Jak się pozbyć smrodu dymu papierosowego?

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
jabłko, czekolada, winterfresh, umyc zeby, krem do rak,
rzucic palenie jak ja!
 

jjustajj

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Kraina Ciemności
Moja znajoma po fajkach brała kilka liści do buzi, po żuła troche wypluła i czuć nie było albo gume orbit smak jabłkowy ... a ręce trawą potrzyj albo zielskiem.. a jak nie chcesz trzeć to wes patyka złam go w pół i pal na patyku :D ręce wtedy nie śmierdzą :D
 

pejsze

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
205
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Lublin
do wszystkich cwaniaczków co tutaj nabijają tylko sobie posty: nie masz nic do powiedzenia- nie wypowiadaj się!
Jak się uzależnił od fajek, a nie może tego rzucić to co ma teraz zrobić??? Jak nikt nigdy nie był uzależniony od nikotyny to tylko później potrafi pisać takie głupie posty! Ja osobiście nigdy nie sięgałem po fajki ale potrafię zrozumieć ludzi...
A co do autora tematu: Jeśli nie jesteś uzależniony jeszcze to nie pal, bo po co się uzależniać! Co do "zabicia" tego zapachu to wiem że co niektórzy znajomi, aby nie było czuć, żują gumę orbit owocową (czy jaka to jest, taka w różowym opakowaniu niby dla dzieci ;) ).
Ale tak jak ktos wspomniał: Pamiętaj że najczęściej jak się pali to jest się całemu "okadzonym" fajkami...



a jak na gostka czeka już matka od progu z hasłem "chuchnij" ? nie powie przecież poczekaj muszę umyć zęby :D


Wloocibor nie badz taki ograniczony. Nalogi i leki sa po to, aby je pokonywac. Ja bylem uzalezniony od nikotyny ok. 3 lat, a teraz rzucilem i nie pale papierosow - to wcale nie tak strasznie - a uzylem do tego zaledwie jednego listka gum Niquitin i potem juz nawet nie kupowalem, bo listek kosztowal 9,50zl a rzucalem aby wlasnei tyle nie wydawac na fajki ;) Powodzenia, probuj rzucic a poki co plyn do pukania ust Colodent.
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Jeśli w sklepach akurat śa mandarynki to wystarczy jedną lub dwie zjeść, a skórką natrzeć palce
u mnie podziałało
 

aiga91

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja słyszałam że najlepsze są gumy do żucia, tyle że owocowe
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Wloocibor nie badz taki ograniczony. Nalogi i leki sa po to, aby je pokonywac. Ja bylem uzalezniony od nikotyny ok. 3 lat, a teraz rzucilem i nie pale papierosow - to wcale nie tak strasznie - a uzylem do tego zaledwie jednego listka gum Niquitin i potem juz nawet nie kupowalem, bo listek kosztowal 9,50zl a rzucalem aby wlasnei tyle nie wydawac na fajki ;) Powodzenia, probuj rzucic a poki co plyn do pukania ust Colodent.

Te, a datę tego posta który cytowałeś widziałeś?
 

GreenGreen

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Dolny Śląsk
Tak jak w temacie! Jak się pozbyć smrodu dymu papierosowego z ust? Jakieś gumy? Cukierki? Często po powrocie do domu jest hasło typu "Chuchnij" macie jakieś sprawdzone metody?
proszę tylko o sęsowne odpowiedzi, a nie typu "przestań palić", albo "widzę że mamusia czuwa" itp
pozdro BB)

Wiesz co, znam osoby które chowają się z papierosami od kilku lat i średnio im to wychodzi ale muszę powiedzieć, że nie jest źle. Jeśli palą to tylko na wietrze, zaraz potem biorą dwie drażetki gumy bardzo mocnej miętowej, i kupują miętowe kremy do rąk. Trochę z tym zachodu no ale jeśli nie chcesz rzucić palenia "Cierp ciało jak żeś chciało"
 

Wariatuncio

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Najlepszy sposób na zabicie samego zapachu: guma owocowa, płyn do płukania ust, umycie zębów i języka!. Z rąk: papieros pomiędzy złamany patyczek ew. klamerka do prania ;P - prawie idealnie sie sprawdza, jeśli już o tym zapomnieliśmy to trawa albo inne zielsko wcierać w ręce. Ubrania wiadomo: perfum i ok 20 minut przewietrzyć sie na dworze ew. wkręcać że towarzystwo paliło ;P
Jednak żaden z tych środków nie zdaje egzaminu jeśli chcemy ukryć fakt zapalenia przed np. żoną, dziewczyną ( chłopakiem, mężem - w przypadku kobiet ) w chwili gdy druga osoba nie pali.
Wtedy musi upłynąć min. 4-5 godzin w przypadku wypalenia 1 !!! papierosa... + zastosować mycie zębów itd.
W przypadku imprez przy dużej ilości papierosów najlepszy jest umycie zębów przed snem i rano, sen i świeże ubranie ;P no i prysznic oczywiście ;)
Jeśli ktos jednak zna sposób na to żeby druga osoba nie wyczuła że paliliśmy niedawno ( w czasie pocałunku ) to chętnie przeczytam. Osobiście nie znam lepszych metod. Może komuś to pomoże w "zabiciu" smrodu papierosów :)
 

Shizzu

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
łuków
Ja po prostu coś jem zanim wracam z imprez, gdzie się dużo pali, bo ogólnie tak po jednym-dwóch nie mam problemu. Na ręce wspomniany liść lub kwiatek + krem do rąk i gotowe, ale mam kolegów, którzy np trzymają papierosy w takich szczypcach z patyków ^^'
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Mój kolega kiedyś też palił zawsze przez gałązki. Dla mnie to zawsze było dziecinne i głupie, podobnie wszystkie inne prymitywne metody mające na celu zniwelowanie zapachu dymu. Jak już palisz, to pal jak człowiek i się tego nie wstydź, a jak się wstydzisz to dorośnij i dopiero wtedy zacznij palić.
 

grawmug91

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Słyszałem o tym sposobie od znajomego, który chował się przed dziewczyną. Ja na szczęście nie mam tego problemu, ale wspomnieć warto.

Wystarczy, że będziesz miał ze sobą po paleniu pomarańcz. Po prostu ją zjedz, wysmaruj dla pewności skórką język, zęby i ręce. Z tego co mi mówił kumpel, to sposób jest niezawodny i po jego zastosowaniu nigdy nie został przyłapany z papierosowym oddechem przez jego dziewczynę - ss-mankę :p
 

urtop

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
46
Punkty reakcji
3
moj kolega je liscie :D tak samo jak ktos wyzej pisał xdd ogołem ja sie nie przejmuje ;] ale kiedys to zeby ręce nie capiły to umyc zimną wodą :)) a z ust to guma :))
 

duchpdg

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
1
do buzi to guma cukierki lody owoce ;p a co do rąk to chyba rodzice ci nie wąchają
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Cytrynowy Powerade (zabija smak trampka w mig) i niebieski Tic Tac.
 
B

bborowka

Guest
Zastanawiam się nad naprawdę SKUTECZNYMI sposobami walki z papierosowym smrodem... Próbowałam kadzidełek i świeczek zapachowych, ale to jest dla mnie półśrodek - bo jeden zapach zastępuje się innym. Moja mama mówiła mi z kolei o oczyszczaczu powietrza, ale takie urządzenia są chyba duże i drogie? Znacie jakieś sprawdzone sposoby? Mogą być nawet jakieś sprzęty elektroniczne... Cokolwiek, byle nie śmierdziało :)
 
B

benjamima

Guest
Zależy co Ci przesiąknęło smrodem, czy to są np wykładziny i meble, czy tylko ubrania... Na ubrania czasami pomaga wywietrzenie, ale jak są bardzo przesiąknięte, to trzeba prać. A jeśli chodzi o pomieszczenia... to najlepiej w nich nie palić ;]
 
Do góry