French kredką do paznokci

Natkax

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Dziewczyny czy french zrobiony białą kredką do paznokci jest trwały?? Czy ładnie wygląda?? Czy trudno go zrobić?? Jaka kredka jest najlepsza??
Napiszcie, proszę, co o tym sadzicie , bo tradycyjny french zawsze zajmuje mi ok. 1 godziny albo jest strasznie niedokładny :(
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm kiedys kiedys mialam taką kredkę.. jak dla mnie beznadziejna sprawa :x zeby cokolwiek bylo widac musialam sie strasznie pomęczyc.. juz lepsze efekty daje lakier.. aa jak chcesz kupic kredke to uwazaj zeby za twardej nie kupic..
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
ja jak pomaluje sobie kretka to zazwyczaj utrzymuje mi sie tak mniej wiecej 2-3 godziny... ale ja co chwila myje rece wiec chyba lepiej sie tym nie wzorowac...
z drugiej strony robi sie to jakies 15 minut wiec zawsze mozna poprawic...
wygladac wyglada ladnie - lepiej niz robiony lakierem( wedlug mnie)...
ja mam jakas tania kredke i w sumie moglaby by troche miekksza, ale jaka bedzie tobie odpowiadac nie wiem poprostu jak bedziesz kupowac to sprawdzaj testerem czy ci odpowiada...

hmm mi pomalowanie lakierem frencha zajmuje tez 15 minut - jezeli nie zdecydujesz sie na kredke kup paski do frencha - takie naklejki, przykleja sie na paznokiec i maluje lakierem to co wystaje i voila, gotowe...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hmm ta kredka do paznokci schodzi jak tylko umyjesz rece, albo sie takie nieladne jakby grudki robia :/ przynajmniej przy mojej, lepiej normalny lakier
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
a ja używam kredki odpowiada mi bardziej niż lakier:)
Przed nałozeniem należy ją zwilżyć wtedy lepiej sie rozprowadza i mi utrzymuje sie dzien.
 

Natkax

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Dziękuje dziewczyny!!

Chyba, porozglądam się za jakąś dobrą kredką, a jak nie zda egzaminu... to pozostaje mi siedzieć nad frenchem z lakierami :p
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Kredka jest kompletnie nieskuteczna. Kiedyś też miałam nadzieję, że zadziała tak jak lakier, a będzie mniej roboty ale niestety trzeba jednak kupić dobry zestaw do frech manicure plus paski i malować je w taki sposób, o wiele lepiej wtedy wyglądają.
 
Do góry