Feel

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Dobra... a teraz jestem ciekaw ktory z tych cisnacych po feel'u przesluchal ich plyte? Bo ja przesluchalem i teraz uwazam ze moge na ten temat sie wypowiedziec... Zespol nie jest najleprzy ale sa gorsze, i widac ze muzycy maja jakis warsztat, ale jednak te teksty to az kluja w uszy...
Zeby już nie było to ja się przyznam, że słuchałem ich płyty. Płytę sciągałem z internetu mojej matce, więc trudno było jej nie słyszeć. Jak dla mnie dno....
 

Aluś

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
katowice
Feel był fajnym zespołem , kiedy zaczynali swoją kariere .
Potem ich piosenki był bardzo nudne iii takie nie do posłuchania .


Teraz jak słyszę ich piosenkę to mam ochotę tylko zatkać uszy i uciekać .

Ale każdy ma inne zdanie i szanuje to że niektórzy są wielkimi fanami Feel ... ja niestety nie.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Lubiłem ich ale teraz już mi się znudzili.Tak to już bywa.
 

DarkGirl

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
32
jakbym miała się tu wypowiedzieć na ich temat to blokade konta mam jak w banku... bez komentarza zostawiam ich i ich zawziętych fanów xD
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Dno.
Teksty bez sensu
Muzyka do bani
Do tego podobno plagiaty (w co raczej wierzę).
Taka sezonowa gwiazdka.
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Feel....niestety, słuchają ich wszystkie moje koleżanki z podstawówki ;/ MASAKRA...wg mnie.
Nie rozumiem co ludzie w nich widzą ;/
 

diamond_star

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nigdy nie lubiłam tego zespołu i tak jest do teraz. Po prostu jak słyszę ten jego skrzeczący głos to aż wyłączam radio. Nie wiem co jakiś rok temu wszyscy widzieli w tych jego piosenkach? Bo teraz na szczęście coraz mniej o nim słychać...
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Dno.
Teksty bez sensu
Muzyka do bani
Do tego podobno plagiaty (w co raczej wierzę).
Taka sezonowa gwiazdka.
Brat puszczał mi piosenki jakiś skandynawskich zespołów nie znanych w Polsce. Raczej na zbieg okoliczności to nie wyglądało. Po za tym stwierdził, że podobnie bezsensowne teksty, piszą programy do pisania wierszy. Jeśli nawet to nie program, to kiedyś wpadł mi w ręce jakiś poradnik w stylu "jak napisac wiersz" i na to mi właśnie wygląda. Puste metafory powiązane bez ładu i składu.
Czyli maksimum zysku przy minimum wkładu własnego.
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Elvis Presley-Krol rock'n'rolla, Michael Jackson-krol popu, Piotr Kupicha(feel)-krol shitu!!!!
 

Kona

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Tak mniej - więcej właśnie wygląda zespół promowany na siłę.
 

ewia:)

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Elvis Presley-Krol rock'n'rolla, Michael Jackson-krol popu, Piotr Kupicha(feel)-krol shitu!!!!
[/quote
Że ty wogle w jednej linijce wstawiłeś Presley'a, Jackson'a i wiochmana Kupichę to się dziwię :D Feeluś nie godzien tym królom butów lizać... Jak ja słyszę w radiu piosenki tego gówn* (bo nie sposób tego czegoś nazwać zespołem) to mi się niedobrze robi:/ "Słuchaj aj aj aj aj aj aj aj aj" Czego mam słuchać? Gościa, który jęczy przez nos o niczym? Komuś jeszcze zbiera się na pawia?... ;)
do Wetamoo: Plagiaty? Czego? W ogóle jeszcze tak żałosne pseudopiosenki istnieją? :)
 

t85

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
ja powiem delikatnie że go nie lubie bo równie dobrze mółbym zacząć tu klnąć jak szewc bo inne słowa nie pasują do takiej tandety jak fell
 
Do góry