym pomóc Willarowi w Dominowaniu Ducha dodając mu te dwa punkty?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bati - nie. Czasem dodam kość jeśli wspomaga was NPC. Ale gracz graczowi podnieść statów tutaj nie może.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
No ale na przykład jak Phellan z Bikartem skakali po skarpach to pisało "Phellan +2 kości za przeprawę Bikarta". A to już był poplecznik. Nie mogę zrobić tego samego z Willarem?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Birkart już wtedy nie grał, więc był już NPC.

To będzie mi trochę komplikowało grę, a w moim przekonaniu PBF musi być tak prosty jak tylko się da.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
kilka postów odpisze, ale mam sesje na głowie, więc jeśli ma się to przedłużyć czy coś, to daj znać i potraktuj mnie dalej jak NPC, dwa tygodnie najbliższe będę miał lekko powiedzieć koszmarne
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie mam w ekwipunku kła Fenris'a.
Już masz.

kilka postów odpisze, ale mam sesje na głowie, więc jeśli ma się to przedłużyć czy coś, to daj znać i potraktuj mnie dalej jak NPC, dwa tygodnie najbliższe będę miał lekko powiedzieć koszmarne
Nie ma sensu przedłużać przy samym końcu. Po pierwszym akcie będzie trochę przerwy. Sam nie wiem ile, potrzebuję czasu na przygotowanie drugiego scenariusza, a do tego dochodzi praca/egzamin.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Mam pytanie, czy do chwytacza muszę wykonać test i w tym teście pokonać upiora, czy muszę pokonać go w walce, i dopiero użyć chwytacza?
 
Status
Zamknięty.
Do góry