Czy Ktoś Z Was Pisze Książki?

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
A ja napisałam :p.. Ale napisałam ją w 6-tej klasie podstawówki. Taka nowelka o miłości, oczywiście ^^. Pewnie przydałyby się poprawki :D.
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja już parę razy próbowałam ... zawsze zaczne a potem jakoś zapał mi się kończy :]
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Bardzo czesto rodził się w mojej głowie taki pomysł.
Aczkolwiek za duzo lenia mam chyba w sobie:)
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Gdańsk
Ja piszę... ale wychodzi mi ksiązka typu horror dla dzieci O.O
W zyciu jej nie wydam bo opierałam się na czyims pomysle... (ale nie na żadnej innej ksiazce)
 

maciekwszystko

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
a ja napisałem 3 książki a właściwie atlasy



państwa uni europejskiej


państwa g-7


najwieksze państwa świata
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
ja powinnam zacząć pisać autobiograficzną :D ale tyle się dzieje że nie mam kiedy :lol:
 

Kaora

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Kilka razy próbowałam pisać, ale nudziły mi się po kilku stronach :D
 

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Ja zawsze jak mam pomysł to zaczynam i po 15 stronach stwierdzam iż to nie ma sensu i przestaje.
A tak to pisze wiersze :D tz. kiedyś pisałam, teraz nie.
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
ja napisałem jedną jak miałem 14 lat i staram sie napisać ją od nowa opierając się na tej samej fabule ale lepiej skonstruować... to książka s-f.
a druga to horror i ma tam pares stron i naisałem ją dwa lata temu-nie chce mi sie poprawiać... jak ktoś chce przeczytać to moge ją wrzucić...
 

AnnieWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
mój blog z fragmentami mojej książki. Wejdź i oceń:www.AnnieWolf.blog.onet.pl

mój blog z fragmentami mojej książki. Wejdź i oceń:www.AnnieWolf.blog.onet.pl
 

Virtualo

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Myślał ktoś z Was o wydaniu własnej książki? Chyba jeszcze nigdy nie było to tak proste jak teraz:)Wszystkich gryzipiórków zachęcamy do skorzystania z platformy self-publishingowej. Niech świat pozna Wasze talenty! Więcej szczegółów  na stronie:
http://api.virtualo....amin/z1x3,z0x7/
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Virtualo, może zechcesz objaśnić - w jaki sposób osoba prywatna, nie mająca firmy może dostać numer ISBN?
 

Virtualo

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
@Wilk_LancaSter, osoba prywatna może wystąpić o numer ISBN. Wchodząc na tę stronę: http://www.bn.org.pl/programy-i-uslugi/isbn/zasady-nadawania-isbn - można zapoznać się z regulaminem ich przyznawania, pod tym adresem też po lewej stronie znajdziesz formularz dla osób prywatnych z prośbą o nadanie puli numerów ISBN.

Wydając z kolei ebook w platformie Virtualo, jeśli twój ebook będzie dystrybuowany tylko za pośrednictwem naszej sieci dystrybucji, możesz podczas dodawania nowego produktu zaznaczyć opcję "pobierz ISBN" – zostanie Ci przyznany ISBN z naszej puli numerów. Jest to bardzo proste rozwiązanie.

Stąd możesz pobrać szczegółowy tutorial, jak takie coś odbywa się na naszej platformie: https://api.virtualo.pl/doc/tutorial_SP_Virtualo.pps
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Dziękuję. TYlko czasem mogę zajrzeć do użyczonego mi komputera, właścicielka powiedziała mi, że mogą tylko wydawnictwa.
Idę szykować wysyłkę.
Czy można podać cenę bez VAT i obok, osobno umieścić ten podatek? Jak Wirtualo liczy połowę ceny, od tej bez podatku czy z VAT-em i po odciągnięciu podatku dochodowego?
 

Virtualo

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
@Wilk_LancaSter, czy mgółbyś doprecyzować swoje pierwsze pytanie? "Czy można podać cenę bez VAT i obok, osobno umieścić ten podatek?" Chodzi Ci o podatek VAT od ceny e-booka wydawanego przy pomocy naszej platformy self publishingu podczas ustalania ceny e-booka? Jeśli chodzi o drugie pytanie, to w przypadku, gdy nie jesteś płatnikiem VAT otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 50% ceny netto, czyli ceny katalogowej pomniejszonej o podatek VAT. Natomiast jeśli jesteś płatnikiem VAT wynagrodzenie to 50% ceny netto powiększonej o podatek VAT, czyli ceny katalogowej.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Dziękuję. Rozumiem, wobec czego pierwsze pytanie nie jest ważne
 

Virtualo

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Cieszymy się, że rozwialiśmy wątpliwości i pomogliśmy :) W razie jakichkolwiek jeszcze pytań - prosimy pisać :)
 
Do góry