czy iść do psychologa?

Status
Zamknięty.

onestep

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
MAM 21 LAT


3 rzeczy które czynią mnie dziwnnym






1. od urodzenia miałem mało kontaktów z dziewczynami ,nigdy nie rozmawiałem z dziewczyną dłużej niż 1 minutę,ostatnio z obcą dziewczyną rozmawiałem w podstawówce,
2.nie mam kolegów od skończenia podstawówki ,nigdzie nie wychodziłem z domu grałem w gry komputerowe,popadałem w depresje
3.nie potrafie znalezc tematu na rozmowe z kimś kogo nie znam
 

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
No pewnie,że psycholog nie gryzie i jeszcze pewniej,że nie zaszkodzi.
Zanim jednak pójdziesz do niego przeanalizuj swoje postępowanie.Rozmowa z nim wtedy łatwiejszą będzie zdecydowanie.

1. od urodzenia miałem mało kontaktów z dziewczynami ,nigdy nie rozmawiałem z dziewczyną dłużej niż 1 minutę,ostatnio z obcą dziewczyną rozmawiałem w podstawówce,

Dlaczego nie rozmawiałeś?Spróbuj wyobrazić sobie,że dziewczyna to taki sam człowiek jak Ty i jako takiego traktuj ją w roli rozmówcy.Przecież Cię nie zje i podrywać jej wcale nie masz obowiązku.Zapewniam,iż nie będzie to dziwnym wcale.

2.nie mam kolegów od skończenia podstawówki ,nigdzie nie wychodziłem z domu grałem w gry komputerowe,popadałem w depresje

Nie wychodząc z domu i tylko grając,możesz zyskać tylko kolegów wśród postaci z gier.Nie dziwne,że w depresję popadasz w takim towarzystwie.

3.nie potrafie znalezc tematu na rozmowe z kimś kogo nie znam

W rozmowie z kimś,kogo nie znasz,nie jest dziwnym,że nie masz tematu.Na siłę też szukać go nie musisz.Jak zagada to odpowiedz i zdaj się na rozwój rozmowy czy też jego brak.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
MAM 21 LAT


3 rzeczy które czynią mnie dziwnnym






1. od urodzenia miałem mało kontaktów z dziewczynami ,nigdy nie rozmawiałem z dziewczyną dłużej niż 1 minutę,ostatnio z obcą dziewczyną rozmawiałem w podstawówce,
2.nie mam kolegów od skończenia podstawówki ,nigdzie nie wychodziłem z domu grałem w gry komputerowe,popadałem w depresje
3.nie potrafie znalezc tematu na rozmowe z kimś kogo nie znam

Jesteś chyba bardzo nieśmiały, mam rację ? Wizyta u psychologa nie jest tu konieczna, aczkolwiek jeżeli czujesz, iż sam nie jesteś w stanie zmienić swojego zachowania - możesz iść.
 

revlis88

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
ja proponuje najpierw nawizac kontakt z kims, kogo znasz. bo nie uwierze, ze nie masz zupelnie zadnych znajomych. na pewno jest ktos ze szkoly czy chociazby zjakiegos forum, kogo moglbys sprobowac wyciagnac gdzies na piwo. po prostu posiedziec i porozmawiac. nawet o grach, ktore tak lubisz. wydaje mi sie, ze jestes w takim stanie na wlasna prosbe. sam sobie zgotowales ten los. wyjdz do ludzi, otworz sie na swiat. wiem, ze to nie musi byc latwe, ale niemozliwym tez nie jest. wystarczy zrobic pierwszy krok, a wszystko rozwinie sie samo :) pozdr
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
a czym to Twoje zachowanie jest spowodowane? masz jakieś lęki? może czujesz wtręt do ludzi? czy nie potrafisz tego wyjaśnić dlaczego tak się dzieje?
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Jesteś dokładnie taki sam jak większość dzieciarni. Zamiast się tułać od idioty do idioty zacznij rozmawiać o czymkolwiek. Idź do baru i pogadaj z barmanką. To dobre ćwiczenie.

PS: Jak nie masz dowodu, zamów sobie soczek.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Wierzyć prognozie pogody?
"Diagnoza" i "przepowiednie" psychologiczne są analogicznej wartości. Podpiera się toto statystyką, co w przypadku jednostkowym o niczym nie informuje
 
W

wiemlepiej

Guest
Na pewno nie zaszkodzi ci wizyta u dobrego psychologa. Tylko nie idź do pierwszego lepszego, najpierw poszukaj opinii, bo zły psycholog więcej popsuje niż pomoże. Wiem po sobie. Jak jesteś z Warszawy, to mogę ci polecić poradnię Pracownię Psychorozwoju Izabeli Kielczyk. Tam pracuje pani Agnieszka Lamparska, świetny specjalista. Pomogła mi wyjść z naprawdę głębokiego kryzysu. Ale jeśli nie będziesz w stanie się przełamać i iść do kobiety, to przyjmują tam też mężczyźni i oni też ponoć są bardzo dobrzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry