Dodatki na telefon- tapety, dzwonki, wygaszacze, gry java

sarnaziom

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kłodzko
Widzę że dużo ludzi pyta o to samo! O darmowe tapety i takie tam podobne! Mam dla was wszystkich stronke :cenzura:is*ą!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma jedną wadę jest po angielsku:( ale tak to wypas! Można ściągać calkiem za darmo 20 rzeczy dziennie!!!!!!!!!! naprawde!!!!!! sam ją użytkuje!!

I jest jeszcze jeden bajer jezeli chcecie to zakladacie sobie konta na swoje inne e-mail'e i macie nieskończenie wiele kont! Jezeli macie np kilka kont (np 5 = 5*20=100rzeczy dzinnie za free).

Ściągać można za darmo tylko na kompa! Ale do każdego telefonu!

Trzeba miec po prostu kabelek do fona a oto stronka!

Gdy juz ją będziecie użytkowac wypowiedźcie sie o niej tu !!! pozdro

Mam nadzieje ze na cos moge sie przydac:D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ze względu na dużą ilość tematów zakładanych o tapety itp rzeczy przypinam ten temat i zmieniam troche nazwe. Wszystkie osoby będą odsyłane do tego tematu.
Pozdro
KeRiO
 

rootoslaw

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Maassluis West. Chwilwo Lewin Brzeski.
Stronke znam od dosc dawna, ale uzywam jej dosc czesto dopiero od 2 tygodni. Jak dla mnie strona jest swietna, masa tematow dla mojego SE, tapetek, z dzwonkami jest troszke gorzej ale ogolnie jest git.
Dla uzytkwonikow SE proponuje tez jako uzupelnienie odwiedzic forum SE
gdzie mozna pobrac tematy zrobione przez naszych rodakow, mase darmowych dzwoneczkow mp3, soft, itp.. Poza tym jest sporo artow w dziale FAQ ktore tez sa bardzo ciekawe:)
 

sarnaziom

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kłodzko
Jasne ze stronka fajna:) dlateg ją podalem!! Sam z niej cały czas korzystam! rootoslaw mam do ciebie prośbe i do inych prośbe! wyślijcie mi lnik skąd moge sobie ściągnąć najnowszy jakiś soft do se k700i bo nie moge znalezc na tej stronce którą podałeś?!
 

sarnaziom

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kłodzko
No i oto właśnie chodzi :] mówcie o tej stronce innym! po co ludzie mają płacić jak mogą sobie pościągać różne rzeczy za free... :]
 

rootoslaw

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Maassluis West. Chwilwo Lewin Brzeski.
Najnowszy soft, najprawdopodobniej mozna pobrac ze stronki SE. Aczkolwiek wgranie to raczej zadanie dla jakiegos serwisu GSM, lub jesli posiadasz przystawke DSS-25. Wtedy istnieje mozliwosc wgrania prosto ze strony SE poprzez aktualizacje automatyczna. Nie tracisz w taki sposob gwarancji.
Z tego co wiem to obecnie najnowszy soft to R2AY004.
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
też dorzuce coś od siebie: www.wapster.pl

normalnie za dzwonek Real Tone lub Real Music trzeba zapłacić 9 zeta, a możecie je mieć za free :)
Kod:
4. Uprawiania i propagowania piractwa, przez co rozumie się m.in.:
a) łamanie praw autorskich lub umożliwianie tego innym, czyli:
- udostępnianie cracków i seriali;
- udostępnianie innego nielegalnego lub nielegalnie uzyskanego oprogramowania;
- udostępnianie informacji pozwalających użytkować lub w oczywisty sposób zdobyć rzeczy wcześniej wymienione;
- pytanie o informacje umożliwiające zdobycie/użytkowanie rzeczy wcześniej wymienionych;
b) przypisywanie praw autorskich osobom, którym one nie przysługują.
Darmowe filmiki 3GP: www.3gp.pl

limit darmowych filmików to 5, ale wystarzczy usunąć piki cookies przeglądarki i znów mamy kolejne 5 za free.
Można tak w nieskończoność :p

za takie coś to masz ostrzezenie SŁOWNE...dziwne że wcześniej tego nie zauważyłem...
 

sarnaziom

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kłodzko
Trzeba Ci pogratulowac silvel2 jesteś spoko zioooom:) sprawdzilem i dziala!!!!!!! Cool! polskie dzwonki za free. Jeszcze raz thx. to z wapsterem dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sprawdźcie sami
thumbsup.gif


jeszcze raz potwierdzam!!!!!!!! ze to dziala
jezyk.gif
jezyk.gif
jezyk.gif
jezyk.gif
jezyk.gif
jezyk.gif
jezyk.gif
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
A PO CO tak jak mozna przekształcić Nazwe w Http i bedzie całkiem za darmo również :p
 

sarnaziom

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kłodzko
No to jest to... że trzeba mieć kabelek :/ ale chyba lepiej zainwestowac raz 25zł (ja dałem tyle za swoj usb) i ściągać różne rzeczy za darmo niż wydawac tyle siana na tapetki, dzwonki, itp. :sexy:
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
za takie coś to masz ostrzezenie SŁOWNE...dziwne że wcześniej tego nie zauważyłem...

Strona z 3gp jest darmowa :mruga: W wapsterze podałem tylko sposób. Jak i kto z tego skorzysta to jego sprawa. Pozatym plik sam się na kompie zapisuje, bez żadnego hackingu wiec nie widzę problemu
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
mi chodziło własnie o wapster...
a temu ze sam sie zapisuje to nie ich wina...to wykorzystywanie błedów wapstera...czyli łamanie praw autorskich ...
"4. Uprawiania i propagowania piractwa, przez co rozumie się m.in.:
a) łamanie praw autorskich lub umożliwianie tego innym, czyli:
- udostępnianie cracków i seriali;
- udostępnianie innego nielegalnego lub nielegalnie uzyskanego oprogramowania;
- udostępnianie informacji pozwalających użytkować lub w oczywisty sposób zdobyć rzeczy wcześniej wymienione;

- pytanie o informacje umożliwiające zdobycie/użytkowanie rzeczy wcześniej wymienionych;
B) przypisywanie praw autorskich osobom, którym one nie przysługują."
 

sarnaziom

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kłodzko
<_< daj spokoj vito_corleone przeciez nic sie nie stało! Ale ok rozumiem Cię jestes adminem więc nalezy do ciebie pilnowanie porządku :niepewny: choć nikt nikogo tu nie namawia do robienia złych rzeczy :/ pozdro ziom B)
 
Do góry