Doda - Wypowiedź Się

CarbonX3R

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Chojnice
Jak dla mnie to jest hańba dla naszego kraju, prezentuje się dobrze, ale sami wiecie o co chodzi...
 

Kala&Majka

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Dodzia Silikodzia ?
Buhahahah :lol: :D
Piosenki jeszcze mogą być, ale ona sama :bag:
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Do tych wszystkich zjadliwych jadowitych przeciwników Dody. Zastanawialiscie się jakie mierne piosenkarki "polskiej estrady" byly przed dodą? No co może Edyta Bartosiewicz, Kasia Kowalska, Kayah to superinteligetne piękności?

Mnie naprawde wali to ile IQ ma Doda i jej życie prywatne czy to ile szumu wokół siebie robi. Dla mnie ona wniosła powiew życia i seksu do polskiego popu i lubie na nią patrzeć a niektóre jej piosenki wpadają w ucho. To jest pop a nie opera, nie wiem czego wy wymagacie od jego wykonawczyń.
 
M

Mia

Guest
doda to taka paris hilton polskiej estrady. przerost formy nad trescia.
kolezanka- wokalistapare lat temu uczestniczyła z nia w konkursie piosenki. była to wtedy ładna skromna i utalentowana dziewczyna.
nie odmawiam jej talentu ,urody czy czegokolwiek poza okrzesaniem. szoł który wokół siebie robi jest zwyczajnie tandetny. tak jakby nie miała ludzkosni nic do aoferowania poza swoim ciałem. a tak przeciez nie jest.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
doda to taka paris hilton polskiej estrady. przerost formy nad trescia.
kolezanka- wokalistapare lat temu uczestniczyła z nia w konkursie piosenki. była to wtedy ładna skromna i utalentowana dziewczyna.
nie odmawiam jej talentu ,urody czy czegokolwiek poza okrzesaniem. szoł który wokół siebie robi jest zwyczajnie tandetny. tak jakby nie miała ludzkosni nic do aoferowania poza swoim ciałem. a tak przeciez nie jest.

No ale czego ty wymagasz od własnie polskiej estrady? Przeciez to jest wszystko tandetą, pop jest tandetny.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Ja jakoś nie mogę zmienić zdania o jej śpiewaniu. Ludzie mawiają że ona ma głos, ładnie śpiewa.. Dla mnie wrzeszczy i nie jest to nic nadzwyczajnego co ona oferuje. No ale cóż.. Oprawę zostawię bez komentarza.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
ona jest jedna z najbardziej tandetnych osobistosci polskiej estrady.
juz shazza ma chyba wiecej klasy :p

Dla mnie jedyną róznicą miedzy tymi gwiazdkami z przeszłosci typu Bartosiewicz , Kowalska, Kayah a Dodą jest tylko i wyłącznie seksapil. Bo poziom ten sam.

Jakieś durne piosenki typu "orła cień" nie wiadomo o czym - co były w przeszłosci , to była dopiero tandeta. Albo Ich Troje hehe.

Więc jesli doda wygląda sexi i jej piosenki są w miare logiczne i niedenewrujące to dla mnie jest ok.
 
M

Mia

Guest
Dla mnie jedyną róznicą miedzy tymi gwiazdkami z przeszłosci typu Bartosiewicz , Kowalska, Kayah a Dodą jest tylko i wyłącznie seksapil. Bo poziom ten sam.

Jakieś durne piosenki typu "orła cień" nie wiadomo o czym - co były w przeszłosci , to była dopiero tandeta. Albo Ich Troje hehe.

Więc jesli doda wygląda sexi i jej piosenki są w miare logiczne i niedenewrujące to dla mnie jest ok.

bartosiewicz ma super teksty i nie jest popowa wokalistka.
a po wisniewskim za jego otoczke tez jechali jak po dodzie.
jej sie nie tyle za wyglad obrywa jak za to jaka skandalistka jest. ot co.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Do tych wszystkich zjadliwych jadowitych przeciwników Dody. Zastanawialiscie się jakie mierne piosenkarki "polskiej estrady" byly przed dodą? No co może Edyta Bartosiewicz, Kasia Kowalska, Kayah to superinteligetne piękności?

Mnie naprawde wali to ile IQ ma Doda i jej życie prywatne czy to ile szumu wokół siebie robi. Dla mnie ona wniosła powiew życia i seksu do polskiego popu i lubie na nią patrzeć a niektóre jej piosenki wpadają w ucho. To jest pop a nie opera, nie wiem czego wy wymagacie od jego wykonawczyń.
1. Były mierne, ale nie zachowywały się jak Doda.
2. A Doda to może superinteligentna piękność? Eee... \;
3. Głosu i wyglądu nikt jej nie odmawia. Rzeczywiście, ma ładny i mocny głos. Powiem więcej - lubię jej piosenki ze starszych płyt [bo Diamond B*tch to taka... nijaka, może oprócz 3-4 piosenek...]. Co do wyglądu - ma ciało, trzeba jej to przyznać. Ale co ze sobą robi? Sprzedaje się dla Playboya i CKM'u [kilkakrotnie miała sesje]. Nie szanuje się i tyle... A do tego jej zachowanie budzi wiele do życzenia...
Ja jakoś nie mogę zmienić zdania o jej śpiewaniu. Ludzie mawiają że ona ma głos, ładnie śpiewa.. Dla mnie wrzeszczy i nie jest to nic nadzwyczajnego co ona oferuje. No ale cóż.. Oprawę zostawię bez komentarza.
Teraz tak... teraz krzyczy i w piosenkach o niczym przeklina... ale wcześniejsze piosenki były bardzo fajne. Kiedyś nie miałam zastrzeżeń (;
 

Berialsowa

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Dla mnie Doda jest pusta jak ciąża urojona. Nie szuka swojego stylu tylko wzoruje się na amerykańskich "gwiazdach" które nie do końca reprezentują coś swoją osobą (Britney, Christina Aguilera). Ignacy Krasicki napisał kiedyś w jednej swojej bajce takie mądre słowa :"Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny." Jak dla mnie to doskonale opisuje Dodę, bo sama musisz mi przyznac racje, że robi wokół siebie zbyt dużo szumu.
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Dla mnie doda (nie zasługuje na wielką literę) jest nikim. Piosenki ma głupie. Przykład? "Życ trzeba, mam w to w d***". Bardzo mądry przekaz, normalnie wartościowe piosenki jak nie wiem co. Do tego tona tapety, tysiąc sesji w pisemkach erotycznych i ten swoj brecht to normalnie żenada... i to ma byc największa polska gwiazda? wstyd mi za nią.
 
Do góry