Czy Ktoś Z Was Pisze Książki?

C

Chill.out

Guest
Piszę e-booki. :)
Nie żadne długie powieści, tylko krótkie, ok. 2-stronne opowiadania. Opublikowane 4 - self publishing, czyli mniej-więcej 60:40% dla autora i właściciela strony. Pomysł był chyba niezły, bo dostają wysokie oceny. Nie jest to oczywiście źródło większego zarobku (dostaje się grosze). Można pisać o zupełnie niepowiązanych ze sobą rzeczach, a za samą publikację się nie płaci. Dopiero, jak ktoś kupi takiego e-booka, to właściciel strony bierze sobie %.
Ale nie powiem - fajnie jest wiedzieć, że komuś się podoba i jeszcze chce za to (nawet te grosze) zapłacić :)
Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam: http://beezar.pl/p/kjerzykowska
Ostatnio wrzuciłam opowiadanie świąteczne - I miejsce w konkursie z zeszłego roku.
Fotki na okładkach też własne i powiem Wam, że to super sprawa, jak ludzie doceniają taką pracę :) Niektórzy self-publishersi mają naprawdę dużo fanów ;)
 

sowa-ruda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
ja zaczełam pisać książkę miesiąc temu i mam już 14 stron A4. mam pomysły, słowotok myśli, ale ciężko mi to wszystko ubrać w słowa, najchętniej bym napisała wszystko na raz, a jednak te wątki trzeba trochę opisać.. ktoś też tak ma? :)

ja zaczełam pisać książkę miesiąc temu i mam już 14 stron A4. mam pomysły, słowotok myśli, ale ciężko mi to wszystko ubrać w słowa, najchętniej bym napisała wszystko na raz, a jednak te wątki trzeba trochę opisać.. ktoś też tak ma? :)
 
Do góry