Fundacja

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
Co myślicie na temat różnych fundacji, które zostały utworzone dla pomocy osobom niepełnosprawnym? np. fundacja "Mimo wszystko" Anny Dymnej. Dla mnie to coś pięknego. Tacy ludzi, najczęściej są to bogaci i sławni ludzie chcą pomagać niepełnosprawnym ludziom. Przecież niemuszą pomagać, a jednak chcą. A co myślicie na temat oddawania krwi? Ja jak skończę 18 lat to będę oddawała krew. Ponieważ uważam, że może ktoś potrzebować takiej krwi jaką ja mam. A w nagłym przypadku [odpukać] może i mi będzie potrzebna kiedyś krew i będę potrzebowała pomocy. Dlatego uwarzam, że trzeba sobie pomagać nawzajem, bo nigdy nie wiadomo co tak naprawdę może się wydarzyć.
 
F

faithless

Guest
Wspieram fundacje drogą smsową :)
Krwi nie oddaje bo lekarz powiedział ze ma niedowage
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Pomagam w wolontariacie..
Właśnie osobom niepełnosprawnym.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Tak.
A co do fundacji,to nie tylko ludzie sławni je mają.
Znam kogos,nieażne kto to,bo jak powiem,to wszyscy skojarzą.No więc mój znajomy działa w fundacji i jest niepełnosprawny.co prawawda ostatnio musieli zamknąć,ale znając jego motywację na pewno cos wymyśli,aby ja otworzyli.
 

butterfly

marzycielka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
405
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zielone wspomnienie
faithless napisał:
Wspieram fundacje drogą smsową Wesoly
Krwi nie oddaje bo lekarz powiedział ze ma niedowage


sms wysyłam :) , a co do niedowagi to też i w dodatku jestem nieletnia to nie moge :looka:

ale mój tatuś jest honorowym dawcą
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja kiedyś z kupelą napisałam książke dla honorowych kriodawców :D popieram ich :]
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
Ja jeszcze nie moge oddac krwi (wiek) i moi rodzice tez nie maga (zlotaczka mama i tata wade serca) a ja pomagam wysylajac smsy...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a ja słysząłm ż ekobiety nie moga oddawać krwi czy to prawda?
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Karolino,z racji tego że kobiety mają miesiączkę,to nie muszą oddawać kwi,bo im organizm się zcyści co miesiąc.A mężczyźni to inaczej.
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
A ja pomagam rozmowom ale jeszcze nigdy niewysłałem żadnego smsa czemu?? komórke moją utzymują moi starsi i powiedzieli że mam zakaz wykroczenia poza limit.. (mam 70 darmowych minut) a sms do fundacji kosztuje i niewlicza się w darmowe więc niemoge
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ribana napisał:
Karolino,z racji tego że kobiety mają miesiączkę,to nie muszą oddawać kwi,bo im organizm się zcyści co miesiąc.A mężczyźni to inaczej.

no ja wiem o tym doskonale tylko myślałąm że juz tego nie ma bo moja mama oddawała krew
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
no wiesz,jak jakaś kobieta chce oddawać,to oczywiście że może,ja nic nie mówiłam że nie.
Tylko dlatego właśnie jest przyjęte,że bardziej mężczyźni,bo przynamniej krew się na nowo tworzy.
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
nie wiem tak za bardzo ale z tego co slyszalam to moga ale nie tak czesto jak faceci :niepewny: :niepewny:
 
Do góry