Jak zaczać ten mały biznes?

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Witam serdecznie wszystkich czytających ten temat :)
Chodzi mi o to:
1, Co trzeba mieć by zacząć zarabiać na tych stronach??
2, Na czym polega ta "praca"??
3, A także czy można z tego mieć jakieś większe pieniądze??


Dodam tylko ze zaciekawiło mnie to i jestem zielony w tych sprawach a chciał bym sie czegoś więcej dowiedzić na ten tamat :) z góry dziękuje :)
 

myszczu007

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
525
Punkty reakcji
0
1. Wiedze (do napisania takiej strony) / wysoki budżet (żeby komuś zlecić napisanie takiej strony)
2. Reklamy/płatne rejerstracje/pozyskiwanie nowych odwiedzających stronę (praktycznie strona pracuje dla Ciebie)
3. Można mieć z tego wielkie pieniądze

Problem jednak tkwi w tym, że żeby mieć duże pieniądze, to trzeba mieć dużą wiedze/duży budżet. A co najważniejsze trzeba mieć pomysł na stronę

pzdr
 

indexx

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Zgadzam się, bez kapitału i pomysłu ani rusz, najlepiej trafić na jakąś lukę w rynku i tam uderzyć:)
 

tylkoniety

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
przystań Abellarda
Możesz zacząć zarabiać pieniądze bez inwestowania własnych środków. Zacznij od czegoś prostego, dobrym pomysłem jest program partnerski. Wybieraj tylko te, które są sprawdzone, legalne i rzeczywiście wypłacają pieniądze.

Dowiedz się dlaczego warto i zobacz jak wyglądają maile informujące o naliczeniu prowizji:

www.Pracujemy.eu
 

Kapitankapusta

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
290
Punkty reakcji
1
Witam serdecznie wszystkich czytających ten temat :)
Chodzi mi o to:
1, Co trzeba mieć by zacząć zarabiać na tych stronach??
2, Na czym polega ta "praca"??
3, A także czy można z tego mieć jakieś większe pieniądze??


Dodam tylko ze zaciekawiło mnie to i jestem zielony w tych sprawach a chciał bym sie czegoś więcej dowiedzić na ten tamat :) z góry dziękuje :)

Moja odpowiedź ( bawiłem się w to długo i wiem jak to wygląda )
1. Mail i darmowe konta w bankach internetowych , jakich ? zależy od danej firmy
2. Na bezsensowynym czytaniu i klikaniu w linki
3. Jeżeli uda ci się zarobić 20zł miesięcznie to będzie to sukces , wkład pracy jest nieporównywalny do zarobków , jak siedzi się nad tym ok 4 , 5 godzin dziennie to te 20zł można wyciągnąć jak ma się poleconych.
 

Falco91

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Klikanie linków to głupota. Jedyny sposób, żeby na tym zarobić to zdobywać poleconych, którzy będą robić na ciebie, takie moje zdanie. Bardziej opłacają się Programy Partnerskie.
 

nasier292

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich uczestniczących w tym temacie :p
Chciałbym zaproponować czytelnikom bardzo dobrą
książke http://zlotemysli.pl/gigaebooki,1/publication/show/6485/bogac-sie-kiedy-spisz.html
Rozwiąże to napewno wiele pytań wątpliwości związanych z biznesem:p
Gorąco polecam :p
 
K

kasia278

Guest
A może warto zacząć od jakiegoś ciekawego bloga. Na pisaniu blogów też można zarobić, a nie potrzeba takich nakładów. Już po 3 miesiącach możesz liczyć, że się zgłoszą reklamodawcy, ale przed tem musisz poświęcić trochę swojego czasu. Najpierw ważny jest pomysł, potem trzeba zacząć pisać, następnie trzeba zacząć się reklamować (np. konto na jakimś portalu społecznościowym, fora tematyczne, ) a i trzeba się dokształcić w analityce internetowej, czyli audyt Google Analystics, bo trzeba mieć jakieś dane ze swojego bloga, żeby przedstawić potencjalnemu reklamodawcy.
a o audycie sobie poczytaj na http://www.webmetrics.pl/analityka-internetowa/szkolenia-google-analytics

Pozdrawiam Blogerka
 

szymonomyzs

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja polecam zacząć od edukacji i nauki. Można próbować wiele rzeczy po omacku; jedne wyjdą a inne nie. Dlatego ważna jest wiedza i edukacja. Są dostępne darmowe platformy (np. http://dominator.gogvo.eu/ i http://szmaragdowaliga.gogvo.eu/ ) na których można się nauczyć zarówno podstaw jak i bardzo zaawansowanych tematów związanych z e-biznesem. To powinny być pierwsze kroki każdego kto chce myśleć na poważnie o pieniądzach w internecie.
 

SandraRC

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Na podstawie tego, co obecnie dzieje się na rynku e-biznesu oraz na bazie najnowszych badań mówiących o tym, że Polska jest i będzie najbardziej dynamicznie rozwiającym sie rynkiem w dziedzinie e-biznesu w Europie, zastanowiłabym się nad sklepem internetowym. Już teraz więcej osób kupuje w sieci niż jeździ na rowerze ;) Taki sklep dobrze byłoby wesprzeć blogiem (wcześniej juz wspomnianym), na redcart.pl blog jest dostępny w ramach sklepu w standardzie.

Sandra RedCart.pl
 
Q

qwe32

Guest
Pierwszy biznes to podstawa dobrego biznes planu, musisz się dobrze do tego przygotować. poczytaj o tym na nowybiznes.pl
 
Do góry