Kelly Clarkson ;)

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
Uważam że jest extra i ma fajne piosenki:
Najlepsza... "Because of you"... ale tez ..."Behind These Hazel Eyes"...i "Walk Away" :) fajne ;)
 
K

kfiatushekk

Guest
Kobieta ma ładny głos.. Nie da sie ukryć. Lecz ja wole jak kobieta spiewa 'z pazurem'. Nie lubie takich smetnych popowych balladek.
 

psychoszajber

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Myszków:/
Kelly jest rewelacyjna:) pod Każdym względem:) Breakaway jest boskie:) Najlpsze jest Behind these hazel eyes i Hear me:) i porównać pierwszą amerykańską idolkę z polską:) kpina:/
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Because Of You to moja ulubiona piosenka potrafie jej słuchać bez przerwy.Jeszcze mi sie nie znudziła jak większość piosenek.
Kelly Clarkson ma świetny głos i trzeba jej to przyznać.
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
jejeeexd uwielbiam'walk away' ;d fajna piosenka
 

Cameron

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Pokaż załącznik: 9060Kelly jest świetna. ma tak mocny glos, że jak jej słucham, to aż mnie ciarki przechodzą - i o to chodzi:D. uwielbiam jej wzystkie piosenki, ale moje ulubione, to:


**album "Breakaway <2004>**
~~Addicted,
~~Breakaway,
~~Beautiful Disaster <live>,
~~Gone,
~~Walk Away,
~~Hear Me,
~~You Found Me
~~Since U Been Gone <i zwykła wersja i remix;D>


**album Thankful <2002>**
~~A Moment Like This,
~~Thankful,
~~Anytime,
~~Low,
~~Miss Independent,
~~Before Your Love,
~~You Thought Wrong <with Tamyra Gray>

czyli można powiedzieć, że uwielbiam wszystkie jej piosenki:D. w moim pokoju wiszą na ścianie wszystkie plakaty, jakie były w gazetkach;p

pozdro, booziole:*:*:*

US5 is THE best, NO matter WHAT they SAY!!.................
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
skądinąd
ma mocny głos, zgadzam się.
nie znam zupełnie jej albumów, ale te kawałki, które słyszałam bardzo dobrze wpadająw ucho...

u mnie ma duże szanse
za głos, muzykę, i przede wszystkim za to, że nie jest kolejnąpustą panną big plus!! :eek:k:

:)
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
jej płytka to po prostu mistrzostwo :) jestem zakochana w piosence "Because Of You" ale reszta tez jest świetna :) to jest jedna z tych płyt, które można słuchać, słuchać i słuchać :p i co najważniejsze na płycie jest więcej niż 3 fajne piosenki jak to zwykle bywa....
 
Do góry