chudnij bez wysiłku!

boterek21

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam!
Chciałabym sie pochwalić swoimi osiagnięciami jakie osiagnęłam na urządzeniu Rolmasaż oraz Vibra line oraz gdzie znalazłam wspaniałe studio.Więc po 15 wejściach na Vibre i Rollmasaż zgubilam 6,5 kg po 5cm. w udach,8 w tali,moja pupa wyraznie się podniosła,wygładziła mi się skora,celulitłstał się mniej widoczny a był naprawde spory!!Więc jestem bardzo zadowolona i zamierzam chodzić dalej!!a co do studia...mieszkam na Prawobrzeżu zwiedziłam ich już sporo (więc mam pewne rozeznanie)dla mnie najlepsze jest Studio Winccent!!Za ich profesjonalizm,za klimat jaki tam panuje,panie są przesympatyczne zawsze doradzą i to nie tylko w sprawach odchudzania,trener zawsze ze mna jest,mam indywidualny trening,ćwiczenia dopasowane do moich potrzeb(Vibra Line),panie całyczas ze mną rozmawiają podczas rolowania dlatego czas płynie mi bardzo szybko:).Ceny najtańsze w Szczecinie sama osobiście sprawdzałam,pozatym wszędzie na Vibra line dają 10 ćwiczeń a jak ktoś chce więcej to musi dopłacić w Wincceńcie jest inaczej zaczyna się od 10 ćwiczeń i reszte według możliwości i to za darmo!!Polecam to studio!!A jeszcze bardziej kożystanie z tego typu urządzeń!!!
 

idzusia

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja również chodzę na rollke i stwierdzam ze jest świetna.Osobiście polecam ją szczególnie po vibrze:)idealnie rozmasowuje napięte mięśnie.Teraz się troszkę pochwale swoimi efektami:poprawiła mi się przemiana materii,mam lepsze samopoczucie po niej,zszedł mi cellulit choć zajęło to trochę ale to ze względu że miałam go bardzo dużo,ujędrniła mi się skóra,skóra stała się napięta oraz bardzo przyjemna w dotyku(nawet mój mąż zauważył efekty) No i Vibra jednak męczy ale to przez chwile (jeden seans)

Też chodze do tego Studia i Podzielam Pani Zdanie na Jego temat!
 
Do góry