Ćwiczenia na poprawę sylwetki.

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Rzeczywiście. Moja qmpela dużo ćwiczy, ma superumięśniony brzuch, ale talii jej brak. Zawsze musi być jakiś minus, inaczej byłoby zbyt pięknie ;)
 

O L K A™

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
30
A więc mam takie pytanie a moze i problem...:pP A więc tak jak robie brzuszki... to ja nie potrafie tak ze mam nogi zgiete daje rece za glowe i sie dziwgam... tlyko ja musze sie chwycic za uda i wtedy :pP czy to tez cos pomoze??:pP a wy jak robicie brzuszki to macie nogi zgiete czy proste??
Ile ich robisz i co ile czasu??
Raczej powinno byc ok ;)
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
na talię hula hop ale też ćwiczenie takie że nogi za głową się znajdują pozycja leżenia na plecach i to pomaga.
A nie mówiłam a6w jest szkodliwa :p dla talii do tego dlatego ja ćwiczę brzuszki :)

Brzuszki ćwiczę przy ugiętych nogach ale są różne wersje z nogami wyprostowanymi 90 stopni względem podłogi, w szerokim rozkroku(też 90 stopni), nogi pod kątem 45 stopni,no poprostu różne wersje wymieniać wszystkich nie będę :) No ale pełne brzuszki nie są tak efektywne jak do połowy i wtedy nie musisz trzymać się za uda (odcinek lędźwiowy mocno przyparty do podłogi reszta się unosi)
 

O L K A™

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
30
lepiej ćwiczyć rano czy wieczorem?
A widzicie ja tego tematu wszystkie strony przeczyatalam i odpowiem jej:
Rano najlepiej cwiczyc od godz. 7 do 8
a pozniej to od 16 do 18

to tylko w tym wytrwaj a pojawią się efekty OLKA :)
czas najwyższy zacząć być systematyczną :p
No już parę dni minęło i teraz robie albo 222 brzuszki albo 444 (lubie takie liczby! ladne, nie? :) )
staram sie :D
Wczesniej to po kilkunastu nawet wymiekalam(nie poznaje siebie czasem) a teraz to jeszcze czuje ze moglabym wiecej :p
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
co do brzuszków takich pełnych to nie powinno się opuszczać kręgosłupa bo to na nic na brzuch nie daje a niszczy kręgi :)
 

elizka1531

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
zgadzam sie z Anonymous że trening brzucha za pomocą brzuszków + ograniczenie do minimum tłustego żarełka i alkoholu to dobre rozwiązanie ;)
pozdrowienia
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Na przykład co? :D Ja nie umiem bez wyjścia do pubu czy prostego picia taniego jabola w plenerze. Życie (i używki) jest zbyt piękne by odmawiać sobie aż tyle na rzecz płaskiego brzucha :D I tak kiedyś zjedzą mnie robaki, niech chociaż podtrują się siarką :D
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
na niekaloryczne używki :p np. trawa. ale masa innych jest nie będących narkotykami;) pół apteki;P
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja to tylko wino, wódka, piwo, tak mi zostało po podstawówce :D Dżołk, po gimnazjum of kors. Ale żeby nie było offtopa, wystarczą odpowiednie ćwiczenia i będzie git :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Hehe no niestety, alkohol osłabia mięśnie brzucha i nawet jak się jest szczupłym, to on opada, powstaje tzw. mięsień piwny, czyli brak mięśni :D
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
A widzicie ja tego tematu wszystkie strony przeczyatalam i odpowiem jej:
Rano najlepiej cwiczyc od godz. 7 do 8
a pozniej to od 16 do 18
No już parę dni minęło i teraz robie albo 222 brzuszki albo 444 (lubie takie liczby! ladne, nie? :) )
staram sie :D
Wczesniej to po kilkunastu nawet wymiekalam(nie poznaje siebie czasem) a teraz to jeszcze czuje ze moglabym wiecej :p
tak rano i wieczorkiem ćwiczyć należy :) Ciekawe czy ty się do tego stosujesz :p
A ja robię 300 więcej bym dała radę ale postanowiłam stopniowo zwiększać ilość brzuszków :) Tak nie ma co bombowa liczba :D Za rok prawie ci dorównam :D
Lepsze brzuszki do połowy całe raczej nie bo to nic nie daje :)
 

O L K A™

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
30
tak rano i wieczorkiem ćwiczyć należy :) Ciekawe czy ty się do tego stosujesz :p
No wiesz ja to zawsze wieczorkiem, ale tak okolo 19-20 zaczynam ^_^

A ja robię 300 więcej bym dała radę ale postanowiłam stopniowo zwiększać ilość brzuszków :) Tak nie ma co bombowa liczba :D Za rok prawie ci dorównam :D
A nie lepiej prześcignąć ? :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ey to ja jakiś leniwiec jestem :) Ja raz najwięcej na treningu 300 brzuszków zrobiłam, a tak to 100 dziennie nie więcej. Przegonię Was! :D
 

O L K A™

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
30
dobra to i ja sie mobilizuję i będę codziennie zwiększać o 11 i nie przegonisz :p
 
Do góry