Cos dla tych ktorzy sie chca odchudzac...

Status
Zamknięty.

Tango

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2005
Posty
27
Punkty reakcji
1
Miasto
sss-kontowni...!
[scroll:56c4f91851]*
ok_.gif
Dieta sprawdzona i potwierdzona przez kilka moich bliskich osób
ok_.gif
*


dietatango5ht.jpg

 
F

faithless

Guest
Tango, Skopiowałem twoją diete :) Kłopot w tym ze ja kawy nie pijam :)
Mozna zgubic 7-20 kg, a w jakim czasie ?


bie rownierz moze sie kiedys spotkamy faithless *
+ =
nika, Czy Tango, Wie ze jestem gejem ? :|
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
faithless, a skad ja mam to wiedziec, a ten tekst ze spotkaniem to angel tlumaczyl na czym to polega, acha teraz juz wie :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
faithless, kazdy moze tak wpisac , zobacz co wielki brat napisal w Sugestie, pomysly.... tam jest jak to zrobic :p
 

Tango

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2005
Posty
27
Punkty reakcji
1
Miasto
sss-kontowni...!
nika napisał:
faithless, kazdy moze tak wpisac , zobacz co wielki brat napisal w Sugestie, pomysly.... tam jest jak to zrobic :p

brawo ale jako moderator forum powinnas to duzo wczesniej wiedziec bo chyba nie wiedzialas :eek:czami:
ok_.gif


faithless napisał:
Tango, Skopiowałem twoją diete Kłopot w tym ze ja kawy nie pijam
Mozna zgubic 7-20 kg, a w jakim czasie ?

Tango napisał:
faithless napisał:
nika, Czy Tango, Wie ze jestem gejem ?

nie nie wiedzialem ale juz wiem :...:
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
uuuuuuuuu moze kiedys sie skorzysta z tego "przepisu" ale szczerze watpie...zaro silnej woli,tak jak u reszty widzem :D co nie faithleehihihi
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ja sie przyznaje ,..... ze u mnie taka DieTka nie przejdzie.... MałE nrewy, stres i od razu znika tabliczka czekolady :((
 

madziaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
hmmm
faithless napisał:
Otyłosci to choroba duszy Jesli ktos nie uleczy swojego wnętrza to nie schudnie
ja sie nigdy nie odchudzam! nie potrafie sobie wyobrazic,ze mialabym sobie odmawiac jakis pysznosci...nie nie...to nie dla mnie.ja siebie akceptuje taka jaka jestem a jesli mialabym robic to dla kogos oooooj.to odpada.albo tolerujecie mnie taka jaka jestem albo nie mamy o czym gadac......takie jest moje zdanie! pozdrawiam :]
 

agulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Częstochowa
faithless, to wielkie >>>agulia<<< w Twoim podpisie ciut mnie dokoncetruje;)

A co do diet różnych, wszystkie mają tą samą wadę - trzeba się ich trzymać! A ja nie potrafię!!! Zobaczę pizzę to mi jęzor do żołądka ucieka i nie umiem się powstrzymać, żeby jej nie zjeść. Nie mam za grosz silnej woli, nawet do rowerka się zmusić nie umiem, a nie mam nikogo, kto by mnie zmusił do niego:( Ech...
Schudłam w życiu 3 razy. Raz 12 kilo w ciągu doby. Drugi raz 15 kilo w 6 miesięcy. I trzeci 5 kilo w ciągu doby.
A potrzebuję zrzucić minimum 40 :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
ja sie nigdy nie odchudzam! nie potrafie sobie wyobrazic,ze mialabym sobie odmawiac jakis pysznosci...nie nie...to nie dla mnie.ja siebie akceptuje taka jaka jestem a jesli mialabym robic to dla kogos oooooj.to odpada.albo tolerujecie mnie taka jaka jestem albo nie mamy o czym gadac......takie jest moje zdanie! pozdrawiam

Madziuu zgadzam się z TOBĄ co do joty

JESTEM JAKA JESTEM a jak się komuś to nie podoba TO JEGO PROBLEM :] :] :] :] :]

Droga AGULIO

jesteśmy chyba podobne dość /bardzo/ do siebie

ja też dawno dawno temu się odchudzałam /jakieś 2 lata temu ostatni raz :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: / stosowałąm dużo różniastych diet mam nawet cały segregator diet wydrukowanych z wirtualnej polski każda inna kupuje co miesiąc superlinię taki miesięcznik nie tylko dla puszystych i kwartalnik superlinii...
Dużo razy schudłam naet 20 kg w trzy tygodnie /taka superdieta takiego jednego doktora z Ukrainy b.rygorystyczna ale wytrzymałam więc z silną wolą nie mam problemów chyba :hyhy: :hyhy: :hyhy: /
Jeździłam kilka razy na tzw turnusy odchudzające do Gąsek nad morzem fantastyczne miejsce i ludzie uwielbiam morze i spacery dłuuuugie po plaży bardzo bardzo lubię schudłam 5 kg w 20 dni
Przed wyjazdem do usa w 2003 roku odchudzałam się taką dietą tzw kopenhaską choć ona nie ma nic wspólnego z Kopenhagą
Była bardzo fajna wcale z głodu nie umierałam :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Schudłam 5 kg w tydzień /drugiego tygodnia już nie wytrymałam :hyhy: :hyhy: :hyhy: /
I dużo jeździłam na rowerku treningowym robiłam nawet 5000 kalorii dziennie
/ oczywiście nie za jednym zamachem/
Schudłam b. ładnie byłam z siebie b.dumna
Ale po powrocie ważyłam tyle samo co przedtem :hyhy: :hyhy: :hyhy:
I od tamtej pory się nie odchudzam
Jestem jaka jestem i jak się to komuś nie podoba TO JEGO PROBLEM :hyhy: :hyhy: :hyhy: :] :] :] :]

Odkąd się nie odchudzam jestem SZCZĘŚLIWA nie zawracam sobie głowy co zjadłam ile to ma kalori i tym podobne bzdury :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

MOJA DEWIZA NA TERAZ TO:

NIE PRZYTYĆ
A JEŚLI SIĘ NIE SCHUDNIE NO TO CO JA W TYM PROBLEMU NIE WIDZĘ :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 
Status
Zamknięty.
Do góry