Czytacie Książki.....

Czytam......

  • Tak

    Votes: 29 96,7%
  • Nie :]

    Votes: 1 3,3%

  • Total voters
    30

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
ja czytam duużo wierszy, jak czas pozwala :]

przez wakacje czytałam kryminalne & psycholog. BooKS

a teraz to podręczniki prawn. :D -> sesja <_<

---------------
Kto pozna miłość raz ...
A potem straci ją ...
Inaczej patrzy na życie ...
Wie dobrze co to ból ...
Wie dobrze co to żal ..
I smutne noce łez ...

Tęsknię i sięgam po lustro wspomnień tych dni ...
W których było tak dobrze nam ...
Słucham serca i słyszę Cię w nim ...
 

sykolina

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Czytam jak tylko czas mi na to pozwala, a jak mi nie pozwala to... też czytam! :)
 

zhao-zhuxi

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Czytanie to po prostu nałóg. Jak nie mam akurat przy sobie książki, a odczuwam silną potrzebę czytania, pochłaniam na przykład kilka razy z rzędu regulamin wywieszony w autobusie, ulotki od deski do deski i wszelkie inne pisane słowo. Dlatego staram się zawsze mieć przy sobie książkę.
 

Ania3006

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja lubię czytać. Moje ulubione książki to "Harry Potter". Nienawidzę wszystkich szkolnych lektur. :zly:
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
ehh... czytanie. ja mam na jutro przeczytać utwór "Romeo i Julia" :D ale co tam, czytałam to już kiedyś i to chyba nawet dwa razy... uwielbiam czytać :p
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Jesli tylko mam czas to oczywiscie staram sie czytac.Ale musze sie przyznac ze moze sa to max 3 ksiazki w roku,wiec średnio to wypada.I teraz tak zachecona wszystkimi audiobookami chyba przerzuce sie na ta formę obcowania z literatura ;) co myslicie ?
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Czytam. Jeśli tylko mam ochotę, to czytam. A dosyć często mam :D.
Z lekturami tylko różnie bywa, zależy czy jest jakaś ciężka, czy taka, którą jaaakoś się czyta.
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
A ja nie lubię ebooków. Wolę oryginalną wersję książek :p. Zresztą, od długiego wpatrywania w ekran komputera oczy zaczynają boleć jeszcze szybciej i, bynajmniej dla mnie, wygodniej mieć książkę w ręku...
 

LuKo221

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
A ja lubię czytać. Znaczy się polubiłem jak kupiłem sobie czytnik ebooków ( kindle 3 ) na którym po prostu się genialnie czyta :)
 

Gosia19932

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
2
Lektury potrafią naprawdę zniechęcić do czytania to prawda :) Pamiętam jak w klasie maturalnej poza tym że było strasznie dużo nauki to jeszcze te lektury.... Marzyłam po prostu wtedy o wakacjach i o tym żeby w końcu móc wykupić połowę książek z empika, tych które lubię. Uwielbiam czytać i najchętnei kupowałabym ksiązki non-stop. Owszem można wypożyczyc z biblioteki ale to nie to samo. Ja lubię napawać się widokiem mojego regału na książki( wiem to jest dziwne :sexy:) i lubię przeczytać kolejny raz chociaż tylko jeden rozdział, ulubiony fragment, a jak bym oddala książkę do biblioteki to musiałabym ją znowu wypozyczac a tak mogę sięgnąć po nią w kazdej chwili I TO JEST TO!!!!:p
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Czytanie to po prostu nałóg. Jak nie mam akurat przy sobie książki, a odczuwam silną potrzebę czytania, pochłaniam na przykład kilka razy z rzędu regulamin wywieszony w autobusie, ulotki od deski do deski i wszelkie inne pisane słowo. Dlatego staram się zawsze mieć przy sobie książkę.



Mam identycznie...
W sumie lektury pochłonęłam wszystkie (oprócz 'Lalki')
Poezja trochę mniej mnie kręci, bo nie zawsze mam czas na głębszą interpretacje, a bez tego moim zdaniem nie ma sensu czytać wierszy.
Ostatnio jestem zafascynowana T. Pratchettem :D
 

LuKo221

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0



Mam identycznie...
W sumie lektury pochłonęłam wszystkie (oprócz 'Lalki')
Poezja trochę mniej mnie kręci, bo nie zawsze mam czas na głębszą interpretacje, a bez tego moim zdaniem nie ma sensu czytać wierszy.
Ostatnio jestem zafascynowana T. Pratchettem :D

Czyli nie jestem sam :) Moja specjalność, analiza tekstu na ulotkach i regulaminach :)
 
C

compton_style

Guest
Czytam, uwielbiam tą czynność, sięgam zarówno po beletrystykę, jak po książki wojenne, historyczne i czasami po naukowe. Ostatnio właśnie sięgnąłem po Podkulturę więzienną, zawsze mnie ten temat interesował, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniej publikacji, a w bibliotece uczelnianej mieli podobną książkę, ale oznaczyli ją jako zagubioną (ktoś nie oddał, zniszczył czy coś)
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
pewnie, że czytam kocham książki bo mogę się przenieść w nowe wspaniałe miejsce, ostatnio udało mi się znaleźć wydawnictwo goneta.net, gdzie można dostać książki mało znanych autorów, mają w sobie to coś co przyciąga do siebie
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Lubię czytać nawet wiele lektur jestem wstanie pochłonąć. Jednak szkoła odstrasza od czytania i rozumienia dzieł autorów. Przynajmniej u mnie w szkole tak jest, wszystko robi się na szybcika, ocenę odpowiednią zdobędzie się tylko jeśli masz takie same podejście do lektury jak nauczyciel, inne zrozumienie tekstu kończy się jedynką i wyżywaniem się nauczyciela na tobie.
Jeśli by nie to najpewniej więcej lektur bym przeczytał, a tak to zwykłe książki pochłaniam w trybie 1-2 na tydzień:)
 
I

impresja_switu

Guest
ja kocham czytać, czytam kiedy tylko mogę. Uwielbiam szczególnie te książki, które przenoszą mnie w zupełnie inne miejsce i skłaniają do myślenia. Cieszy mnie też to, że teraz można znaleźć sporo ciekawych nowości jak na przykład ta kasandra-85.blogspot.com/2012/09/pandemonium-lauren-oliver.html bardzo fajna książka na jesienny wieczór.
 

Trax PD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Średnio - z dziesięć książek w miesiącu - a że uwielbiam scifi fantasy - to odżyłem jak zacząłem kupować ebooki - i czytnik. Wcześniej jak ktoś już pisał powyżej, zdarzało mi się czytać cokolwiek - regulaminy, etykiety. To jest uzależnienie :)
 
Do góry