Glany

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
No tak się złożyło, że moje zdolności psychoruchowe były mocno ograniczone... ^^
Nic nawet nie poczułem. Za to dzisiaj aż za bardzo.
Poza tym już dostali za swoje i to na swoim "boisku".
Nie jestem męczennikiem!
W ogóle na ulicach Tbg rzadko spotkasz metala z prawdziwego zdarzenia. Można poczuć się wyobcowanym. Tutaj glany nosi się jako obuwie zimowe...
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
O to widzę, że nieźle się znieczuliłeś, dobrze że w ogóle coś pamiętasz^^ Prawdę mówiąc większość metali, których poznałem to w porządku ludzie, niestety jeszcze żaden nie poczęstował mnie kotem więc zastanawiam się czy to czasem nie jest mit :/ No i problem jest z metalówami, bo niektóre próbują być nimi na wyrost aż to wszystko brzydnie, umalowane przesadnie na czorno jakby szykowały kamuflaż na wojnę w kopalni. Nie popieram nienawiści wobec tej subkultury i glanów mimo że same buty jakoś mnie nie przekonują.
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
KIedyś nosiłam glany. I naprawdę nie sposób być tych butów niezadowolonym. Wytrzymałe (żadne inne nie przetrwały w dobrym stanie 5 lat) wygodne ciepłe i z charakterem :)
 

Vipela

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
1
KIedyś nosiłam glany. I naprawdę nie sposób być tych butów niezadowolonym. Wytrzymałe (żadne inne nie przetrwały w dobrym stanie 5 lat) wygodne ciepłe i z charakterem :)
Oj nie powiedziałabym, że są ciepłe. Zimą nieźle można w nich zmarznąć, większość nie jest przecież w żaden sposób ocieplana. Nie zmienia to faktu, że są wygodne oraz bardzo wytrzymałe.
 

Kaiene

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Chwilowo mam czarne klasyczne 10-tki z HD, niestety zaraz mi się kompletnie rozlecą więc zbieram się na zakup nowych glanów ;/ Jaką firmę byście mi polecili ?
Glany są bardzo wygodne, jeszcze nigdy mnie nie obtarły, jedyny ich minus to wiązanie. Zajmuje to sporo czasu (przynajmniej mi). Vipela - Mam nie ocieplane glany i przetrwałam w nich już 3 zimy i nigdy nie zmarzłam :)
 

Nicolinetta

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Kaiene piszesz że jedyny ich minus to wiązanie. Jak dla mnie (a też jestem kobietą;P) wiązanie to nic, za to samo chodzenie w glanach tak dłużej staje się męczące i uciążliwe. Moze tylko ja tak mam, ale jestem strasznie zmęczona, kiedy je noszę, więc na razie je odstawiłam;) A mam zwykłe, klasyczne czarne, 10, i z dwiema klamrami z przodu plus czerwono-czarne sznurówki:)
 

Kaiene

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Ehh ja uwielbiam chodzić w glanach ! Dzisiaj pierwszy raz od dłuższego czasu ubrałam trampki i normalnie tak mnie nogi bolą, że chyba jednak zostanę w glanach :] Mi jakoś nigdy nie przeszkadzało to, że glany są takie wielkie i masywne. a gdzie kupiłaś takie bajeranckie sznurówki, bo ja chciałam takie mieć ale nigdzie nie mogę znaleźć. :mruga:
 

lupa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Hm, ja mam Steel 14 i jest mi w nich gorąco, więc teraz muszę już z nich rezygnować.
Co do koloru to czarne i bordo.
 

Grabaz5

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
187
Punkty reakcji
6
Dawniej glany nosiłem często, dziś już nie noszę bo przerzuciłem się na inne rodzaje obuwia. Oczywiście idąc na koncert chciałbym mieć parę do ubrania ale niestety nie inwestuje.
 

Silase

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Na bank czarne pod kolano, fest wiązane! kiedyś były dobre te z HD
 

Aconcagua

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
15
Punkty reakcji
5
Miasto
B-B
Irytuje mnie to jak ktoś chodzi w glanach tylko przez zimę...
Pewnie że nie jak jest +30 stopni w środku lata,
ale jest jeszce wiosna i jesień i chłodne, deszczowe dni w lecie :)
I można je wszędzie ubrać:
Na miasto, w góry, do sklepu, do sąsiadki, do kościoła, na basen...
 

lupa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Irytuje mnie to jak ktoś chodzi w glanach tylko przez zimę...
Pewnie że nie jak jest +30 stopni w środku lata,
ale jest jeszce wiosna i jesień i chłodne, deszczowe dni w lecie :)
I można je wszędzie ubrać:
Na miasto, w góry, do sklepu, do sąsiadki, do kościoła, na basen...

W góry bym sobie akurat odpuściła. Góry same w sobie są ciężkie do przemierzenia, a co dopiero w glanach. Ja tam wymiękam w glanach w górach, ale to moja opinia.
 

Aconcagua

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
15
Punkty reakcji
5
Miasto
B-B
Ooo! Nigdy glanów nie ubiorę już w góry!
Już nie martwię się tym jakie odciski mam na stopach, ale tym jak są brudne i porysowane... Heh.
 

empty_throne

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2010
Posty
60
Punkty reakcji
1
Do pływania w jeziorze też sie nadadzą, tylko troche ciągną w dół :p
 
Do góry