DR HOUSE - niezbędny pakiet książek dla prawdziwego fana!

shader000

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
- JESTEŚ FANEM HOUSE'A? TO DOSKONAŁA OFERTA DLA CIEBIE! W SWOJEJ KOLEKCJI GADŻETÓW, OPRÓCZ CZERWONEGO KUBKA I LASKI Z PŁOMIENIAMI, MUSISZ MIEĆ TE KSIĄŻKI!

- ZNASZ FANA SERIALU I CHCESZ MU ZROBIĆ TRAFIONY PREZENT NA ŚWIĘTA? ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ/-AŚ! TEN PAKIET KSIĄŻEK USZCZĘŚLIWI KAŻDEGO WIELBICIELA GREGORY'EGO!

------------------------------------------------------------
Sprzedam zestaw książek związanych z serialem "Dr House". Dotyczą najróżniejszych aspektów powstawania serialu, usposobienia bohaterów, doboru aktorów, a także poglądów na świat poszczególnych postaci etc. Są to następujące pozycje:

1. "Dr House i jego ewangelia". Goso Diego
2. "Dr House. Biografia Hugh Lauriego i Przewodnik po serialu". Challen Paul
3. "Dr House. Całkowicie bez autoryzacji". Wilson Leah
4. "Dr House. Oficjalny przewodnik po serialu". Jackman Ian
5. "Co dr House wie o medycynie". Holtz Andrew
6. "Dr House i filozofia". Jacoby Henry, Irwin William
[opisy dostępne w sieci]

Książki zostały zakupione kilka miesięcy temu. Traktowane przez mnie z największą czcią ze względu na moje niegdysiejsze uwielbienie postaci cynicznego doktora. Od razu po otrzymaniu obłożyłem je profesjonalnie przezroczystą okładką i trzymałem ładnie ułożone w szufladzie. Czytane były wyrywkowo, gdyż wiele treści znałem wcześniej. Stąd też książki nie mają dosłownie żadnych śladów użytkowania, a ze względu na okładki wyglądają lepiej niż te w sklepach i są zabezpieczone przed uszkodzeniami.
Oferuję sprzedaż tylko i wyłącznie całego pakietu publikacji. Gwarantuję porządne pakowanie oraz bardzo dobrą cenę za cały zestaw.

Cena: 140 zł za 6 książek + koszty wysyłki
Pośrednik: Poczta Polska
Forma wysyłki: paczka

----------
Jeżeli byłoby zainteresowanie drewnianą czarną laską z płomieniami, to również mam takową na sprzedanie. Cena towaru to 45 zł, gdyż ma nieliczne ślady użytkowania [użyta jako rekwizyt filmowy i intensywnie używana do wspomagania myślenia nad bieżącymi zagadnieniami w szkole].
Ma profilowany, a nie gięty uchwyt [jest zdecydowanie wygodniejszy].

----------
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: prawie.jak.pumka@wp.pl. Wyślę zdjęcia oraz odpowiem na pytania i pomogę rozwiać wszelkie wątpliwości.

shader000
 
Do góry