David Guetta!

Maciekes

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
Witam Was :)
Jestem wielkim fanem od wielu lat DAVIDA GUETTY !
Jeśli i Ty jesteś jego fanem, proszę o wpisanie się :)
Pozdrawiam :))
 

Maciekes

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
noo to tak samo jak ja:) dla mnie jest najlepszym djem na swiecie i jako pierwszy zapoczatkowal laczenie muzyki klubowej z wokalem hih hopowym czy popowym :) teraz wszyscy sie na nim wzoruja..
 

dośka93lbn

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
4
Wiek
31
Miasto
Lublin
:) gra w każdą sobote/niedziele (00:00) w fg dj radio :) ja go poprostu uwieeelbiam :)
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Lubię też bardzo tego Dj'a. Trzeba mu przyznać że ma sporo fajnych kawałków. Te które przykuły moją największą uwagę to "Who's that Chick" razem z Rihanną, "Memories" ft Kid Cudi, " Gettin over you" z udziałem Chris Willis ft Fergie & LMFAO. Chciałbym kiedyś być na jego koncercie.
 

Maciekes

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
To w niedalekiej przyszłosci, zapraszam do Waszawy, David Guetta najpawdopodobniej w tym rku zagra w Space w Warszawie:))
 

dośka93lbn

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
4
Wiek
31
Miasto
Lublin
To w niedalekiej przyszłosci, zapraszam do Waszawy, David Guetta najpawdopodobniej w tym rku zagra w Space w Warszawie:))
:mruga: :mruga: :mruga: łoooo nie wiedziałam! :wow: <_< trzeba także zauważyć, że David ma wiele własnych produkcji, których tytułów ciężko się doszukać... a są na prawdęgenialne...! :dj:
 

Quant

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2011
Posty
90
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Małopolska.
Ja jestem antyfanem i też się tu wpisze ;)

Dla mnie Guetta to plastikowe puste dźwięki, maksymalnie komercyjne, maksymalnie proste.

Jego muzyka skończyła się dla mnie na The Word Is Mine.
Reszta to komercyjny .....
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie słucham jego kawałków ale żeby nazywać go plastikowym ? Koleś na prawdę sporo wniósł do muzyki house. Poza tym napisz co rozumiesz przez słowo komercja ? Bo jeżeli to, że jego kawałki pojawiają się w radiu tv etc jest dla ciebie komercją to pozdro.
 

Quant

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2011
Posty
90
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Małopolska.
Przez słowo komercja rozumiem produkcję tylko w celach zarobkowych.
I tak odbieram utwory Guetty.

Nie nazywam go plastikowym, tylko jego muzykę.
To trzy nuty na maksymalnie syntetycznych dźwiękach.
Powtarzane w kółko zupełnie bez klimatu.

Trzeba przyznać, że ma dar do wyszukiwania właśnie oryginalnych syntetycznych dźwięków i wpasowywaniu ich w utwór ale mnie to nie przekonuje.

Jego styl trochę przypomina mi styl RedOne. Chociaż utwory tego drugiego są bardziej epickie o bardziej skomplikowanej budowie ale też ich nie lubię.

Według mnie dużo dla House to Axwell zrobił.
Oczywiście szanuję twoje zdanie.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Tylko, że to Guetta a nie Axwell wyprowadził house poza kluby tj. pokazał ludziom którym ten gatunek był zupełnie obcy, że jednak warto się housem zainteresować i posłuchać tej muzyki. Z tego co się orientuję to żaden artysta house'owy nie był tak znany przed nim.
 

Quant

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2011
Posty
90
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Małopolska.
Fajne masz zdanie w stopce ;)

To co produkuje Guetta to nie jest za bardzo House (przynajmniej dla mnie) to pop z naleciałościami.
Wiem, że może cię to zaboleć ale dla mnie to dość tandetny pop, zwłaszcza ostatnio.

W ogóle House ciężko ogarnąć teraz można powiedzieć, że praktycznie wszystko jest House.
Mi ten gatunek się już przejadł czas na dnb, dubstep polecam: Nero - Promises, czujesz tą moc :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Fajne masz zdanie w stopce ;)

Dzięki.


Nie uraziło mnie twoje zdanie o nim bo jak już wcześniej pisałem nie słucham jego muzyki. Mój ulubiony gatunek to trance. House'u przestałem słuchać jakiś czas temu a nawet wtedy gdy go słuchałem Guetta nie był moim ulubionym wykonawcą. Poza tym proponuję przejrzeć jego wszystkie utwory. Nie tylko te grane obecnie w mediach.
 

ForeXLime

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Również jestem fanem David'a Guetty :)

Świetna muzyka...każda produkcja udana :) oby tak dalej
 
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
a ja odwrotnie, miksować umie bo nie jest to Bóg wie jaka sztuka (sam potrafię),
ale producentem jest strasznie słabym i zakłamanym.

http://www.youtube.com/watch?v=0BhMD_k35gE
hymn loveparade 2001

http://www.youtube.com/watch?v=JdsLN9cDDgg
podobno genialny utwór Guetty.

i tyle mam w Tym temacie do powiedzenia, sety bywają niezłe ale w kwestii produkcji to bym się na Waszym miejscu zastanowił.
człowiek mało co robi sam, on co najwyżej występuje w teledyskach.
 

Quant

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2011
Posty
90
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Małopolska.
Ja dorzucę coś jeszcze na temat plastikowej maszyny dla szarej masy jaką jest Guetta, Gaga, Biber i cały ten syf.

Ostatnio widziałem galę przyznawanie nagród MTV.
Guetta był nominowany w kategorii najlepszy wokalista? WTF LOL
Wygrał Biber.

Muzyka to teraz dwa światy.
Jeden komercyjny pełen totalnego syfu z 15 utworami które grane są wszędzie non stop, łyka to 80%.

I drugi przebogaty świat brzmień i tysięcy oryginalnych utworów których nikt nigdy nie odkrył.
Ja czasem słucham radia RTL Grove to co tam czasami leci urywa głowę.
 
Do góry