jak jest bez?

garnier

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
od okolo roku uprawiam regularnie seks z moim chlopakiem i jako zabezpieczenia uzywamy prezerwatyw. Czasami chwilke robimy to bez bo jest o wiele przjemniej, niedlugo pojde po tabletki wiec bedziemy mogli zrezygnowac z prezerwatyw ale mam pytanie czy to jak chlopak konczy w dziewczynie jest przyjemne?
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
W sumie tego nie odczujesz. Odczujsz później,kiedy sperma będzie z Ciebie wypływać ;)
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Ja czuję kiedy moje kochanie we mnie kończy takie jakby mrowienie. Miłe uczucie. No tylko potem tak jak napisała Anijka będzie wyciek.... :D
 
B

Blancaaa

Guest
nie wiem jak wam ale dla mnie jest ogromna róznica jezeli kocham sie w prezerwatywie to sie czuje takl jakbym całowała sie przez reklamowke hehe, a co do konczenia w srodku to nie jest fajne jak pozniej przez 2 dni ta sperma zmieszana ze sluzem wypływa fuuuj
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
O kurcze... to ja jeszcze nie probowalam BEZ, ale tak mowicie jakby to bylo nie fajne...
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Doznania są moim zdaniem lepsze. CZujesz każdą fałdkę na penisie, i jest o wiele przyjemniejszy w dotyku niż w worku. ;-)
Fakt że potem trochę nie miłe jak się to wylewa przez dwa dni, ale jak po stosunku się porządnie umyjesz to nie jest najgorzej. Ale wkładki warto mieć włożone! ;-)
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Starałam się ująć to jakoś obrazowo! :D
Jak będziesz miała już tabletki to spróbuj. Jeśli stwierdzisz że Ci się nie podoba to zawsze możesz wrócić do worków, z tymże wtedy szkoda szprycować się tabletkami. Ale nie sądzę żeby Ci się nie spodobało! BB)
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
taa a ja biorę tabletki a mimo to nie mogę się przełamać żeby kochać się bez gumki :(
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
DZiewczyny to zastanówcie się po coś faszerujecie sie hormonami skoro nie dajecie im się szansy wykazać. Ja też się bałam, ale pomyślałam że lekarz który mi zapisał plastry wie chyba co robi i że skoro są dopuszczone do obiegu to chyba działają nie? No i się przełamałam. Pierwszy miesiąc najgorzej, bo jest strach, ale jak pojawi się okres to uwierzycie i nie będziecie już miały zahamowań. Najważniejsze to się przełamać. Bo jeśli nie to po co brać tabletki? Szkoda pieniędzy.
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ale w moim przypadku hormony nie są tylko do antykoncepcji, to tylko ma być dodatkowy plus.

ale wygląda że wszystko działa tak jak powinno i chyba trzeba będzie spróbować :) ale jeśli jestem w tym 1% ??
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Polly jeśli już to w 0,1%. Jeśli jesteś to ja bym w totolotka grała! ;-)
Nie no żart.
Mnie lekarka powiedziała że ten odsetek ciążowy dotyczy kobiet które zachodzą w ciąże ponieważ źle stosują antykoncepcje. Nie łykają w terminie, zwracają tabletkę, zapominają o niej. I podobnie z plastrem, źle naklejają, zapominają zmienić. Więc nie sądzę żeby były powody do zmartwień. I powiem Ci tak. Jeśli masz wpaść to i tak wpadniesz. Nawet używając trzech antykoncepcji na raz.
Więc nie zamartwiaj się i korzystaj z tabletek w 100%. Po coś się w końcu z nimi męczysz no nie? ;-)
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
wiesz co? zaczynasz mnie przekonywać :p hehe w sumie tez mi jedna położna mówiła, że jeśli masz wpaść to nawet hormony+gumki nic nie poradzą.

świadoma jestem tego, że to głównie złe stosowanie wpływa na "wpadki" ale zawsze jest jakieś "ale". nawet mój mężczyzna tez już się powoli buntuje :p i wcale mu sie nie dziwię :) hrhrhr chyba jednak trzeba będzie spróbować :)
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Nie cały rok temu też miałam takie rozterki więc wiem o czym mówisz. Zaryzykowałam i warto. Jest przyjemniej, a przede wszystkim bezpiecznie. Uwierz w to. Bo warto. Szkoda wydawać pieniądze co miesiąc na tabletki. A powiem Ci że jak raz spróbujesz to będziesz żałować że dopiero teraz się zdecydowałaś. No i nie będziesz chciała wrócić do gumek. Teraz to już nawet prążkowane nie kuszą! :D
 
Do góry