Co Zrobić Jak...

valdorane

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
:( Mam pytanko. Co zrobić jeśli zmaściłem swoj pierwszy pocałunek? (tak mi sie wydaje) narazie tyle pytan. :p
 

valdorane

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
To było tak... szczegolowo nie bede opowiadał bo za długo, na koncercie sie pocałowałem z przyjaciołką, było fajnie, mi sie podobało ale nie jestem pewien czy jej... ostatnio unika mnie i tym podobne... nie wiem co jest nie tak
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Moze nie tyle ze jej sie nie podobalo tylko ze tego nie chciala albo zrobila to nierozwaznie albo pod wpylwem chwili i jest jej glupio .Skoro mowisz ze z przyjaciolka....
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
a jak :D
i dużo nie kosztuje :p

albo idz do kościoła całuj przez pół godziny ziemie i mów boże zgrzeszyłem całowanie spie&*^%& ;] hahaha
 

Madziara

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
gdzieś tam...
Dlatego jak już wcześnij pisałam nie uwierze w przyjaźń między dziewczyną i chłopakiem :):)Miałam taką samą sytuację !ehh....
 

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
Jak wszyscy się zgadzają z niką to i ja ZGADZAM SIĘ :p
Ale też tak myśle skoro to twoja przyjaciółka to teraz jej głupio. Dość często spotykałem się z określeniem (sory ze takie) "PUSZCZALSKA"... bo ludzie myślą że skoro całuje się z przyjacielem to jest "łatwa" ja z takim określeniem się spotkałem....
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
A ja wierzę w taką przyjaźń, bo sama w takiej jestem i to nie tylko z jednym przyjacielem... mam chłopaka, a kumple sa dla mnie przyjaciółmi tylko i wyłącznie :)
 
Do góry