Czy Robiłyście Już ''loda''?

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie dorgyzac sobie :p
Madzia ja jestem pewna ze z czasem zmienisz swoje podejscie, w wieku 15 lat wiele z opisywanych tu tematow dla mnie nie istniala, albo nie chciala istniec
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
zobaczysz niedlugo ze takie tematy jeszcze cie beda krecic :D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Poprostu ręce opadają .................. :mruga: :mruga: :mruga: dziewczyno,myśl co piszesz bo mam wrażenie,ze rozmawiam z jakimś zwierzęciem.Ono mniej wiecej funkcjonuje na takim samym poziomie wydolności intelektualnej co Ty <_<

tobie albo nikt dawno (lub nigdy) nie chciał dobrze zrobić, albo za bardzo wierzysz w Boga.
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Pewnie nie ma nikogo tak odważnego a chcice ma tak wielką, że musi troche ludziom podogryzać?!
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
O matko i córko <_< Ja w Boga nie wierze,poprostu myślę inaczej niż WY :]
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
ja tam w Boga wierze jak najbardziej
Bog kazal kochac blizniego swego
a ja mu okazuje moja milosc jak tylko potrafie :D

*Madzia* graba na zgode :)
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
no wlasnie porozmawiajmy o "kulinariach" tzn "deserkach" :D
 

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
O matko i córko Ja w Boga nie wierze,poprostu myślę inaczej niż WY
myślisz inaczej bo masz 15 lat ja w twoim wieku to nawet o buziakach w policzek nie myślałam a co do mojego IQ to dziekuje dobrze wiedzieć że jestem głupią osobą :D ja się poprostu na ten temat nie będe wypowiadać, moim zdaniem ty poprostu nie dorosłaś do niektórych rzeczy
przepraszam nika19 ale nie moge sory ale smarkula nie ma zielonego pojęcia o tym co napisałam we wcześniejszym poście i przez to nazywa mnie głupolem wiec jeszcze raz przepraszam ale nie pozwole sobie kur... troche szacunku dla wszystkich oki ??
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
myślisz inaczej bo masz 15 lat ja w twoim wieku to nawet o buziakach w policzek nie myślałam a co do mojego IQ to dziekuje dobrze wiedzieć że jestem głupią osobą :D ja się poprostu na ten temat nie będe wypowiadać, moim zdaniem ty poprostu nie dorosłaś do niektórych rzeczy
przepraszam nika19 ale nie moge sory ale smarkula nie ma zielonego pojęcia o tym co napisałam we wcześniejszym poście i przez to nazywa mnie głupolem wiec jeszcze raz przepraszam ale nie pozwole sobie kur... troche szacunku dla wszystkich oki ??


Oh,bardzo się przejęłam <_< Ty w moim wieku ....... dobre sobie.... taka już jesteś dorosła ? czyli w moim wieku wg. ciebie nie można myśleć o buziakach w policzek a w TWOIM wieku to można WSZYSTKO ? Bardzo katolicki naród,naprawde,pogratulować <_<
 

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
ja nie pisze że nie można pisze że ja tak miałam i ci się nie dziwie a co do katolizycmu to nie jestem, jeszcze jedno nie uważam że jestem dorosła ale napewno bardziej od ciebie, z tobą rozmwiać nie będe już bo widze że się normalnie nie da ty tylko krytykować potrafisz więc dalsza rozmowa z Tobą napewno będzie niepotrzebna, nie lubie się kłucić ja wyciągam ręke na zamkniecie tematu ty zrobisz jak uważasz :)
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Niech Ci będzie :] Mi też już sie nie chce "walczyć" :) A skoro jesteś niewierząca to fajnie :eek:k:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ja jestem cholernie nie wierzący. co do "madzi" ja obstawiam przy swoim. laska, poszedłbym o zaklad ze znajdzie sie taki co bedzie sie chciał z tobą ... zadać. jak bedziecie razem to sama bedziesz chciala mu tego loda zrobic.
 
Do góry