Gadżety - namiary na firmy

marchwina

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
61
Punkty reakcji
1
Nie bylo mnie tydzien. Dostalam dlugopis z Miedzyzdrojow, smycz z Krakowa i koperte z Czetsochowy z ulotkami ale rog koperty byl oderwany. I teraz nie wiem czy czestochowa mi wyslala jakis gadzet czy tylko broszury. A wczoraj bylam w IKEI i uzbieralam troche olowkow, takich malych z napisem IKEA
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
a ja mam pytanie tyczące gadżetów...

czy jak ktoś ma np. kubek gratis do herbaty to czy to się zalicza do darmowych gadżetów? albo jak coś do mnie nie przychodzi pełno tylko sobie np. te ołówki z ikea wezmę to też sie liczy czy nie?
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
a ja mam pytanie tyczące gadżetów...

czy jak ktoś ma np. kubek gratis do herbaty to czy to się zalicza do darmowych gadżetów? albo jak coś do mnie nie przychodzi pełno tylko sobie np. te ołówki z ikea wezmę to też sie liczy czy nie?
hehe ale do czego się liczy? do twojej kolekcji? no niektórzy sobie też to wliczają, ale ja uwzględniam tylko te, co dostałam od jakiejś firmy przez pocztę :p bo gdybym miała tak sobie wliczać, te wszystkie kubki, ołówki czy smycze z gratisów dodawanych do produktów, to uhuhuhu xD
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
hehe ale do czego się liczy? do twojej kolekcji? no niektórzy sobie też to wliczają, ale ja uwzględniam tylko te, co dostałam od jakiejś firmy przez pocztę :p bo gdybym miała tak sobie wliczać, te wszystkie kubki, ołówki czy smycze z gratisów dodawanych do produktów, to uhuhuhu xD


ogólnie... czy to są gratisowe czy też nie

jak. np babka na ulicy da mi kalendarz to chyba gratis, nie?

tylko właśnie nie wiem czy wliczać czy nie :)
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
ogólnie... czy to są gratisowe czy też nie

jak. np babka na ulicy da mi kalendarz to chyba gratis, nie?

tylko właśnie nie wiem czy wliczać czy nie :)
jak chcesz :p
ja nie wliczam, i tak wydaje mi się powinni robić wszyscy. Bo w takim razie, wliczając te gratisy co się dostaje tak od ręki, jako dodatki, ktoś może powiedzieć, że jest gadżetomaniakiem (co w naszym rozumowaniu oznacza wysyłanie @ do firm, i zbieranie "plonów" w formie paczek :lol:) , a tak na prawdę w życiu nie nie dostał paczki od żadnej firmy, tylko ma kubeczki z herbat np :p

oszz...ale ze mnie filozof :lol: jak koziej dupki trąbka... :lol: :bag:
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
jak chcesz :p
ja nie wliczam, i tak wydaje mi się powinni robić wszyscy. Bo w takim razie, wliczając te gratisy co się dostaje tak od ręki, jako dodatki, ktoś może powiedzieć, że jest gadżetomaniakiem (co w naszym rozumowaniu oznacza wysyłanie @ do firm, i zbieranie "plonów" w formie paczek :lol:) , a tak na prawdę w życiu nie nie dostał paczki od żadnej firmy, tylko ma kubeczki z herbat np :p

oszz...ale ze mnie filozof :lol: jak koziej dupki trąbka... :lol: :bag:


tak... wiesz ile się takie panie na targach szturmuje żeby się miało 5 kalendarzy? chyba z pół godziny na jedną, a firmy są 3...

o próbkach nie wspominając

w sumie to u mnie w domu niewiele jest kubków nie gratisowych... po prostu ;)
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
a ja juz nie wysyłam maili od średnio 3 tygodni i listonoszka juz wogole do mnie nie przychodzila przez caly ten czas a
dzisiaj wchodze do domu i patrze paczka wielgachna zaadresowana do mnie ale nadawcy nie ma :(
otwieram a tam koszulka, 3 długopisy ( 2 takie male zawieszki np do kluczy i 1 duzy z kulą ziemską niby z takiej mięciusiej pianki) do tego naklejki 2 notesy , ulotki i list:

:bober: Szanowna Pani :bober:

Bardzo dziękujemy, że właśnie gadżety naszej firmy chce Pani dołączyć do swojej kolekcji.
Mam nadzieję, że przesłane materiały reklamowe spełnią Pani oczekiwania.

Z poważaniem
Pełnomocnik Kanclerza ds.promocji ( i wlasnoręczny podpis taki jakis nieczytelny /gryzmołki jak to mowie/)


a powiem szczerze , ze nie liczyłam na taką paczkę i jest to moja najfajniejsza paczka :bober:
 

karolaina53

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Hej,

Napisałam do Huggies - mają przysłać kilka pieluch :) - redakcja@pieluszki.pl
i dostałam pozytywa od Foto-Milu ( http://www.foto-mil.pl). Mają przesłać klika długopisów i smycz. :)
Właśnie czekam na listonosza... :)

Pozdrawiam,
Karolina
 

Filipz

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
271
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Płoki
Wydawnictw:
Nasza Księgarnia i Świt Książki już nie wysyłają gadżetów więc nie radze tam pisać !!!
 

Rafik14

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Legnica
Można się spytać co trzeba zrobić żeby dostać jakąś smycz z tych firm co wy wymieniacie ?/ Co ja chyba wiem to trzeba wysłać e-maila ale co musi się w nim zawierać ???
 

Rafik14

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Legnica
Wymysliłem dosyć swoją wiadomość i otrzymałem już pierwszego negatywa :( Ale pani operatorka jest bardzo miłą osobą i powiedziała czym się teraz ich firma zajmuje :p
 
Do góry