Coma

Bienia

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja również jestem fanką Comy. Ich teksty wymiatają :). Gorąco zachęcam do słuchania!
 

Debussy

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Salem :)
Niewtajemniczonych pragnę uświadomić, że mniej więcej w marcu ma sie ukazać nowy album -> "ZSWAŚZ" :D ( podobno dwupłytowy :p )

No cóż .. masz chyba dość stare informacje ;) Płyta ma się ukazać najprawdopodobniej w maju. A co do tego, że ma być dwupłytowa, to raczej marne szanse ...
 

Little insane

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Lubię ;) choc ostatnio mniej słucham bo pierwsza fascynacja juz mienla :D ale jak się włączy to bron Boze nie zmieniam :D teksty mają naprawde "fajne" choc to słowo chyba tutaj nie pasuje zbytnio... ;)
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
czym dłuzej tego słucham, to sie zastanawiam czy rogucki (bo to chyba on pisze teksty w większosci?) nie jest podczas owego pisania pod wpływem.. czegos. heh może sie myle, ale słyszałam różne historie... a teksty bądź co bądź sa nietuzinkowe :)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Za miesiąc mają koncert obok mojego miasta :D - wybieram się oczywiście. A kapela - świetna.
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Hehe ja wpadam do Sanoka na Qncert :D
już to widzę.. oczyma wyobraźni :D
 

Phater

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
znienacka
Zespol genialny, tez na nich trafilem zupelnie przypadkowo i nie zaluje :)
 

martynQa

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
*rozpływa się* Cudowny zespół. Cudowy głos Piotra Roguckiego. Cudowne teksty.

W sumie jest to mój ulubiony polski zespół. Tuz obok happysad i pidżamy. Teksty są na pewno najwazniejszym plusem tego zespołu. Fakt... troche... przygnębiające momentami... Ale i tak ich kocham ^^"
 

VBR

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
326
Punkty reakcji
0
słaby, pseudo-autentyczny zespół, bez wyrazu. i pieprzę ich za słowa do: "zbyszek"
 

LMeLeK

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Bydgoszcz
A znalazł się jednak jakiś niedorozwój umysłowy z kompleksami, który tylko szuka prowokacji...
Jak taki mądry jesteś to sprecyzuj swoją wypowiedź a jak nie to pieprzę Twoje słowa :dugnij:
 

VBR

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
326
Punkty reakcji
0
co mam precyzować:|? pfffff.... wykreowany sztucznie przez radiową Trojke i minimaxa, potem panoszyli sie w Vivie. To taka jakby polska kalka Creeda. Jednocześnie szał 'buntwoniczych' nastolatków, którzy odnajdują tu swój głos. ble...

no ttak. bo niesłuchanie Comy jest uncool dla ciebie. widocznie jestem uncool, a gdybyś wykazał się trochę większą uwagą, byś zobaczył o co chodzi w tym temacie. Jak już zrozumiesz daj znać.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Ja może nie uwielbiam, ale czasami posłucham. Przede wszystkim "Anioły" i "Nie wierzę sku.rwysynom". Pierwszym utworem tego zespołu jaki usłyszałam było to "Ocalenie" (też gut, ale się przejadło :])
 
Do góry