Epica

gonszczu

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć. Chciałbym poznać wasze zdanie na temat zespołu Epica i ich utworu Kingdom Of Heaven. Trafiłem na ten zespół przez przypadek i kiedy słuchałem Kindom Of Heaven byłem pod ogromnym wrażeniem. Inne ich kawałki też mi się podobają, ale uważam, że daleko im do tego, który wymieniłem wcześniej. Co o tym sądzicie?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Zespół jest dobry, całkiem miło się tego słucha. Polecam zapoznać się z ,,Cry For The Moon" z pierwszej płyty zarówno w wersji końcowej jak i nagrywanej live studio (na youtube jest).
 

gonszczu

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Słuchałem tego i muszę przyznać, że jest jednym z ich najlepszych utworów , ale Kingdom Of Heaven i tak jest u mnie na pierwszym miejscu jeśli chodzi o ten zespół.
 

Amy Bird

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
Słucham ich zbyt krótko i nie znam jeszcze całej dyskografi, ale to co słyszałam do tej pory podoba mi się. Skorzystam z sugestii i sprawdzę płytę "Cry for the moon" w najbliższym czasie.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
To nie jest płyta, tylko utwór. Sam album z tym kawałkiem nazywa się The Phantom Agony.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Nie wiem dlaczego bo słucham bardzo zespołów z tego nurtu, ale wokalu jej zdzierżyć nie mogę -.-.
 
Do góry