ciągle wypadające włosy :(

Athe

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Eh niestety ja miałam podobnie więc dobrze wiem o co chodzi. Na wypadanie włosów najlepszy jest produkt z krzemem oraz miedzią. Sprawdź jest ich pełni i są bardzo dobre. Szczególnie działają właśnie na łamliwość,a ona często spowodowana jest przecież suchością więc może jakieś odżywki też warto stosować?
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Mi ostatnio zaczęły wypadać włosy - wydaje mi się, że to po nowej odżywce.. Ale i tak muszę się wybrać do apteki.
 

Darszi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Dziewczyny a czy konsultowałyście się może z lekarzem ws. nadmiernego wypadania włosów? Podobno bardzo dobre efekty dają zabiegi osoczem bogatopłytkowym czy któraś z Was miała z tym styczność?
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Ja osobiście po każdym myciu używałem sylikonu czy coś to pomogło ;p
 

Darszi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Generalnie oczywiście bieżące pielęgnowanie to jedno ale często przyczyna leży głębiej w skórze, zdecydowanie wtedy trzeba się skonsultować z lekarzem i ewentualnie podjąć odpowiednie leczenie bo przy większych przypadłościach to szampony, odżywki sa tylko dodatkiem, wzmacniają ale nie odbudowują już braków.
 

AnetPot

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
1
Problem trzeba zbadać od wewnątrz - hormony powinny pójść pierwsze pod ostrzał :) Tarczyca głównie. Ja mam problemy z tarczycą, włosy lecą jak szalone, stosowałam wiele produktów, ale i tak nic z tego neistety ((
 
Do góry