Instalacja Debiana.

iwonka7771

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Witam.Szukam jakiegos dobrego artykułu na temat Instalacji i konfiguracji Debiana.Szukam,szukam i nic konkretnego nie moge znalezc :mruga: .Pozdrawiam :papa:
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Bez obrazy, ale "Debian" na sam początek nie jest dobrym rozwiązaniem ;) IMO jest to jeden z najtrudniejszych dystrybucji Linuksa :) Sugeruje zmienić distro na "Mandrive" lub "Ubuntu/Kubuntu" :) W czym masz problem ? Wkładasz płytkę i postępujesz wg. wskazówek wyświetlanych na ekranie :)

p. s następnym razem nazwij poprawnie temat.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Polecam http://goodbye-microsoft.com/ (ciekawa nazwa ;p) instalacja, bardzo prosta z Windowsa, wystarczy pobrać instalator ;-) :)

hehe ups nie czytałem powyższego linka i dopiero teraz zobaczyłem, że podali tam tą samą stronę :D :D
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Raingman - nie przesadzaj, że Debian jest aż tak trudny, ale nie polacałbym go początkującym. To co powiesz o Gentoo lub Slackware :p
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Debian to najlepsza dystrybucja debiana. Istnieje możliwość instalacji w trybie graficznym, ale musisz poszukac na ten temat czegos w necie bo nigdy tego nie robiłem (zawsze instaluje w trybie tekstowym - expert;))

Raingman - nie przesadzaj, że Debian jest aż tak trudny, ale nie polacałbym go początkującym. To co powiesz o Gentoo lub Slackware :p


Pewnie po 2 dniach zabawa się znudzi ;)
 
Do góry