Cykl Na Odżywkach

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
witam, chce teraz zrobić cykl z samych odżywek, co sądzicie o takim zestawieniu:
-100 tabl. dibenzone magnum
- aminokwasy 650 tabl. z firmy hgh
- 60 tabl. testosterolu
-kreatyna
-100 gram bialka codziennie w dwóch porcjach po 50g

prosze o opinie
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Kris po pierwsze rozpsiz sobie dobrze diete jakie masz cele ? masa ?
potem dokup Białko bo to jest najlepsze na mase "testosterol"- legalne sterydy nie kupuj tego strata kasy :)bo to sa teście o bardzo małych dawkach nic Tobie niedaKreatyna i dextroza najślineijesze z odżywek :)
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
moim celem jest przede wszystkim masa i siła, o testosterolu słyszalem ze jest niby dobry(drogi tez nie jest wiec mozna spróbować) ale przy tym trzeba spozywać duzo bialka, mozliwe jest to jakis shit. A myslisz ze byłoby lepiej jakbym ten testosterol zamienił na l-glutamine?

P.S. co sadzisz o Biosterolu?? To jakis nowy produkt z megabolu podnoszacy poziom własnego testosteronu
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Niewiem ale wg mnie wsyzstko z Megabola to :cenzura: :) masa i siła
Rozpisz Diete najleopjej 4 g ww i 2,2 g bialka na kg masy ciała do diety wlicz Białko serwatkowe :D jest dobre i do tego Kreatyna i Dextroza ewentualnie jakieś aminokwasy a l - glutamina ktoś mówił mi że to dobre jest na redukcje tłuszczu ale sam tego nie testowałem więc niewiem i jak ams zkase to do wysztskiego dodaj Hmb :)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Dietka kreatynka , dextro , dokup tauryne lub ALA.
Produktry megabolu z wyjatkiem koenzymu wit b12 to bezwartosciowe :cenzura:.
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
pomyśl ile kasy wydasz na te twoje "odżywki" a teraz pomyśl o zwykłych ćwiczeniach :lol:
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Dlaczego w ludzie nie majacy zielonego pojecia o temacie sie wypowiadaja?
Nierozumiem
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
pomyśl ile kasy wydasz na te twoje "odżywki" a teraz pomyśl o zwykłych ćwiczeniach :lol:

ja juz jestem po tym "cyklu" i powiem Ci ze nie załuje tych pieniędzy które na to wydałem bo przynajmniej widze efekt, a tak to pewnie bym to przepił
 

increase

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z południa :)
bez obrazy, ale cykl skomponowany beznadziejnie..porcje białka rozłożone na 2x50g???no coś ty?!! w jednej porcji nie spozywa sie wiecej jak 25-30g protein (ze wzgledu na przyswajalnosć)no chyba, ze jestes na anabolikach(ale to i tak mozna zwiekszyc dzienny bilans a nie pojedyncze porcje), wtedy synteza bialka siega zenitu-porcje powinny być przyjmowane- rano po przebudzeniu,bezposrednio po treningu i porzed snem(w takich porach jest najwiekszy katabolizm)do Kreatyny poleciłbym raczej aminokwasy rozgalezione w 3 porcjach po 5g +3x25g izolatu białek (z tym, ze aminokwasy powinny byc przyjmowane w 2godzinnych odstepach niz izolaty)do tego w kazdej porcji z Kreatyną dextrose w porcjo około 20g(bezpośrednio po treningu polecam w jednej porcji 20g dextrose+5g aminków(bądź20g izolatu bialek)+5g kreatyny) to taki wstepny cykl(bez dodatków które sa wazne) przy nastepnej okzaji powiniens na tym bazować.
mowisz, ze widzisz efekty, ale ciekawi mnie jakie to efekty-napewno znikome, suplementacja nie moze byc naszym wlasnym wymyslem sa scisle okreslone zasady "co z czym i do czego"

i jaki testosterol :) daj sobie spokoj wogole cały megabol nadaje sie do suplementacji zwierzat, jest tak zanieczyszczony, ze nie wzialbym zadnego suplu tej firmy do ust-przyciagaja smiesznie niską ceną-odzywki jakość pasz dla zwierzat...
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
raczej znikome te efekty nie były. Przytyłem 4kg i w łapie przyszło mi ok 1,5 cm. Moze i dla niektorych to sa znikome efekty ale dla mnie nie
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
pomyśl ile kasy wydasz na te twoje "odżywki" a teraz pomyśl o zwykłych ćwiczeniach :lol:

Właśnie. Większość "normalnych" ludzi uważa że wszystko co jest w proszku to anaboliki. Ludzie opanujcie się! Najpierw czytajcie o tym a potem wypowiadajcie się w takich tematach! Tak się składa że suplementy to nieszkodliwe uzupełnienia diety! Dzięki nim nie trzeba się martwić że przez noc organizm zje sobie trochę mięśni :D Ja sam jeszcze nie brałem odżywek bo narazie za krótko ćwiczę i za niski jestem, ale później jak se fundnę jakąś mini siłownię to na pewno jakieś dietki i suple się fundnie również :D
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Tak jak już ktoś napisał.... To też proponuję HMB i do tego jeszcze BCAA :p
Moim zdaniem najlepsze produkty są z firmy Olimp albo Trec : www.fbb.pl <--- Tu masz jeden sklep :p Tam kupowałem już raz :)
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
fluxbar jak dla ciebie olimp to najlepsza firma to gratuluje zapodaj coś z firmy san czy dymatize wtedy pogadamy...

kris_890 po co kupujesz takie suple czlowieku zapodaj jakies mono do tego biłko i carbo i finał w temacie... te wszystkie wynalazki typu testosterole i inne gówna to można sobie w buty wsadzic bo tyle daja a kasa pieknie na to idzie... kolejna sprawa jesli już bierzesz białko jakieś to dawkuj je tak żeby w jednej porcji niebyło wiecej niz 30g białka... bo organizm a ograniczone moce przerobowe jednorazowo jest w stanie wchłonać około 30g białka... jesli robisz mase muusowo musisz miec nadwyżke kaloryczna .. co może ci zapewnić włąsnie carbo...

Milka's ty to chyba sobie niezdajesz sprawy oco chodzi chlopakowi.. pewnie SAA i odzyw dla ciebie to to samo... normalnie rece opadaja....

fluxbar ty wiesz jakie ma dziaąłnie HMB czy BCAA ?? bo chyba niebardzo... i jedno i drugie jest stosowane bardziej pod katem definicji siły i wytrzymałości a nie robienia masy... kolejna sprawa że HMB trzeba stosowac jakiś czas minimum 2-3 miechy... to jest suplement który niedziała odrazu jak np kreta.... BCAA zwiekszaja bilans azotowy przez co skraca sie regenracja i zmniejszaja sie skutki kataboliczne w organizmie co pozwala na dłuższe i cieższe treningi typowo siłowe co do masy niebardzo...
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
33
fluxbar jak dla ciebie olimp to najlepsza firma to gratuluje zapodaj coś z firmy san czy dymatize wtedy pogadamy...


fluxbar ty wiesz jakie ma dziaąłnie HMB czy BCAA ?? bo chyba niebardzo... i jedno i drugie jest stosowane bardziej pod katem definicji siły i wytrzymałości a nie robienia masy... kolejna sprawa że HMB trzeba stosowac jakiś czas minimum 2-3 miechy... to jest suplement który niedziała odrazu jak np kreta.... BCAA zwiekszaja bilans azotowy przez co skraca sie regenracja i zmniejszaja sie skutki kataboliczne w organizmie co pozwala na dłuższe i cieższe treningi typowo siłowe co do masy niebardzo...
A co nie jest dobrą firmą Olimp ? Albo Trec ?


Yhy :p Akurat wiedziałem do czego to służy :p Tyle że nie wiedziałem że tu chodzi o masę, a nie o siłę itd. To przepraszam :p

No tak.... HMB trzeba stosować dłużej ... Pozatym od HMB strasznie jedzie :lol: :bag:

Dobra... Róbcie sobie co chcecie, ja się nie wtrącam :p Ja tylko dałem propozycje... Ale dobrze że i też swoje zdanie napisałeś :)
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
trec jak najbardziej a co do olipma miał bym wiele zastrzeżęń to że go promuje pudzian nieznaczy że to dobra firma... promuje bo mu zapłacili i to nie malo.... wiele supli z olimpa można w kibel wrzucić... ale maja tez i coś co można pochwalić.. np carbo czy omege3 ... ale niebazował bym na dłuższa mete na tej firmie...
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
33
trec jak najbardziej a co do olipma miał bym wiele zastrzeżęń to że go promuje pudzian nieznaczy że to dobra firma... promuje bo mu zapłacili i to nie malo.... wiele supli z olimpa można w kibel wrzucić... ale maja tez i coś co można pochwalić.. np carbo czy omege3 ... ale niebazował bym na dłuższa mete na tej firmie...
No o trecu słyszałem dużo dobrego, chociaż o Olimpie niby też... Mi się powoli odżywki kończyć będą.... To z jakiej pewniejszej firmy radzisz mi kupić ? Bo teraz biorę akurat HMB i BCAA... No i białko serwatkowe oraz gainera.... Mam to też brać w przyszłości czy może coś innego jeszcze :> ?
No ja nawet nie wiedzialem że Pudzian olimpa reklamuje :eek:
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
możesz spokojnie bazowac na suplach treca... są dobre.. cena też jest w miare znosna ... co do firm to sa bardzo dobre ale cena automatycznie diametralnie wzrasta... np firma universal czy multipower robia bardzo dobre suple ale niestety ceny juz sa wieksze...

a to co bedziesz brał to tylko zalezy od tego co chcesz osiagnąc... białko i weglowodany to podstawa diety... staraj sie ich dostarczac jak najwiecej w diecie a odzywy białkowe stosuj jako uzupełnienie ewentualnych brakow podobnie z weglowodanami... co do krety to odradzam tą z olimpa... z treca jest nawet ok.. bcaa zalezy od ciebie czy robisz mase siłe itd.. to samo z hmb...
 
Do góry