Ciekawy pomysł

M

milocstar

Guest
Zastanawiam się nad zrobieniem własnej strony internetowej, tak by przynosiła jakiekolwiek dochody dodatkowe, może to być nawet 500 zł miesięcznie. Budżet jakim dysponuję to 6 000 zł. Najbardziej interesuje mnie branża rozrywkowa ale nie wiem czy to jest najlepsza dziedzina. Może ktoś ma jakiś pomysł co w tej sprawie zrobić? Z góry dzięki :)
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
heh, nawet jakby ktoś miał, to pewnie się nie chętnie podzieli, wkład jakiś jest, ale radzę spróbować z darmowym blogiem, szkoda tracić pieniędzy
 

musak

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
heh, nawet jakby ktoś miał, to pewnie się nie chętnie podzieli, wkład jakiś jest, ale radzę spróbować z darmowym blogiem, szkoda tracić pieniędzy
Przecież kolega powiedział, że ma 6 tysięcy, tak więc pewnie można się podzielić pomysłem za "drobną" opłatą :D

A tak na poważnie, to rzeczywiście jeśli ktoś ma pomysł to go wykorzysta, a nie poda za darmo na forum ;)
Radzę samemu poszukać pomysłu i spróbować z nim wystartować. Najlepiej prowadzić stronę o tematyce, która nas interesuje i na którą jest popyt. Jeśli ktoś na niczym się nie zna, nic go nie interesuje, a chciałby tylko mieć stronę to jest to ślepa uliczka. Spróbuj więc z blogiem tematycznym.
 
M

milocstar

Guest
ok, dzięki za podpowiedź...spróbuje z tym blogiem, tylko uszę się porządnie zastanowić co najbardziej mnie interesuje na co byłby popyt
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
Jeżeli znajdziesz już swoją dziedzinę, to skorzystaj z Google Keyword Tool, aby sprawdzić ile osób szuka podobnej treści oraz jaka jest konkurencja. Potem musisz popracować trochę nad pozycjonowaniem, bo bez tego będzie słaby ruch. Aby wyciągnąć z tego jakieś pieniądze, możesz np. wstawić reklamy kontekstowe AdSense lub skupić się na jakimś programie partnerskim (ewentualnie obie możliwości na raz). Zanim jednak będzie można oglądać efekty, trzeba trochę popracować.

Pozdrawiam
 
Do góry